.

Vibrátor na bod G - School of Love

1 027 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Vibrátor School of Love v atletickém provedení se s přehledem postará o dosažení bodu G. Elegantní, výkonný a vodotěsný erotický parťák vám bude kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Upusťte uzdu fantazie a zažijte nezapomenutelné chvíle. 

Poznámka: Vibrátor je dodávaný v originálně zatavené fólii přímo z výroby (bez drahé produktové krabice), díky tomu šetříme přírodu a hlavně vaše peníze!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Výkonný klacek s duší ďábla

Vibrátor School of Love nabízí minimalistický vzhled podtržený dokonalými křivkami a atletickým tělem, které se postará o důkladné pošimrání vašeho bodu G. Těšit se můžete na intenzivní vibrace v 10 režimech, přičemž celková délka vibrátoru je krásných 20 cm. O svou chloubu se obávat rozhodně nemusíte, jelikož celosilikonový jemný povrch zajišťuje bezpečné používání. Základní vodotěsnost napomáhá k rychlé a snadné údržbě. Na baterie hodně rychle zapomeňte. Vibrátor na bod G je důmyslně opatřen USB nabíjením, jež poskytuje možnost komfortního dodávání šťávy. Tento fialový společník je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele. 

 

Vibrátor na bod G - School of Love

Vibrátor na bod G - School of Love
Určení začátečníci/pokročilý
Vibrátor na bod G - School of Love
Vzhled minimalistický
Vibrátor na bod G - School of Love
Povrch celosilikonový  
Vibrátor na bod G - School of Love
Nabíjení USB kabelem
Vibrátor na bod G - School of Love
Vibrace  10 režimů
Vibrátor na bod G - School of Love
Údržba omyvatelný 
Vibrátor na bod G - School of Love
Výhoda ohebnost
Vibrátor na bod G - School of Love
Délka 20 cm
Vibrátor na bod G - School of Love
Hmotnost 168 g
Vibrátor na bod G - School of Love
Dodání diskrétní

Vysoce odolný kabátek

Vibrátor na bod G je vhodný pro zkušenější jezdce i odvážnější začátečníky. Je vyroben z vysoce odolného silikonového materiálu, který zajistí jeho nadstandardní jemnost a dlouhou životnost. Každodenní skotačení pro něj tudíž nebude vůbec žádný problém. Jedná se o zdravotně nezávadného jedince bez ftalátů, který nabízí celkovou délku 20 cm a hmotnost pouhých 168 g.  Vibrátor School of Love nabízí minimalistický vzhled podtržený dokonalými křivkami a atletickým tělem, které se postará o důkladné pošimrání vašeho bodu G. Těšit se můžete na intenzivní vibrace v 10 režimech, přičemž celková délka vibrátoru je krásných 20 cm. O svou chloubu se obávat rozhodně nemusíte, jelikož celosilikonový jemný povrch zajišťuje bezpečné používání. Základní vodotěsnost napomáhá k rychlé a snadné údržbě. Na baterie hodně rychle zapomeňte. Vibrátor na bod G je důmyslně opatřen USB nabíjením, jež poskytuje možnost komfortního dodávání šťávy. Tento fialový společník je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele. 

Režimy pro intenzivní zážitek

Vibrátor nabízí 10 vibračních programů, které se postarají o velmi intenzivní zážitek. Sami ucítíte, jak vás dokáže postupná výměna režimů dostat do rauše. Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka zajišťuje komfortní použití i během nočního dobrodružství. S údržbou si nemusíte lámat hlavu, jelikož je robertek snadno omyvatelný a nabízí základní voděodolnost, jež odolá běžnému kontaktu s vodou, lubrikačnímu gelu na vodní bázi nebo tělním tekutinám. V případě, že chcete vaše hrátky přenést do vodního prostředí, musíte se však porozhlédnout po nějakém jiném samečkovi.

USB nabíjení a diskrétní balení

Bateriím můžete s úsměvem zamávat, jelikož vibrátor School od Love funguje na principu dodávání šťávy přes USB kabel (vestavěná Li-Ion baterie), který se zasouvá ze spodní strany do na první pohled nenápadného mini otvoru. Při objednávání erotických pomůcek ze sexshopu vám určitě problikne hlavou způsob balení takové tajné zásilky. U nás se rozhodně nemusíte ničeho obávat. Vibrátor vám přijde v TOP SECRET balení, které neprokoukne ani bystré oko vaší pošťačky. Na produktové krabice nás neužije, jelikož se snažíme šetřit vaše peněženky a nenavyšovat množství zbytečného odpadu. Robertek vám přijde v originálně zatavené folii, do které nepronikne ani chloupek. Žádné obavy!

Vibrátor - ANO nebo NE?

Proč si to mám koupit – co mi to přinese?

První otázka může být, zda vlastně vibrátor vůbec potřebujete. S čistým svědomím můžete říct, že nepotřebujete, ale jakmile ho budete mít, tak už se ho nikdy nevzdáte. Přinese vám uspokojení kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte se spoléhat pouze na partnera. Váš sexuální život dostane zcela nový nádech. Nuda v posteli bude minulostí, přičemž nezáleží na tom, zda jste v ní sami nebo s partnerem. Kdo to zkusí, tak to rychle pochopí. Kdo nezkusí, nic nezíská. 

Proč by to měl koupit od nás?

Jsme jedničkou mezi specialisty na vibrátory v ČR. Nabízíme nejlepší poměr cena/kvalita, což si můžete velmi snadno ověřit. Diskrétnost je u nás na prvním místě. A reklamace? To je u nás naprostá brnkačka. 

Proč to koupit teď?

To je jednoduché, protože chcete zažít něco nového, překvapit partnera nebo si prostě užít o samotě zcela nový prožitek. Balíček vám doručíme do 48 hod. Uvidíte sami, že se nebudete moct dočkat. 

Co mi to přinese za problémy? Jak se to používá?

Problémy se konat rozhodně nebudou. Nabíjení zvládnete levou zadní. Jediné co bude trápit vaši mysl, tak je bezpečný úkryt pro vašeho nové silikonového miláčka. 

Jak dlouho to bude trvat, než to budu umět?

Nebojte. Po prvním použití budete znát odpověď.  

 

 

 

 

Vibrátor na bod G - School of Love

Dárek k objednávce

Zdarma od nás dostaneš 100 ml balení lubrikačního gelu.
Vibrátor na bod G - School of Love

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

Slevový kód najdeš v první objednávce.
Vibrátor na bod G - School of Love

Ověřený e-shop

Na Heurece nás doporučuje 100 % zákazníků.

Co znamená základní vodotěsnost?

Základní vodotěsnost je schopnost vibrátoru odolat běžnému kontaktu s vodou, lubrikačním gelem na vodní bázi nebo tělní tekutinou. V žádném případně není žádoucí vibrátor ponořit na delší čas pod hladinu vody. Hrozí proniknutí vody k baterii nebo motorku a trvalé poškození vibrátoru.

Je zásilka diskrétní?

Ano, každá zásilka je 100% diskrétní. Balíček s vibrátorem má nenápadné, neutrální balení.

  • Žádná loga
  • Žádné obrázky
  • Žádné indicie k obchodu
  • Odesilatelem je firma CORE FASHION s.r.o.

Na ukázkové fotografie balíčku se můžeš podívat ZDE.

Kdy mi objednávka dorazí?

Pokud objednáváš zboží od pondělí do čtvrtka (do 10:00), pokusíme se objednávku doručit hned druhý den. Ve většině případů se nám to podaří.

Objednávky z pátku a víkendu doručíme již v úterý.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: