.

Vibrátory s výběžkem na klitoris

Cítíš, že ti něco chybí? Přemýšlíš někdy o tom, zda dosahuješ v posteli maximálního uspokojení? Co kdybychom ti představili revoluční vibrátor, který bude stimulovat nejen tvoji klitoris, ale i tvůj bod G zároveň?

Vibrátorů s výstupkem na klitoris je právě tím, co potřebuješ, abys zažila nezapomenutelný orgasmus. Tento vibrátor dokonale kombinuje vibrační stimulaci klitorisu s tlakem na bod G, což může vést k silnějšímu a intenzivnějšímu orgasmu.

Nečekej a užij si tu neuvěřitelnou intenzitu orgasmu, o které jsi snila! Získej svůj vibrátor s výstupkem na klitoris již dnes a objev nové možnosti své sexuality.

S jeho jedinečnými výstupky na klitorisu ti zajistí maximální vzrušení a stimulaci, kterou si zasloužíš. Kromě toho, jeho ergonomický tvar zaručuje snadné a pohodlné použití, ať už jsi sama, nebo se svým partnerem.

A to není vše! Pokud si objednáš náš vibrátor s výstupkem na klitoris nyní, získáš také zdarma některý z našich speciálních lubrikačních gelů, které ti pomohou dosáhnout ještě většího a intenzivnějšího orgasmu.

Nebuď jednou z těch žen, které si neuvěřitelný orgasmus nezaslouží. Zažij ho díky našemu revolučnímu vibrátoru s výstupkem na klitoris a bod G. Objednej si ho již dnes na našem e-shopu a nechte se unášet neuvěřitelnými pocity uspokojení.

Nejprodávanější

21 položek celkem
kompletni sada vibratoru Black Peaks z Vibratory cz
ZDARMAZDARMA
1 892 Kč
963
Sada vibratoru Purple Peaks od Vibratory cz
ZDARMAZDARMA
1 892 Kč
338
sexshop vibratory na klitoris
1 087 Kč
671
vibrator matej uhel vibratory cz
927 Kč
118
sexshop vibrator
1 227 Kč
662
idealni vibrator s vystupkem na klitoris Loving Bunny (pink) 964
vibrator na klitoris purple beads od vibratory cz
494 Kč
930
elegantni vibrator cestovni na klitoris uhel vibratory cz
772 Kč
139
vibrator vojtech uhel vibratory cz
947 Kč
119

Vibrátory na klitoris - klitoris je pro mnoho žen nejdůležitější oblastí k dosažení orgasmu. Vibrátory s výběžkem na klitoris zaručí jeho správnou stimulaci a vrchol na sebe vážně nenechá dlouho čekat. Budeš ohromena, jak rychle orgasmu dosáhneš a pokud vibrátor použijete pro hrátky ve dvou, pravděpodobně svého partnera i předběhneš.

V této kategorii najdeš vibrátory s výběžkem na klitoris, které zároveň stimulují i bod G. Dále masážní vibrátory, které přiložíš ke klitorisu a poznáš zcela novou intenzivní stimulaci. A konečně i vibrátory na dálkové ovládání, díky kterým se vůbec nemusíš omezovat na svoji ložnici.