.

Mám chuť ho podvést, jsem...

Mám chuť ho podvést, jsem špatný člověk? Přepadá vás touha na nezávazný sex, i když máte doma stálého partnera? Máte chuť si najít milence, který by ukojil vaše tajné představy? Vytváříte si v hlavě různé scénáře, ve kterých váš milovaný nefiguruje, a bojíte se, co se to s vámi najednou děje? Nevyčítejte si to, je to přirozené. Řekneme vám, proč se to děje a co s tím.

Bojujte se stereotypemMám_chuť_ho_podvést_jsem_špatný_člověk_Vibrátory-cz

  Všímáte si hezkých chlapů ve svém okolí víc než dřív, i když váš partner také není k zahození? Je to normální, na vině je příroda. Ta krásná a vzrušující zamilovanost, která je na začátku vztahu všudypřítomná, za nějaký čas opadne, ovšem touha po vzrušení nás neopouští. Možná už si ani nepamatujete, jaké to je, po někom k zešílení prahnout, a tak toužíte po něčem novém. Zakázané ovoce přeci nejlíp chutná. My ženy si rády připadáme chtěné a v mnohaletém vztahu nám občas chybí vášnivý sex. Z milování se stane stereotyp a ten nás pochopitelně začne dříve nebo později nudit.

Zkuste si chvilky v ložnici s partnerem trochu okořenit. Můžete spolu vyzkoušet například nové erotické hračky, jiné polohy nebo sexy prádlo. V ideálním případě stereotyp opadne a váš problém se vyřeší. Znovu objevíte ztracenou vášeň. Nejde ale o jednorázové řešení. Zůstávejte hraví a otevření. Nepřestávejte se vzájemně učit a překvapovat. Jedině tak zůstane jiskra ve vašem vztahu už na trvalo.

Řešte trable ve vztahu

  Pokud váš problém pramení z nefungujícího vztahu, promluvte si o tom s partnerem. Tím nemyslíme, abyste na něj vybalila svou chuť na jiné muže. Váš chtíč dost možná pramení z běžných vztahových problémů. Pokud k sobě znovu chcete najít cestu v ložnici, musíte začít v ostatních částech bytu.

Připadáte si jen jako jeho služka, kuchařka a pradlena? Jste na celou domácnost sama a váš partner to ani neocení? Přirozeně může být tohle pádný důvod k touze po někom jiném. Zkuste si s ním o tom promluvit.

Nikam spolu nechodíte, večery trávíte u televize a přijde vám, že už nemáte žádné společné zájmy? Zkuste něco zorganizovat sama. Vezměte ho na večeři, běžte si spolu zasportovat nebo zkusit nějakou novou aktivitu. Pokud vyřešíte problémy ve vztahu, promítne se to i na vašem sexuálním životě.

Najděte si čas pro sebe

  Možná jste v situaci, kdy jste ve vztahu spokojená, ale stejně vás napadají myšlenky na zakázané ovoce. Zkuste je zahnat nějakou jinou činností. Najděte si nový koníček, zajděte si párkrát v týdnu zacvičit, najděte si čas sama na sebe. Co takhle naučit se nový jazyk? Zkusit nový sport? Případně můžete svoji fyzickou touhu ukojit sama s pomocí nevinných, ale účinných vibrujících pomocníků. Stačí si vybrat.

Dejte na intuici

  Je pochopitelné a normální, že někdy máte hříšné myšlenky. Rozhodně nejste sama, kdo se trápí podobnými touhami. Zkuste se ale zamyslet, jestli svého partnera opravdu milujete, nebo byste se radši viděla s někým jiným. A pak? Zkrátka jděte za svým srdcem. To je totiž ten nejlepší kompas.

Stalo se. Co s tím?

 Jak se zachovat, pokud jste své touze podlehla a partnera podvedla? Přiznat se nebo zatloukat? Něvěrou hodně riskujete, i když je jednorázová. Pokud už jste nějaký úlet prožila, partně se cítíte zmatená, možná naštvaná sama na sebe, a nevíte, jak se k celé situaci postavit.

Někdo věří, že dobře utajená nevěra může spoustu vztahů zachránit. Jedná-li se o jednorázovou záležitost, pak jde o váš úlet a vaši zodpovědnost, kterou byste neměla přenášet na svého muže. Pokud se dokážete vypořádat s pocitem viny a poučila jste se ze svých chyb, není důvod vztah zbytečně rozbíjet nebo narušovat partnerovi důvěru ve vás.

Jiní naopak tvrdí, že pokud s ním chcete nadále žít, měla byste být upřímná a dát mu možnost volby, zda vám váš úlet odpustí. Ne nadarmo se říká, že s pravdou nejdál dojdeš. Jednoznačně se tak zbavíte sžíravého pocitu tajemství, které se nikdy nesmí provalit. Riskujete tím však, že partnera nenávratně ztratíte.

Jste to ale vy a zase jen vy, kdo zná svůj protějšek a váš vzájemný vztah. Rozhodnutí je tedy na vás.

My vám přejeme hodně štěstí, ať už bude jakékoliv. :)