.

Sada vibrátorů - Black Peaks ZDARMA kniha Lady Fuckingham - Wilde Oscar

2 047 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Sada vibrátorů Black Peaks nabízí neomezenou zábavu, které bude chlap těžko konkurovat. Sloužit vám budou hned 4 nástavce, jež se postarají o stimulaci klitorisu, bodu G nebo namasírují erotogenní zóny na celém těle. Kupte si víceúčelového erotického parťáka za výhodnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více rozkoše za méně peněz

Sada Purple Peaks obsahuje 4 vibrátory, které se postarají o nával hormonu štěstí. Zajistěte si stoprocentní uspokojení na mnoha úrovních. Vibrátory jsou opatřeny jemným silikonovým povrchem, tudíž se nezaleknou ani pořádně dlouhé jízdy. S upínáním k hlavní baterii si nemusíte lámat hlavu, jelikož je velmi snadné a rychlé. Sloužit vám bude 10 intenzivních režimů, které podlomí kolena i ostřílenému uživateli. Dopřejte si chvilku štěstí a radosti. Při zakoupení sady získáte skutečně nespočet orgasmů za málo peněz. 

Sada vibrátorů - Black Peaks

Sada vibrátorů - Black Peaks
Sada 4 v 1
Sada vibrátorů - Black Peaks
Určení mírně pokročilý
Sada vibrátorů - Black Peaks
Nabíjení USB kabelem
Sada vibrátorů - Black Peaks
Povrch celosilikonový
Sada vibrátorů - Black Peaks
Údržba omyvatelné
Sada vibrátorů - Black Peaks
Vibrace 10 režimů
Sada vibrátorů - Black Peaks
Dodání diskrétní
Sada vibrátorů - Black Peaks
Balení dárková krabice
Sada vibrátorů - Black Peaks
Délka 20,5 cm
Sada vibrátorů - Black Peaks
Hmotnost 602 g

Zábava pro pokročilé

Vibrátory Purple Peaks se postarají o zábavu pro všechny pokročilé, kteří se rozhodli vyzkoušet základní výbavu ze světa erotických hraček. Sada v podobě 4 v 1 se postará o polechtání bodu G, podráždí klitoris nebo namasíruje všechny erotogenní zóny na vašem těle. Tyhle fialové samečky s odolným silikonovým povrchem si můžete na baterii libovolně měnit, přičemž nemusíte mít strach, že byste se tím nějak zdržovali. Přehození je opravdu záležitost v jednotkách sekund.

Obsah víceúčelové sady

  • Klasický vibrátor na bod G
  • Masážní hlavice 
  • Vibrátor na bod G s výstupkem na klitoris
  • Rotační vibrátor s výstupkem na klitoris

Extrémně odolný, avšak jemný parťák

Vibrátory jsou opatřeny kvalitním silikonovým povrchem, který nabízí extrémní odolnost a jemnost v jednom. Výhodou tohoto kabátku je stoprocentně bezpečné používání a snadná omyvatelnost zajištěná základní vodotěsností. Robertky nabízí celkovou délku až 20,5 cm (z toho použitelných až 13 cm) s průměrem maximálních 3,4 cm. S hmotností 602 g můžete s touto erotickou pomůckou velmi snadno manipulovat. 

Snadné ovládání

Sada vibrátorů je dobíjena standardně přes USB kabel, což vede se snížení odpadu z baterií. Úspory se dočká i vaše peněženka, jelikož odpadne nutnost jejich neustálého dokupování. Důležitou otázkou je i balení. Vibrátory vám přijdou v diskrétním obalu, jenž nemá šanci prokouknout ani bystré oko zvědavého kurýra nebo pošťačky. Na produktové krabice si u nás běžně nehrajeme, ale v tomhle případě se jedná o výjimku, jelikož je potřeba všechny části uložit na jednom místě.

Z hygienických důvodů sadu nelze vrátit do 14 dnů, protože hlavice ani baterie není zabalena ve fólii. Je to dárková krabice, tudíž nelze zkontrolovat neporušení. Nezlobte se na nás, děláme to pro vaše bezpečí.


Vibrátor - ANO nebo NE?


Proč si to mám koupit – co mi to přinese?

První otázka může být, zda vlastně vibrátor vůbec potřebujete. S čistým svědomím můžete říct, že nepotřebujete, ale jakmile ho budete mít, tak už se ho nikdy nevzdáte. Přinese vám uspokojení kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte se spoléhat pouze na partnera. Váš sexuální život dostane zcela nový nádech. Nuda v posteli bude minulostí, přičemž nezáleží na tom, zda jste v ní sami nebo s partnerem. Kdo to zkusí, tak to rychle pochopí. Kdo nezkusí, nic nezíská. 

Proč by to měl koupit od nás?

Jsme jedničkou mezi specialisty na vibrátory v ČR. Nabízíme nejlepší poměr cena/kvalita, což si můžete velmi snadno ověřit. Diskrétnost je u nás na prvním místě. A reklamace? To je u nás naprostá brnkačka. 

Proč to koupit teď?

To je jednoduché, protože chcete zažít něco nového, překvapit partnera nebo si prostě užít o samotě zcela nový prožitek. Balíček vám doručíme do 48 hod. Uvidíte sami, že se nebudete moct dočkat. 

Co mi to přinese za problémy? Jak se to používá?

Problémy se konat rozhodně nebudou. Nabíjení zvládnete levou zadní. Jediné co bude trápit vaši mysl, tak je bezpečný úkryt pro vašeho nové silikonového miláčka. 

Jak dlouho to bude trvat, než to budu umět?

Nebojte. Po prvním použití budete znát odpověď.  

Sada vibrátorů - Black Peaks

Dárek k objednávce

Zdarma od nás dostaneš 100 ml balení lubrikačního gelu.
Sada vibrátorů - Black Peaks

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

Slevový kód najdeš v první objednávce.
Sada vibrátorů - Black Peaks

Ověřený e-shop

Na Heurece nás doporučuje 100 % zákazníků.

Co znamená základní vodotěsnost?

Základní vodotěsnost je schopnost vibrátoru odolat běžnému kontaktu s vodou, lubrikačním gelem na vodní bázi nebo tělní tekutinou. V žádném případně není žádoucí vibrátor ponořit na delší čas pod hladinu vody. Hrozí proniknutí vody k baterii nebo motorku a trvalé poškození vibrátoru.

Je zásilka diskrétní?

Ano, každá zásilka je 100% diskrétní. Balíček s vibrátorem má nenápadné, neutrální balení.

  • Žádná loga
  • Žádné obrázky
  • Žádné indicie k obchodu
  • Odesilatelem je firma CORE FASHION s.r.o.

Na ukázkové fotografie balíčku se můžeš podívat ZDE.

Kdy mi objednávka dorazí?

Pokud objednáváš zboží od pondělí do čtvrtka (do 10:00), pokusíme se objednávku doručit hned druhý den. Ve většině případů se nám to podaří.

Objednávky z pátku a víkendu doručíme již v úterý.