.

Z deníčku tajemných choutek slečny Lee - Vibrátor v akci

Minule jsme zlehka nakoukli do světa erotických pomůcek a dnes v tom budeme samozřejmě pokračovat. Máme toho ještě hooodně před sebou. Tentokrát však nebudeme objevovat nové hračky, ale zůstaneme ještě u té nejpopulárnější, jejíž podobu zná snad opravdu každý. V hlavní roli se stále drží vibrátor, který je velmi známý také pod označením „robertek“. Minule jsem již vibrátor takhle označovala, ale tak udělejme si v tom jasno. Jak jsem minule slíbila, tak dnes vám poodhalím zase kousek ze svých tajemných choutek a zkušeností. Jdeme na to!


Intuitivní používání vibrátoru

Již jsem minule uvedla, že v mém případě musela první krok udělat mužská strana. Vibrátor jsem si dlouho přála vyzkoušet, ale bohužel mé sebevědomí a stud mi to nechtěly dovolit. Robertek jako tajný dárek? Je to opravdu geniální dárek, i když v první chvíli mi po těle prošel mráz a proti mým tvářím byla i barva rajčete chudým příbuzným. Určitě se vám to již někdy stalo. Prostě něco tak hodně chcete, že když to přijde, tak jste z toho vlastně úplně v háji. No tak dobře, dostala jsem vibrátor. Wau! To by stálo za vyzkoušení. Naštěstí někdo přemýšlel hlavou a zakoupil mi k tomu i lubrikační gel. Na to nezapomínejte! Ano, poradíte si samozřejmě i bez toho, ale zaručuji vám, že s lubrikantem je to prostě jednodušší. Další den po obdarování jsem se rozhodla tedy pro vyzkoušení. Samozřejmě jsem zvolila možnost, kdy jsem se s touto sexuální pomůckou chtěla seznámit sama a zkusit, zda je to opravdu to pravé ořechové pro mě. Rozhodně se však do ničeho nenuťte. Pokud ten den na to nemáte náladu, tak nemá cenu se na sílu do něčeho nutit. Každá sexuální hračka má své příznivce a vhodný okamžik, kdy je žádoucí. Nikdy to není tak, že v jeden večer musíte vyzkoušet všechno. Já jsem byla zřejmě tak natěšená, že se mi do toho prostě další den hned chtělo. Úplné detaily tady rozebírat nebudu, protože si to zřejmě dokáže každý živě představit. Použití se nemusíte vůbec obávat, nic na tom není. Opravdu je to zcela intuitivní.


Poznejte své tělo

Tak jedeme dál! Jak jsme si již uvedli, vibrátor je ideální sexuální pomůckou, která vám pomůže poznat své vlastní potřeby. V této chvilce se soustředíte prostě na sebe. Nemusíte se zabývat tím, jak se v danou chvíli cítí druhá polovička. Tady jste jenom vy! Pokud máte nějaký ostych, tak v této chvíli jde prostě vše stranou. Z vlastní zkušenosti vím, že někdo je z toho poprvé plně paf a někdo třeba čekal víc. Nebojte, je to normální. Časem však většina pochopí, že to má něco do sebe. Mé první pocity byly zmatené, ale vlastně pozitivní. Samozřejmě si každý musí uvědomit, že vibrátor je sice skvělá věc, která dokáže uvolnit a na chvíli vás odvede od každodenních starostí nebo stereotypu, ale nikdy vám nedokáže nahradit druhou osobu. Jednou stránkou věci je potřeba uspokojení a druhou pocit lásky od druhé osoby. Každopádně jsem po prvním použití cítila, že jsem překonala sama sebe. Dokázala jsem porazit stud vlastně před sebou samotnou a posunout se na další metu. Každé další použití bylo lepší a lepší. Vyvrcholením však bylo použití při společné intimní chvilce. Pokud se dostanete na tenhle level, tak jste prostě pašáci a můžete být na sebe právem hrdí. Co je lepšího než sdílení sexuálních choutek s druhou osobou. Nezáleží na tom, zda se vedle vás nachází žena nebo muž, tenhle člověk je vám v aktuální situaci nejblíže. V případě, že někdo překoná vaší intimní zónu, má právo na to, aby znal vaše choutky. Dobře, každý o
používá vibrátoru ve dvou třeba nestojí. Zde si však položte otázku, zda o to opravdu nestojí! Znáte touhy své drahé polovičky? A znáte vlastně vůbec ty vaše?


Vibrátorům velké ANO

Musím to už nějak zakončit, aby vás to vůbec bavilo číst. Shrnutí je tedy následující. Za mě vibrátor rozhodně ANO. Na první zkušenost se úplně neupínejte. Pro někoho je to absolutní slast a pro druhé klasické uspokojení potřeb. Můžete si však být jisti, že s každým dalším použitím pochopíte své tělo více a více. Cesta k dokonalému sebeuspokojení je příjemná, ale není krátká. Ruku na srdce – stojí to za to! Už jsem nakousla lubrikanty, tak se k nim příště vrátíme. To se vám totiž bude rozhodně hodit.


Pac a pusu
Vaše Lee