Příběh e-shopu

Vibrátory.cz dnes nabízejí jedny z nejkrásnějších erotických pomůcek v České republice. O_nas_Vibratory-cz

Jmenuji se Honza a jsem provozovatel obchodu Vibrátory.cz.

„Slušný obchod.“  

    V roce 2017, kdy jsem provozoval šestým rokem eshop www.korzety.cz, jsem dostal myšlenku založit moderní internetový obchod pro dospělé, který nebude připomínat 90. léta minulého století. Chtěl jsem vytvořit obchod, kde se lidé budou cítit příjemně.

„Vibrátory pro Vás vybírá 5 žen.“ 

    Asi není nutné sdělovat jména, ale určitě Vám mohu prozradit, že to je právnička, milující maminka, inženýrka z mezinárodní firmy, usměvavá pohodářka, která už 10 let žije po boku svého manžela, a v neposlední řadě jedna dračice, které se jako jediné podařilo rozbít nový vibrátor. Úžasné ženy pro Vás zapojily svůj instinkt, aby pro Vás vybraly ty nejhezčí a nejkvalitnější vibrátory, které dnes můžete koupit v eshopu Vibrátory.cz.

 „Proč mají vibrátory mužská jména?“

    Většinu našich vibrátorů jinde v České republice nekoupíte, proto jsme si lámali hlavu, jak je pojmenovat. A pravě mužská jména v našem týmu vzbuzovala největší úsměv na tváři. Mužská jména vibrátorů přináší humor do našeho obchodu. Sami jsme se při procházení nabídek konkurenčních obchodů ztráceli, proto jsme naše vibrátory pojmenovali jednoduše.

 Fakta:

  • analýza zboží od více než 300 potencionálních dodavatelů z celého světa  
  • více než 70 dotazů na zdravotní nezávadnost výrobků
  • na přípravě e-shopu se podílelo 16 lidí
  • 8 dlouhých měsíců hledání dodavatele
  • mnoho zkušebních nákupů a dlouhá čekání na dodání zboží
  • třikrát jsme změnili pojetí a vzhled e-shopu před spuštěním pro zákazníky

 

A protože ctíme a chráníme Vaše soukromí, osobně se postarám o to, aby Vám hračky dorazily diskrétně zabalené a v perfektní kondici. Váš Honza