.

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko - vibrační vajíčka jsou ideální hračkou pro páry, které mají rády zábavu a chtějí si užít intimní zpestření klidně na veřejnosti. Co třeba při procházce v parku, v práci, nebo na rande v restauraci? Můžete ho použít na nejrůznějších místech, která si dovedete představit! Vibrační vajíčka jsou k tomu předurčena, protože:

  • jsou velmi malá a diskrétní
  • díky jejich oblému tvaru vajíčko lehce zasunete do vagíny bez obav, že by mohlo vyklouznout
  • mají dálkové bezdrátové ovládání

Tady začíná nejzábavnější část – váš partner vás může libovolně stimulovat na dálku – ať už v rámci domu nebo bytu, nebo, pro odvážnější z nás, právě na veřejných místech. S touto hračkou rozhodně vystoupíte z davu a zábavným způsobem si silně okořeníte váš intimní život! Have fun! Více se dozbíte v našem článku: Vibrátor - jak ho vybrat správně?

Nejprodávanější

4 položek celkem

Maximální sexuální rozkoš s vibračním vajíčkem

Hledáte nové vzrušení a chcete zažít neuvěřitelné orgasmické zážitky? Vibrační vajíčko je tou správnou volbou pro ženy, které hledají intenzivní sexuální prožitky a dokonalé uspokojení svých potřeb. Tento překrásný kousek nejenže dokonale stimuluje citlivá místa uvnitř vagíny, ale také se hodí pro použití kdykoliv a kdekoliv, což vám umožní zažít opravdu nezapomenutelné okamžiky plné vzrušení a rozkoše.

Proč si pořídit vibrační vajíčko?

Vibrační vajíčko je skvělou pomůckou pro ženy, které chtějí prožít v posteli něco opravdu nevšedního. Jeho vibrace dokážou poskytnout silnější orgasmické zážitky nejen během sexu, ale také samostatně. Díky dálkovému ovládání můžete snadno regulovat intenzitu vibrací, čímž si zajistíte naprostou kontrolu nad vašimi sexuálními prožitky. A navíc, díky jeho nenápadné velikosti a tichému chodu, si můžete vibrační vajíčko užít kdykoliv a kdekoliv, i ve veřejných prostorách, pro ještě vzrušivější sexuální život.

Nejčastější otázky ohledně vibračního vajíčka

Je použití vibračního vajíčka bezpečné?

Ano, pokud ho používáte podle návodu a dodržujete základní hygienické zásady. Doporučuje se používat pouze lubrikační gely na vodní bázi a pravidelně čistit vibrační vajíčko před a po použití. Nezapomeňte také vyměnit baterie, aby byly vibrace dostatečně silné a efektivní.

Je vibrační vajíčko vhodné pro začátečnice?

Ano, vibrační vajíčko je vhodné pro ženy všech věkových kategorií a sexuálních zkušeností. Pokud jste začátečnice, doporučujeme začít s nižší intenzitou vibrací a postupně se přizpůsobovat vašim potřebám.

Kolik druhů vibračních vajíček existuje?

Na trhu najdete širokou škálu vibračních vajíček různých velikostí, tvarů a materiálů. Vybírat můžete například z klasických vajíček s dálkovým ovládáním, nebo z moderních vajíček s bezdrátovým ovládáním přes mobilní aplikaci. Každé vibrační vajíčko má své specifické vlastnosti a je vhodné vybrat si takové, které vám nejlépe vyhovuje.

Připravena zažít nejlepší sexuální zážitky?

Vibrační vajíčko je tou správnou volbou pro ženy, které chtějí zažít nové a intenzivní sexuální zážitky. Náš sexshop nabízí široký výběr kvalitních vibračních vajíček za skvělé ceny, které vám umožní zažít maximální sexuální rozkoš. Navíc, s naším diskrétním balením a rychlým dodáním, si můžete být jisti, že vaše tajné touhy zůstanou jen mezi vámi a vaším vibračním vajíčkem.

Vybrat si vibrační vajíčko hned teď!