.

Vibrátor Matěj na USB ZDARMA velký lub. gel Virde 100ml

ZDARMAZDARMA
vibrator matej uhel vibratory cz
847 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Vibrátor Matěj se postará o vzrušující a nezapomenutelné zážitky. Tento sameček v minimalistickém designu s výkonným výběžkem na klitoris vás dostane do kolen. Nechce se ovládnout hormonem štěstí a zažijte pořádné dobrodružství. 

Poznámka: Vibrátor je dodávaný v originálně zatavené fólii přímo z výroby (bez drahé produktové krabice), díky tomu šetříme přírodu a hlavně vaše peníze!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růžový ďáblík v odolném těle

Vibrátor Matěj v podobě dobře stavěného macka se postará o vzrušující zážitky, které budete chtít pravidelně opakovat. Jedná se o ideálního parťáka pro středně pokročilé a zkušené uživatele, jež čekají od svého pomocníka již něco navíc. Těšit se můžete na 10 intenzivních vibračních režimů, kdy je vibrátor důmyslně opatřen dvěma motorky (tělo vibrátoru + výběžek na klitoris) zvyšujícími variabilitu programů. S robertkem je podráždění bodu G velmi snadnou záležitostí. Spolehněte se na profíka, který přesně ví, kam udeřit. Jemný celosilikonový povrch zajistí možnost nekonečného používání bez obav z poškození těla vibrátoru i vašich drahých partií. Na vkládání baterií rychle zapomeňte. Co si budeme totiž povídat, nejhorší je, když dojde šťáva a v celé domácnosti žádná vhodná baterie. Tomu je však konec! Vibrátor Matěj je opatřen komfortním USB nabíjením.

+ Jako dárek k nákupu od nás dostanete velký lubrikační gel!

Vibrátor Matěj na USB

Vibrátor Matěj na USB
Určení středně pokročilý
Vibrátor Matěj na USB
Vibrace  10 režimů
Vibrátor Matěj na USB
Nabíjení USB kabelem
Vibrátor Matěj na USB
Povrch celosilikonový
Vibrátor Matěj na USB
Výhoda 2 motorky
Vibrátor Matěj na USB
Ovládání jediné tlačítko
Vibrátor Matěj na USB
Průměr 3,6 cm
Vibrátor Matěj na USB
Hmotnost 168 g
Vibrátor Matěj na USB
Délka 21 cm
Vibrátor Matěj na USB
Údržba omyvatelný
Vibrátor Matěj na USB
Balení ve fólii (méně odpadu)
Vibrátor Matěj na USB
Dodání diskrétní

Odolný a jemný kabátek

Vibrátor je vyroben z vysoce odolného silikonového materiálu, který poskytuje dokonalou jemnost na jedné straně a dlouho životnost na té druhé. Každodenní opakující se hrátky jsou pro něj naprostá pohodička. Vaše nejdražší partie s ním budou v naprostém bezpečí. Navíc se jedná o naprosto zdravotně nezávadného jedince bez ftalátů, který nabízí celkovou délku 21 cm, průměr 3,6 cm a hmotnost pouhých 168 g. Provedení ve žhavé růžové barvě podtrhuje jeho chtíč a smyslnost.  

10 intenzivních vibračních režimů

Matěj je vibrátor, který vám má opravdu, co nabídnout. Je opatřen 10 vibračními režimy, jež rozparádí i zapřisáhlou puritánku. Pořádnou šťávu tomu dodávají i 2 vibrující motorky oddělující tělo vibrátoru + výběžek na klitoris. Ovládání probíhá velmi jednoduše pomocí jediného tlačítka. Robertek se navíc velmi snadno udržuje, jelikož je omyvatelný a nabízí základní vodotěsnost. Pokud chcete však nějakého divočáka vyložené do vany, tak budete muset sáhnout po jiném samečkovi. 

Snadné nabíjení a TOP SECRET balení

Bateriím odzvonilo! Těšit se můžete na jednoduché a praktické USB nabíjení, které zajišťuje velmi komfortní používání. Nelekejte se, jelikož na první pohled možná ani nezachytíte místo, kam se nabíječka zapojuje. V tomto případě se totiž nenachází vstup pro nabíjení zespodu, ale ze zadní strany pod designovým kroužkem. Další důležitou otázkou je balení. Vibrátor vám přijde v diskrétním obalu, z kterého ani zvědavý kurýr nebo pošťačka nic nevyčtou. Na produktové krabice si u nás nehraje, jelikož se snažíme šetřit vaše peněženky a nenavyšovat množství zbytečného odpadu. Nemusíte se však bát. Robertek vám přijde v originálně zatavené folii, do které nepronikne ani chloupek. 

Testujeme pro vás:

Růžové dildo je na první pohled rozhodně oslnivé. Tyhle barvy na těchto hračkách doslova miluju. Tvarem a velikostí bych vibrátor zařadit do středních klacků. Jemný silikonový povrch je na dotek dost příjemný, přičemž o pohodlnosti během užívání a následné snadné údržbě se nemusím rozepisovat. To jsem však ostatně čekala, jelikož mám s tím materiál zkušenosti. Vibrační režimy jsou parádička, ale co beru jako velké plus, tak jsou oddělené vibrace pro tělo vibrátoru a výběžek na klitoris. Tady někdo přemýšlel hlavou nebo moc dobře ví, co dokáže ženskou chloubu rozparádit. Ovládání jedním tlačítkem je super věc hlavně pro noční živly. Nabíjení je na pohodu, ale mé bystré oko teda asi nebylo zrovna ve formě, protože jsem nejdříve nemohla najít vstup pro kabel. Nenachází se totiž zespodu, kde jsem ho čekala, ale vzadu pod designovým kroužkem. Je to opravdu pidi ďourka.

Vibrátor - ANO nebo NE?

Proč si to mám koupit – co mi to přinese?

První otázka může být, zda vlastně vibrátor vůbec potřebujete. S čistým svědomím můžete říct, že nepotřebujete, ale jakmile ho budete mít, tak už se ho nikdy nevzdáte. Přinese vám uspokojení kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte se spoléhat pouze na partnera. Váš sexuální život dostane zcela nový nádech. Nuda v posteli bude minulostí, přičemž nezáleží na tom, zda jste v ní sami nebo s partnerem. Kdo to zkusí, tak to rychle pochopí. Kdo nezkusí, nic nezíská. 

Proč by to měl koupit od nás?

Jsme jedničkou mezi specialisty na vibrátory v ČR. Nabízíme nejlepší poměr cena/kvalita, což si můžete velmi snadno ověřit. Diskrétnost je u nás na prvním místě. A reklamace? To je u nás naprostá brnkačka. 

Proč to koupit teď?

To je jednoduché, protože chcete zažít něco nového, překvapit partnera nebo si prostě užít o samotě zcela nový prožitek. Balíček vám doručíme do 48 hod. Uvidíte sami, že se nebudete moct dočkat. 

Co mi to přinese za problémy? Jak se to používá?

Problémy se konat rozhodně nebudou. Nabíjení zvládnete levou zadní. Jediné co bude trápit vaši mysl, tak je bezpečný úkryt pro vašeho nové silikonového miláčka. 

Jak dlouho to bude trvat, než to budu umět?

Nebojte. Po prvním použití budete znát odpověď.  


 Vibrátor Matěj na USB

Dárek k objednávce

Zdarma od nás dostaneš 100 ml balení lubrikačního gelu.
Vibrátor Matěj na USB

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

Slevový kód najdeš v první objednávce.
Vibrátor Matěj na USB

Ověřený e-shop

Na Heurece nás doporučuje 100 % zákazníků.

Co znamená základní vodotěsnost?

Základní vodotěsnost je schopnost vibrátoru odolat běžnému kontaktu s vodou, lubrikačním gelem na vodní bázi nebo tělní tekutinou. V žádném případně není žádoucí vibrátor ponořit na delší čas pod hladinu vody. Hrozí proniknutí vody k baterii nebo motorku a trvalé poškození vibrátoru.

Je zásilka diskrétní?

Ano, každá zásilka je 100% diskrétní. Balíček s vibrátorem má nenápadné, neutrální balení.

  • Žádná loga
  • Žádné obrázky
  • Žádné indicie k obchodu
  • Odesilatelem je firma CORE FASHION s.r.o.

Na ukázkové fotografie balíčku se můžeš podívat ZDE.

Kdy mi objednávka dorazí?

Pokud objednáváš zboží od pondělí do čtvrtka (do 10:00), pokusíme se objednávku doručit hned druhý den. Ve většině případů se nám to podaří.

Objednávky z pátku a víkendu doručíme již v úterý.