.
54 položek celkem
Vibratory cz VIRDE lubrikacni gel nature 100ml
69 Kč
233
Vibratory na bod g Basic Pleasure 1 z vibratory cz
447 Kč
934
vibrator na klitoris purple beads od vibratory cz
494 Kč
930
fialovy david uhel vibratory cz
497 Kč
121
mini vibrátor Play Hard Vibratory cz
294 Kč
968
Mini vibratory Doctor G od Vibratory cz
294 Kč
944
Nahoru
Další produkty

Představte si rozkoš a potěšení na dosah ruky.

Vibrátor na bod G

Ať už víte přesně, kde se váš bod G nachází, nebo o něm víte pouze z teorie, vyzkoušení vibrátoru na bod G je jediná možnost, jak využít maximální potenciál tohoto citlivého místa. Je to nutnost, jinak se ochuzujete o pocity absolutního blaha. A to přeci nechcete!

O bodu G, jeho objevu a fungování si můžete přečíst článek na našem blogu. Naleznete v něm rady, jak bod G najít a jakým způsobem jej lze stimulovat. I pokud totiž víte, kde se vaše citlivé místo nachází, je třeba jej stimulovat správným způsobem. I když je bod G velice citlivá oblast s množstvím nervových zakončení, stejně jako je klitoris, je třeba použít většího tlaku ke správné stimulaci. Na klitoris stačí některé ženě lehce fouknout a bude mít pocit obrovského potěšení, bodu G jemná stimulace nestačí. Toto může být problém z důvodu anatomického uložení - u některých žen nachází výše ve vagíně, nebo proto, že vaše prsty nejsou dostatečně dlouhé, abyste ho fyzicky nahmatali. Použitím vibrátoru na bod G rozvinete plný potenciál, který místečko nabízí.

Proč je vibrátor na bod G tak efektivní?

  • Je delší, takže dosažení bodu G, ať už je umístěn kdekoliv, bude snadné.
  • Má zahnutý tvar, takže bude bod G správně stimulován, i když budete vibrátorem pohybovat pouze dovnitř a ven. Jinak řečeno, nemusíte vyvíjet koncentrované úsilí a přemýšlet, jestli používáte hračku ve správném úhlu nebo se správnou intenzitou. Tvar vibrátoru udělá vše za vás.
  • Vibrátor překvapivě také vibruje! Vibrace násobně zlepšují pocity při stimulaci erotogenních míst. Toho nikdy v takové intenzitě manuálně nedosáhnete!
  • S vibrátorem na bod G se vám nabízí i šance na tzv. ženskou ejakulaci. Její dosažení není zaručené u všech žen, ale dle studií týkajících se této oblasti, je s použitím vibrátoru na bod G zvýšená šance na její dosažení. Pokud se vám povede jí dosáhnout, budete určitě u svého partnera za hvězdu a ostatní vám budou jen závidět!

Vibrátor s výběžkem na klitoris

Pokud jste už slyšela o vibrátoru zajíčkovi. Protože tohle vůbec není špatná volba, někteří experti tvrdí, že tento typ vibrátoru je pro ženy jeden z nejlepších. Není totiž rozhodující, pokud skutečně má tvar zajíčka, podstatný je výběžek na klitoris a ten může mít různý tvar. Důvodem, proč je tento tvar vibrátoru tolik účinný je ten, že ženy často k dosažení vrcholu potřebují stimulaci více citlivých oblastí najednou. To zjednodušeně znamená zároveň stimulaci vaginální a klitorisu. Dosáhnete tak slastných pocitů s minimem námahy! Zatímco manuální masturbace do jisté míry vyžaduje fyzický výdej energie, tento vibrátor udělá vše za vás! S tímto typem pomůcky nemusíte zapojit volnou ruku ke své vnější stimulaci. Stisknete jednoduše tlačítko a můžete si užívat maximální potěšení! Případně volnou ruku zapojte na další erotogenní části svého těla a nechte se unášet příjemnými pocity.