Žádný sex, je úterý Tracy Bloomová

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?


Autor: Tracy Bloomov
Počet stránek: 192
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.6.2022
129 Kč
Žádný sex, je úterý Tracy Bloomová

Humoristický román o celoživotní lásce dvou spolužáků a z ní vyplývajících citových zmatcích. Katy a Matthew spolu prožijí na střední škole velikou lásku. Potom je však Matthew Katy nevěrný a jejich cesty se rozejdou: Matthew se ožení s Alison, Katy není schopná překonat své zlomené srdce a vážné vztahy nevyhledává. Potom se po mnoha letech setkají na večírku bývalých spolužáků a zjistí, že stará láska nerezaví, což si hned osvědčí u Katy v ložnici. Avšak ouha, Katy otěhotní. Kdo je však otcem dítěte? Matthew? Nemůže jím být Ben, se kterým má Katy momentálně nezávazný vztah? Na dovršení zápletky Alison momentálně čeká s Matthewem dvojčata! Katy se rozhodne, že Benovi o své nevěře neřekne a že Matthewa opět, a tentokrát definitivně, vystrnadí ze svého života. Jenomže Matthew v té době o svém svazku s Alison začíná velmi pochybovat, touží po návratu ke Katy a zbavit se ho nebude vůbec jednoduché. Ale chce to Katy vůbec? A jaký vztah má ke Katy Ben, kterému chce Katy případně podvrhnout Matthewovo dítě? A jaký vztah má k Benovi Katy? Situace je spletitá a dramatická, vyznat se v ní a zvolit správnou cestu nebude ani trochu jednoduché...

Parametry
EAN: 9788020454188
Autor: Tracy Bloomov
Počet stránek: 192
Rozměry: 15 x 140 x 210
Vazba: Brožovaná
Rok vydání: 2019

Žánr: beletrie / světová / romantika

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení