.

Robertek – čím dál častější návštěvník našich ložnic

Robertek je vlastně vibrátor pro žennyRobertek – čím dál častější návštěvník našich ložnic

Na začátku izolace proběhlo několik vtipů o baby boomu a sexu, jak budeme všichni trpět ponorkovou nemocí z našeho partnera a dalších poznámek. To bylo ještě v době, kdy nám to opravdu vtipné přišlo. Izolace pro nás byla novým stavem a my všichni jsme si pobyt doma spíš užívali, dělali jsme svoji práci, pořádně si odpočinuli, uklidili, užili jsme si s partnerem a bavilo nás nechodit do práce nebo pracovat z domu. To ještě nikdo nečekal, že bude nouzový stav trvat tak dlouho.

Příště raději bez těch vtipů, aby nás náhodou nezavřeli napořád. Co bylo vtipem na začátku, se opravdu stalo realitou, vypukl baby boom, vztahy se buď upevnily, nebo rozpadly. Ano, zdá se, že jsme všichni byli poctivě doma J.

A co doma dělat jiného, než zalézt do postele? Kromě výše zmíněných úklidů a odpočinku bych sama moc alternativ nevymyslela – a pravděpodobně nejen já. Ekonomika šla dolů, hodně se propouštělo, lidé se snažili na jedné straně hodně šetřit a na druhé nakupovat vše, co by teoreticky v případě prodloužení nouzového stavu mohli potřebovat. Na rozdíl od ostatních podniků nastal v on-line prodeji erotických hraček boom.

Páry znuděné svou stále se opakující sexuální rutinou se rozhodli, že oživí svůj sexuální život a zapojí do něj i erotické pomůcky. Vibrátor / Robertek se stal jednou z nejčastěji objednávaných hraček. Ať už u párů, tak i u jednotlivců, kteří zůstali sami doma bez partnera, nebo alespoň neměli partnera kvůli zákazu vycházení „po ruce“.Robertek je jiné pojmenování pro vibrátor

Nejen, že nakupovali lidé, kteří s erotickými hračkami zkušenosti nemají, objednávali dokonce i lidé, kteří hračky využívají a jsou stálými zákazníky online sexshopů i kamenných prodejen.

Hitem u českých nakupujících se staly párové vibrátory, vibrační pomůcky pro muže a dezinfekce.

Ano, karanténa v nás vzbudila chuť otevřít se sexu a experimentovat, snad tuhle chuť do budoucna nevyměníme za práci a kariéru.