.

Vibrační vajíčko – použití

Vibracni_vajicko_na_dalkove_ovladaniVibrační vajíčko má opravdu spousty využití, každá si ho oblíbíme z jiného důvodu, protože, jak píši velmi často – každá jsme individuál a každé se líbí něco jiného, proto zde nebudu popisovat návod na použití, ale řekneme si spíš pár tipů:

Vibrační vajíčka mají společné vlastnosti s Venušinými kuličkami a s vibrátory, využijme tedy to nejlepší z obou dvou variant.

Vibrace

Vajíčko můžeme použít k vibrační masáži. Zapněte ho a využijte jeho kulatý tvar. Přiložte ho na místo, které vás bolí, nebo kde cítíte napětí a pomalými krouživými pohyby přes vajíčko přejíždějte přes postižené místečko.

Erotická vibrační masáž – vibrace a erotogenní zóny = nekonečný příběh o stimulaci. Přiložte vajíčko na erotogenní zóny na těle, jemně s ním přejíždějte, sem tam zatlačte na určitá místa. Taková masáž, kdy se soustředíte na erotogenní zóny, rozžhaví každého… partnera, partnerku i vás. A tím se dostáváme k masturbaci. Stejně jako s vibrátorem, i s kuličkami si užijete příjemnou masáž klitorisu, která vás dostane až na vrchol.

Použití jako Venušiny kuličky

Pravidelné nošení – stejně jako u Venušiných kuliček, i vibrační vajíčko má blahodárné účinky na vaše pánevní dno, zdraví a hlavně sexuální život. Při dlouhodobém nošení se zbavíte problémů s inkontinencí, nebo těmto problémům předejdete. Začnete si zase užívat vaginální orgasmus, protože díky pevným svalům pánevního dna bude celkový prožitek ze sexu mnohem intenzivnější. Zapněte vibrace a noste vajíčko při úklidu, ve fitku, při procházce a běhu nebo i při jiných činnostech – uvidíte, jak vzrušující váš den může být. Chcete ještě více vzrušení? Dejte ovladač vašemu partnerovi a svěřte se do jeho rukou – nikdy nevíte, kdy ho zrovna napadne vajíčko zapnout.

Při sexu si můžete vajíčko zavést do vagíny a užít si klasický sex okořeněný o vibrace. Rozhodně příjemná zkušenost.

Vibracni_vajicko_USBVibrační vajíčko ve spojení s ostatními erotickými hračkami

Vibrační vajíčko můžete vložit do umělé vagíny a může posloužit k masturbaci. Umístíte ho na vakuové pumpě a necháte ji tak rozvibrovat. Poslouží i jako pomůcka umístěná ve spodním prádle, atd.

Díky velikosti a univerzálnosti je tato hračka velice oblíbená, má všestranné využití a právě proto bývá součástí výbavy všech milovníků erotických pomůcek i sexu. Rozhodně si tuto malou vibrující hračku užijete také.