.

Vibrační vajíčko – erotické pomůcky

Vibracni_vajicko_na_dalkove_ovladani-Super-X_Vibrating_Egg_blackVibrační vajíčko je oblíbená erotická pomůcka, která má opravdu širokou škálu využití a právě díky této své vlastnosti by neměla chybět v žádné domácnosti. Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších produktů, který v sobě spojuje to nejlepší z vibrátoru a Venušiných kuliček.

Všechna vibrační vajíčka mají vesměs stejný tvar – je oválný a pravidelný.

Uvnitř vajíčka je uložen vibrační motorek.

Další částí spojenou s vibračním vajíčkem je ovládání.

Drátové nebo bezdrátové vibrační vajíčko?

Vajíčka mohou být se svým ovladačem spojena buď pomocí různě dlouhého kabelu, nebo je lze ovládat pomocí dálkového ovládání, případně pak přes Wi-fi nebo Bluetooth pomocí mobilního telefonu. Když máte v plánu používat vajíčko pro hrátky doma, určitě vám postačí varianta s kabelem – ten bývá dlouhý od 50 cm do 1 m, takže se nemusíte bát, že se zamotáte nebo, že budete v jednom kuse přerušovat své hrátky, protože musíte někde rozmotat kabel. Každopádně, pokud nechcete na kabel myslet vůbec, rovnou doporučuji sáhnout po variantě bezdrátové. Je jedno jestli si vyberete dostupnější dálkové ovládání, nebo ovládání přes telefon pomocí aplikace, nebo Bluetooth. Rozhodně je bezdrátová varianta vhodná i pro ty, kteří se chystají vibrační vajíčko používat mimo domov. Navíc pak pro ty z vás, které jsou v páru, tak věřte, že bezdrátovou variantu ocení váš partner, pokud mu dáte do jeho rukou ovladač a necháte ho, ať si s vámi pohraje po svém.

Programy vibračního vajíčka

Dnes už mají vibrační vajíčka nejenom různé intenzity vibrací, ale i různé vibrační programy. Určitě doporučuji vybírat pečlivě a nešetřit… Vaše tělo si na vibrace po čase zvykne a tím vzniká určitá rezistence a vzniká snížení účinku.

Materiál vibračních vajíčekVibracni_vajicko_na_dalkove_ovladani-Super-X_Vibrating_Egg_pink

Většina vibračních vajíček dnes je vyrobena ze silikonu, plastu, případně gelu. Z plastu bývají levnější varianty. Jeho nevýhodou je, že se může rozpojit a tím může dojít ke korozi vibračního motorku, případně k poškrábání pohlavních orgánů. Jeho obrovskou výhodou je, že je tvrdý a skvěle přenáší vibrace. Silikon je zdravotně nezávadný, je měkčí, takže vibrace přenáší o něco hůř, než plast, ale má o to snadnější údržbu. U dražších silikonových vajíček bude pravděpodobně hračka natolik propracovaná, že zde nebude žádný útlum vibrací. Silikonová vibrační vajíčka bývají zpravidla tišší než ty plastová.