.

Jak oslavit Valentýn?

V pátek 14. února oslavíme Den svatého Valentýna. Jednalo se s největší pravděpodobností o katolického kněze, který podle legendy tajně, přes zákaz římského císaře, oddával mladé páry. Jednalo se především o vojáky, kteří se nemohli ženit, aby nechtěli zůstat doma u svých rodin, místo toho, aby šli do boje.

Den svatého Valentýna je svátkem lásky a náklonnosti mezi partnery. Nebo alespoň to je podstata tohoto svátku. Partneři si na oslavu dávají dárky - květiny, cukrovinky a další věci.

Oslavit tento den můžete, ať už jste sami, nebo v páru. Proč by člověk neměl oslavovat lásku? A proč by ji neměl oslavit pořádně a sexy? Většina dárků na valentýna se točí kolem čokolády a plyšových medvídků, ale možná je na čase dospět a darovat sobě nebo svému partnerovi / partnerce nebo snad i někomu známému dárek, který bude více "dospělácký". Letos je čas, aby se zde dne svatého valentýna stal den, na který nikdy nezapomenete, a právě k tomu vám pomůže sexy vibrující hračka. Takže otázka, která nastává je: "Jaký je ten nejvhodnější vibrátor?"

Darovat i dostat jakoukoliv erotickou hračku je celkem subjektivní a osobní a proto dbejte pořádně na výběr. Vibrátory jsou hlavně o zábavě a uspokojení. Kdy a jak je vhodné je darovat a kdy naopak ne?

1) Komu můžete darovat erotickou hračku a komu zatím ne?

Ano, momentálně nastala doba, kdy lidé konečně otevřeně mluví o sexu, své intimitě a svém osobním životě (včetně masturbace). To však neznamená, že můžete erotickou hračku darovat jen tak někomu. Každopádně se jedná o vhodný dárek pro vaši polovičku - někoho, s kým jste v jakémkoliv sexuálním vztahu. Rozhodně byste neměli dávat erotickou hračku někomu, s kým doufáte, že jednou budete v erotickém vztahu (a to ani, když si myslíte, že spolu chodíte, pokud spolu zatím nespíte, tak to raději nedělejte...). Další lidé, kterým není vhodné dávat erotickou hračku, jsou ti, se kterými jste kdysi v minulosti randili.

2) Nenechte se zmást prvním bodem.

Určitě máte kamarády, kamarádky, ségru, mámu a další lidi kolem sebe, se kterými se otevřeně bavíte o sexu i o erotických hračkách. Pokud je nějakou chcete obdarovat na Valentýna a jste přesvědčeni o tom, že je to super nápad, jděte do toho. Pokud však toto přesvědčení nemáte, raději to nedělejte. Zde musíte dát hodně na své osobní pocity. Darovat takový vibrátor je skvělé. Je to super nápad, ale obdarovanému můžete tímto krokem způsobit spoustu rozpaků.

Jak vybrat tu správnou erotickou hračku?

Nejdůležitějším krokem je zvážit, co už víte o osobě, kterou chcete obdarovat - bude se jednat o její první hračku, nebo se bude jednat o někoho, kdo už má s erotickými hračkami nějakou zkušenost?

Jakou hračku zvolit?

Erotických hraček / pomůcek, je opravdu velmi široké spektrum, ale co si budeme povídat - nejznámější a nejoblíbenější je vibrátor. Není divu. Jedná se o hračku, která vás dokáže komplexně uspokojit. Je vhodný pro páry i pro jednotlivce, užijete si ji při sexu i při masturbaci.

Velikost

Zde se nedá říct, že by existoval správný nebo špatný výběr. Přesto jedna rada - pokud si nejste jisti, že obdarovaný miluje něco, co je opravdu neskutečně velkého, je lepší zvolit vibrátor v nějaké klasické velikosti. Menší a klasické hračky jsou vhodné pro začátečníky a způsobují méně rozpaků.

Stimulace

Jakou stimulaci od hračky očekáváte? Chcete klasický vibrátor, vibrátor, který se hýbe? Vibrátor, který má i klitorální stimulaci? Druhů vibrátorů je hned několik, takže pečlivě zvažte, jaký vyberete.

Pokud si vybíráte vibrátor pro sebe, pravděpodobně budete řešit daleko více detailů – jaký materiál vám bude vyhovovat, jaké funkce chcete, jakou barvu chcete, budete ho kupovat v obchodě, nebo na e-shopu? Atd… Darovat vibrátor je daleko komplikovanější, myslíte více na obdarovaného, přemýšlíte, jak mu co nejlépe udělat radost, jestli se mu hračka bude líbit, jestli ji vůbec bude využívat, zda pro něj bude vhodná. Není snadné vybrat vibrátor pro někoho, ale jak jsem zmínila v úvodu, Valentýn je svátek lásky a láska je z velké části o sexu, takže zahoďte stud, vyberte vibrátor, který se vám bude zdát nejvhodnější, a oslavte lásku trochu netradičně výjimečným způsobem.