.

Vibrátory s výběžkem na klitoris

Cítíš, že ti něco chybí? Přemýšlíš někdy o tom, zda dosahuješ v posteli maximálního uspokojení? Co kdybychom ti představili revoluční vibrátor, který bude stimulovat nejen tvoji klitoris, ale i tvůj bod G zároveň?

Vibrátorů s výstupkem na klitoris je právě tím, co potřebuješ, abys zažila nezapomenutelný orgasmus. Tento vibrátor dokonale kombinuje vibrační stimulaci klitorisu s tlakem na bod G, což může vést k silnějšímu a intenzivnějšímu orgasmu.

Nečekej a užij si tu neuvěřitelnou intenzitu orgasmu, o které jsi snila! Získej svůj vibrátor s výstupkem na klitoris již dnes a objev nové možnosti své sexuality.

S jeho jedinečnými výstupky na klitorisu ti zajistí maximální vzrušení a stimulaci, kterou si zasloužíš. Kromě toho, jeho ergonomický tvar zaručuje snadné a pohodlné použití, ať už jsi sama, nebo se svým partnerem.

A to není vše! Pokud si objednáš náš vibrátor s výstupkem na klitoris nyní, získáš také zdarma některý z našich speciálních lubrikačních gelů, které ti pomohou dosáhnout ještě většího a intenzivnějšího orgasmu.

Nebuď jednou z těch žen, které si neuvěřitelný orgasmus nezaslouží. Zažij ho díky našemu revolučnímu vibrátoru s výstupkem na klitoris a bod G. Objednej si ho již dnes na našem e-shopu a nechte se unášet neuvěřitelnými pocity uspokojení.

Nejprodávanější

vibrátor Adore G Vibe
 
1 087 Kč
vibrator matej uhel vibratory cz
 
897 Kč
sexshop vibratory na klitoris
 
1 247 Kč
23 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vibrátory na klitoris - klitoris je pro mnoho žen nejdůležitější oblastí k dosažení orgasmu. Vibrátory s výběžkem na klitoris zaručí jeho správnou stimulaci a vrchol na sebe vážně nenechá dlouho čekat. Budeš ohromena, jak rychle orgasmu dosáhneš a pokud vibrátor použijete pro hrátky ve dvou, pravděpodobně svého partnera i předběhneš.

V této kategorii najdeš vibrátory s výběžkem na klitoris, které zároveň stimulují i bod G. Dále masážní vibrátory, které přiložíš ke klitorisu a poznáš zcela novou intenzivní stimulaci. A konečně i vibrátory na dálkové ovládání, díky kterým se vůbec nemusíš omezovat na svoji ložnici.