.
57 položek celkem
Sada vibratoru Purple Peaks od Vibratory cz
ZDARMAZDARMA
1 892 Kč
338
vibrator AkuWand vibratory cz
967 Kč
952
Vibratory cz VIRDE lubrikacni gel nature 100ml
67 Kč
233
kompletni sada vibratoru Black Peaks z Vibratory cz
ZDARMAZDARMA
1 892 Kč
963
vibratory na bod pink touch bok od vibratory cz
972 Kč
936
sexshop vibratory na klitoris
1 087 Kč
671
Lubrikacni gel 3 ks 982
kvalitni vibrator na USB vibratory cz 976
vibrator na bod G Pink Shot ruzovy vibratory cz
697 Kč
959
analni vibratory Black Master 1 od vibratory cz
797 Kč
950
mini vibratory Anal Lover z vibratory cz
294 Kč
945
fialovy david uhel vibratory cz
394 Kč
121
vibrator matej uhel vibratory cz
927 Kč
118
vibracni vajicko na dalkove ovladani cerne
867 Kč
985
vibratory 984
masazni hlavice modra
Novinka
877 Kč
983
sexshop vibracni vajicko
Novinka
987 Kč
683
sexshop vibracni vajicko 680
sexshop vibrator
1 227 Kč
662
vibrator na bod G
742 Kč
977
mini vibrátor Play Hard Vibratory cz
294 Kč
968
realisticke vibratory omyvatelne Real Adventure N2 Vibratory cz
494 Kč
966
idealni vibrator s vystupkem na klitoris Loving Bunny (pink) 964
realisticke vibratory Real Friend 9 vibratory cz
887 Kč
957
Mini vibratory Doctor G od Vibratory cz
294 Kč
944
Nahoru
Další produkty

Vibrátory | Představte si naprostý vrchol rozkoše a potěšení na dosah ruky. Připravte se na zábavu plnou vzrušení - bude to jízda!

Klasický vibrátor

Začněme klasikou nejklasičtější, ale popravdě jen zlehka, protože následovat budou kousky pro ještě lepší zážitky. Klasický vibrátor má většinou rovný, ale stále ještě elegantní, jednoduchý tvar. Naleznete i rovné vibrátory dotvarované do vzhledu reálného penisu. I když je tento typ velice prostý, je dobrým odrazovým můstkem pro začátečnice s erotickými hračkami a zcela jistě je lepší, než když budete používat pouze svoje ruce. Pro ty z vás, které s vibrátory začínají, máme několik tipů, jak na to: Používejte zároveň s vibrátorem i vaši druhou ruku případně volné ruce ke stimulaci ostatních senzitivních částí těla. Jaké to jsou, je zcela individuální - pro někoho hýždě, poprsí, krk, podbřišek, atd. Rytmicky střídejte úhly a intensitu vibrací. Nespěchejte, užívejte si! Není nutné používat rovnou vysoce intenzivní vibrace jen proto, abyste co nejrychleji dosáhla orgasmu.

Vibrátor na bod G

Ať už víte přesně, kde se váš bod G nachází, nebo o něm víte pouze z teorie, vyzkoušení vibrátoru na bod G je jediná možnost, jak využít maximální potenciál tohoto citlivého místa. Je to nutnost, jinak se ochuzujete o pocity absolutního blaha. A to přeci nechcete!

O bodu G, jeho objevu a fungování si můžete přečíst článek na našem blogu. Naleznete v něm rady, jak bod G najít a jakým způsobem jej lze stimulovat. I pokud totiž víte, kde se vaše citlivé místo nachází, je třeba jej stimulovat správným způsobem. I když je bod G velice citlivá oblast s množstvím nervových zakončení, stejně jako je klitoris, je třeba použít většího tlaku ke správné stimulaci. Na klitoris stačí některé ženě lehce fouknout a bude mít pocit obrovského potěšení, bodu G jemná stimulace nestačí. Toto může být problém z důvodu anatomického uložení - u některých žen nachází výše ve vagíně, nebo proto, že vaše prsty nejsou dostatečně dlouhé, abyste ho fyzicky nahmatali. Použitím vibrátoru na bod G rozvinete plný potenciál, který místečko nabízí.

Proč je vibrátor na bod G tak efektivní?

  • Je delší, takže dosažení bodu G, ať už je umístěn kdekoliv, bude snadné.
  • Má zahnutý tvar, takže bude bod G správně stimulován, i když budete vibrátorem pohybovat pouze dovnitř a ven. Jinak řečeno, nemusíte vyvíjet koncentrované úsilí a přemýšlet, jestli používáte hračku ve správném úhlu nebo se správnou intenzitou. Tvar vibrátoru udělá vše za vás.
  • Vibrátor překvapivě také vibruje! Vibrace násobně zlepšují pocity při stimulaci erotogenních míst. Toho nikdy v takové intenzitě manuálně nedosáhnete!
  • S vibrátorem na bod G se vám nabízí i šance na tzv. ženskou ejakulaci. Její dosažení není zaručené u všech žen, ale dle studií týkajících se této oblasti, je s použitím vibrátoru na bod G zvýšená šance na její dosažení. Pokud se vám povede jí dosáhnout, budete určitě u svého partnera za hvězdu a ostatní vám budou jen závidět!

Vibrátor ve tvaru zajíčka/s výběžkem na klitoris

Pokud jste už slyšela o vibrátoru – zajíčkovi, buď jej máte, nebo jej chcete pro sebe. To vůbec není špatná volba, někteří experti tvrdí, že tento typ vibrátoru je pro ženy jeden z nejlepších. Není totiž rozhodující, pokud skutečně má tvar zajíčka, podstatný je výběžek na klitoris a ten může mít různý tvar. Důvodem, proč je tento tvar vibrátoru tolik účinný je ten, že ženy často k dosažení vrcholu potřebují stimulaci více citlivých oblastí najednou. To zjednodušeně znamená zároveň stimulaci vaginální a klitorisu. Dosáhnete tak slastných pocitů s minimem námahy! Zatímco manuální masturbace do jisté míry vyžaduje fyzický výdej energie, tento vibrátor udělá vše za vás! S tímto typem pomůcky nemusíte zapojit volnou ruku ke své vnější stimulaci. Stisknete jednoduše tlačítko a můžete si užívat maximální potěšení! Případně volnou ruku zapojte na další erotogenní části svého těla a nechte se unášet příjemnými pocity.

Jako bonus už jen tím, že budete mít tento typ vibrátoru, ukážete svému partnerovi, že máte ráda sex. A budete se sama cítit více sexy, protože získáte více sebevědomí a to je v oblasti sexuality velmi podstatné. Vibrátor, ať už s jakýmkoliv výběžkem na klitoris, je prostě zlatý standard pro každou ženu!