.

Bod G (Gräfenbergův bod)

Bod_G_Grafenberguv_bodBod G, nebo jinak nazývaný Gräfenbergův bod (podle svého objevitele) je velice citlivá oblast ve vagíně, kde se nachází velké množství nervových zakončení.

Bod G naleznete na přední straně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Umístění se může mírně lišit, ale většinou ho nalezneme přímo za stydkou kostí cca 3-5 cm od okraje vagíny. Jeho lokalizace je poměrně obtížná, snadněji ho nalezneme v momentě, kdy je žena vzrušená, protože se prokrví a mírně zvětší.

Mnoho lidí o existenci Bodu G pochybuje. Koluje o něm spousta dohadů, spekulací i pohádek. Ženy, které mají zkušenost, tak vědí… ty, kterým se zatím nepoštěstilo, tak doufají… Říká se, že jeho stimulace přivodí dámám natolik silný orgasmus, že může dojít i k ejakulaci.

Historie Bodu G

První zmínka se objevila v roce 1950 v odborné publikaci, kdy byla popsána citlivá nervová spleteň ve vaginální sliznici. Tenkrát ještě nebylo nic potvrzeno. Vše byl dohad na základě ženských výpovědí. K potvrzení došlo až v roce 1978 výzkumníky Perrym a Whippleovou. Termín Bod G byl poprvé zazněl v knize v roce 1982.

Domněnky týkající se zmínek o G bodu a jeho účinku nás však zavádějí až do 4. století před naším letopočtem a také mezi původní Američany, kteří popisovali ženskou bílou tekutinu.

Polohy pro nalezení bodu GGrafenberguv_bod_zena_1

Dřep – přidřepněte si na bobeček, jako to dělají malé děti. Při milování mějte na paměti, že cesta vede směrem nahoru, pak navazuje mírná zatáčka, až narazíte na přední stranu pochvy. Pohybujte se buď nahoru a dolů, nebo když ucítíte, že jste narazila na přední stranu, tak se lehce rozhoupejte ze strany na stranu.

Misionář – možná je to nuda, ale pravda je, že tahle poloha má do sebe víc, než se může zdát. Pro nalezení Bodu G si ideálně trochu nadzvedněte zadeček (třeba si pod něj dejte polštář) a zvedněte nohy. Penis by měl směřovat mírně nahoru. Pokud nezabírá penis, může na vás partner použít prsty. Stimulace pomocí prstů bývá často velmi úspěšná. Jakmile je vloží do vagíny, měl by je tam nechat a udělat s nimi pohyb, jako když ukazuje: „Pojď ke mně.“.

Pejsek – poloha na pejska, kdy vyšpulíte na partnera zadeček, ten srovná své boky těsně nad ty vaše a bude směřovat mírně dolů.

Na boku – roztáhněte nohy a nechte partnera, aby si mezi kleknul.

Na koníčkavysedněte na partnera a dostanete se k moci. Trochu se prohněte v zádech a zakloňte se a můžete začít s hledáním.

Kromě sexu se Bod G velice snadno hledá s hračkami přímo určenými pro jeho stimulaci. Mají speciální tvar a hledání by tak mělo být usnadněno.

Jak jste na tom vy? Našli jste?