.

Udělá se moc rychle, co s tím?

Znáte to - těšíte se, že si s partnerem užijete milostnou chvilku, ale on je hotový už po pár zásunech. Je jasné, že vy pak z milování nemáte nic, ale věřte mi, bývá to dost těžké i pro něj. Jak to změnit?

Pro muže je výdrž hodně citlivé téma. Pokud se udělají moc rychle, mají ze sebe špatný pocit a trpí tím nejen jejich partnerka, ale také Udělá_se_moc_rychle_co_s_tím_Vibrátory-czsebedůvěra a ego. Proto se pokuste brzké vyvrcholení partnerovi nevyčítat, jakkoli frustrovaná se cítíte. Výčitky problém nevyřeší, naopak jej mohou prohloubit.

Jedna z optimističtějších variant, kdy tenhle problém nastává, je, když jste spolu krátce. Začátky vztahu nebo sexuálního poměru provází nadměrné vzrušení. Je to pro vás oba něco nového. V takové situaci máte velkou naději, že se jeho výdrž zlepší časem. Chce to trénink.

Totéž platí, pokud partner neměl sex delší dobu. Spěte s ním pravidelně, a jakmile uspokojí svou prvotní dychtivost, přijde řada i na vás.

Pokud vyvrcholí moc rychle i po pěti či dvaceti letech manželství, je možné, že se jedná o onemocnění nebo jiný zdravotní problém. Předčasná ejakulace není žádná vážná choroba, přesto dokáže dost negativně ovlivnit sexuální a partnerský život i psychiku milenců. Mezi příčiny patří zvýšená citlivost penisu, psychické problémy, chronický zánět prostaty, porucha funkce štítné žlázy, ale třeba i traumatizující sexuální zkušenost z minulosti.

Možná vás alespoň trochu potěší, že předčasná ejakulace není ojedinělý problém. Naopak, postihuje až 20 % mužské populace, což není málo. Ovšem dle definice se o předčasnou ejakulaci jedná až ve chvíli, kdy je doba od začátku styku po vyvrcholení kratší než jedna minuta. Útěcha, že? :D

A jak to řešit, když se z milostné chvilky stane chvilička?

Jedna z možností je, že muž změní polohu ve chvíli, kdy cítí, že přichází vyvrcholení. Každá pozice může stimulaci napomáhat více či méně.

Dalším možným řešením jsou znecitlivující gely, speciální kondomy nebo tabletky oddalujících ejakulaci.

Můžete ho také zkusit nejprve uspokojit ručně či pusou a dál ho pustit až ve druhém kole. Penis už nebude tolik citlivý jako poprvé.

Nebo si prostě po prvním pokusu dejte repete. S každým dalším stykem se jeho trvání prodlouží. Zdá se, že opakování není jen matkou moudrosti, ale někdy též rozkoše.

Navrhněte mu delší předehru. Při té by se ale měl věnovat hlavně on vám, jinak to bude mít opačný efekt a jste tam, kde jste byla. Při předehře nebo i po jeho vyvrcholení mu dejte do ruky vaši oblíbenou hračku a ukažte mu, jak ji použít, aby vám to přinášelo co největší požitek. Věřte mi, bavit vás to bude oba.

Každý ohleduplný partner chce, abyste dosáhla orgasmu a sex si užila tak jako on. Nejenže bude mít lepší pocit, ale také ho tím po jeho vyvrcholení snáze přimějete k dalšímu číslu, které si určitě užijete víc.

Možností je spousta a je jen na vás vybrat si, co vám vyhovuje. Nejvíce však partnerovi pomůžete velkou dávkou pochopení a trpělivosti. Rychlý finiš určitě nemusí být překážkou pro váš dlouhodobě spokojený sexuální život, nenechte se tím tedy zastrašit.

Tak trénujte a užívejte si to! :)