O nás

vibrator - I love youJmenuji se Honza, svoji práci beru s humorem, protože život je krásný. 


O_nas_Vibratory-cz


 

Fakta o Vibrátory.cz

  • provedli jsme průzkum u více jak 300 výrobců vibrátorů
  • provádíme mnoho zkušebních nákupů
  • na přípravě obchodu Vibrátory.cz se podílelo 16 lidí
  • provozovatel, firma CORE FASHION s.r.o. založena v roce 2010

 

„A proč mají vibrátory občas mužská jména?“

    Řadu našich vibrátorů jinde v České republice nekoupíte, proto jsme si lámali hlavu, jak je pojmenovat. A právě mužská jména v našem týmu vzbuzovala největší úsměv na tváři. Mužská jména vibrátorů přináší humor do našeho obchodu. Sami jsme se při procházení nabídek konkurenčních obchodů ztráceli, proto jsme naše vibrátory pojmenovali jednoduše. 

 

„Vibrátory pro Vás vybírá 5 žen.“ 

    Asi není nutné sdělovat jména, ale určitě Vám mohu prozradit, že to je maminka na mateřské, budoucí právnička, mladá inženýrka, dále jedna věčná pohodářka a v neposlední řadě i jedna neskutečná dračice, které se jako jediné podařilo rozbít nový vibrátor. Úžasné ženy pro Vás zapojily svůj instinkt, aby pro Vás vybraly ty nejhezčí a nejkvalitnější vibrátory, které dnes můžete koupit na Vibrátory.cz.

 


Vibrátory.cz dnes nabízejí jedny z nejkrásnějších a nejkvalitnějších erotických pomůcek v České republice. A protože ctíme a chráníme Vaše soukromí, osobně se postarám o to, aby Vám hračky dorazily diskrétně zabalené a v perfektní kondici. Váš HonzaPodpis_majitele_obchodu_Vibratory-cz