.

Rotační kuličky (venušiny) na dálkové ovládání - High Experience ZDARMA velký lub. gel Virde 100ml

1 167 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Rotační venušiny kuličky rotují a vibrují zároveň. Absolutní hit letošních Vánoc. Celkem 7 + 7 režimů s ovládáním na dálku. Samozřejmost je nabíjení přes USB a voděodolnost. Nejvíce propracované venušiny kuličky v České republice.

  • barva: burgundy (odstín červené)

Poznámka: Vibrátor je dodávaný v originálně zatavené fólii přímo z výroby (bez drahé produktové krabice), díky tomu šetříme přírodu a hlavně vaše peníze!

*Doprava zdarma se vztahuje na přepravu přes Zásilkovnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Lišácké dálkové ovládání

Venušiny kuličky High Experience se stanou vašim nerozlučným parťákem v případě, kdy hledáte něco speciálního, co dá erotickým chvilkám nový nádech, protože funkce rotace přidává zcela nový prožitek a jako bonus je bezdrátové dálkové ovládání, jež můžete vložit i do rukou partnera, který tím získá moc při dosahování vašeho orgasmu. Pokud se toho nebojíte, nemusíte se omezovat jen na prostor ložnice. Vyrazte třeba na procházku do lesa nebo se odvažte klidně ještě více. Ovládání probíhá pomocí jednoho tlačítka, čímž dochází i k přepínání 7+7 režimů. Baterie jsou naštěstí pasé, tudíž následuje dodání energie prostřednictvím USB kabelu. O bezpečí vaší chlouby se obávat určitě nemusíte. Silikonový povrch je velmi příjemný, přičemž se díky základní vodotěsnosti i velmi snadno udržuje. 

Odolnost a péče na prvním místě

Venušiny kuličky jsou vyrobeny ze silikonového materiálu, který se hojně využívá především kvůli své jemnosti a vysoké odolnosti. Můžete si být jisti, že ani po dlouhé vzrušující procházce nedojde k žádnému poškození vaší škatulky nebo povrchu vibrátoru, jelikož je jeho dlouhá životnost opravdu realitou. Navíc se jedná o zdravotně nezávadné vzrušovadlo bez ftalátů s roměrem 8,5 cm x 3,8 cm

USB nabíjení a tajemný balíček

S bateriemi je konec! Venušiny kuličky na dálkové ovládání nabízí praktické USB nabíjení, které dopřeje používání zase o trochu vetší komfort. Otvory pro zapojení nabíječky jsou někdy na první pohled nezahlédnutelné, ale jsme si jisti, že vaše bystré oko je během pár sekund najde. Důležitou otázkou je balení, jehož cílem je tajemný balíček, kdy obsah neprokoukne ani zvědavý kurýr. Produktové krabice u nás dostaly výpověď, jelikož jsme zastánci toho, že se jedná o zbytečný odpad, jenž akorát navyšuje cenu výrobku. Nemusíte se však bát. Vibrátor pro páry vám přijde v originálně zatavené folii, kam nepronikne ani vlásek. 

Usilovné vibrační režimy

Venušiny kuličky nabízí hned 10 vibračních režimů, které rozparádí kočičáka i zapřísáhlým zastánkyním standardního sexu. Ovládání můžete bez předchozího školení svěřit do rukou vašemu partnerovi, jelikož pobíhá pouze přes jedno tlačítko. Vibrující kuličky uvedete do svěží podoby velmi snadno a rychle, protože jsou opatřeny základní vodotěsností, která odolá standardně tělním tekutinám, běžnému kontaktu s vodou nebo lubrikačnímu gelu na vodní bázi.

Testujeme pro vás:

Venušiny kuličky jsou asi největší zábavou pro páry, jelikož má partner váš orgasmus doslova v hrsti. Než přejdeme k samotné zkušenosti z použití, tak si zdůrazníme jemný silikonový povrch, který je příjemný na dotek, po zavedení i celou dobu používání. Dálkové ovládání zvládne obsluhovat i cvičená opička, jelikož je na něm pouze jedno tlačítko. Jdeme na to! Po zavedení jsem svěřila ovladač do rukou partnera, přičemž první zkušební jízda proběhla na gauči při sledování televize. Jako nebude si nic nalhávat, je to prostě vzrušení spojené s napětím, jelikož nikdy nevíte, kdy druhá polovička tasí meč v podobě zapnutí vibrací. Jednotlivé přepínání vibračních režimů je velmi slušná záležitost, která vás brzo dostane do rauše. Partner během přepínání sledoval reakce, přičemž dle nich posoudil nejlepší účinek. Co si budeme povídat. Stejně se u toho vzruší obě strany. Pokud se chcete trochu odvázat a potěšit sebe i svého miláčka, tak jděte do toho. Příště vyrážíme ven, ať přidáme trochu adrenalinu. 

Vibrátor - ANO nebo NE?

Proč si to mám koupit – co mi to přinese?

První otázka může být, zda vlastně vibrátor vůbec potřebujete. S čistým svědomím můžete říct, že nepotřebujete, ale jakmile ho budete mít, tak už se ho nikdy nevzdáte. Přinese vám uspokojení kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte se spoléhat pouze na partnera. Váš sexuální život dostane zcela nový nádech. Nuda v posteli bude minulostí, přičemž nezáleží na tom, zda jste v ní sami nebo s partnerem. Kdo to zkusí, tak to rychle pochopí. Kdo nezkusí, nic nezíská. 

Proč by to měl koupit od nás?

Jsme jedničkou mezi specialisty na vibrátory v ČR. Nabízíme nejlepší poměr cena/kvalita, což si můžete velmi snadno ověřit. Diskrétnost je u nás na prvním místě. A reklamace? To je u nás naprostá brnkačka. 

Proč to koupit teď?

To je jednoduché, protože chcete zažít něco nového, překvapit partnera nebo si prostě užít o samotě zcela nový prožitek. Balíček vám doručíme do 48 hod. Uvidíte sami, že se nebudete moct dočkat. 

Co mi to přinese za problémy? Jak se to používá?

Problémy se konat rozhodně nebudou. Nabíjení zvládnete levou zadní. Jediné co bude trápit vaši mysl, tak je bezpečný úkryt pro vašeho nové silikonového miláčka. 

Jak dlouho to bude trvat, než to budu umět?

Nebojte. Po prvním použití budete znát odpověď.  

 

 

 

 

Venušiny kuličky na dálkové ovládání - Vibrating Love Balls

Dárek k objednávce

Zdarma od nás dostaneš 100 ml balení lubrikačního gelu.
Venušiny kuličky na dálkové ovládání - Vibrating Love Balls

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

Slevový kód najdeš v první objednávce.
Venušiny kuličky na dálkové ovládání - Vibrating Love Balls

Ověřený e-shop

Na Heurece nás doporučuje 100 % zákazníků.

Co znamená základní vodotěsnost?

Základní vodotěsnost je schopnost vibrátoru odolat běžnému kontaktu s vodou, lubrikačním gelem na vodní bázi nebo tělní tekutinou. V žádném případně není žádoucí vibrátor ponořit na delší čas pod hladinu vody. Hrozí proniknutí vody k baterii nebo motorku a trvalé poškození vibrátoru.

Je zásilka diskrétní?

Ano, každá zásilka je 100% diskrétní. Balíček s vibrátorem má nenápadné, neutrální balení.

  • Žádná loga
  • Žádné obrázky
  • Žádné indicie k obchodu
  • Odesilatelem je firma CORE FASHION s.r.o.

Na ukázkové fotografie balíčku se můžeš podívat ZDE.

Kdy mi objednávka dorazí?

Pokud objednáváš zboží od pondělí do čtvrtka (do 10:00), pokusíme se objednávku doručit hned druhý den. Ve většině případů se nám to podaří.

Objednávky z pátku a víkendu doručíme již v úterý.