Vážení zákazníci, provoz e-shopu je bez omezení. Expedice zboží probíhá každý pracovní den. V souvislosti se současnou epidemiologickou situací bychom Vás rádi informovali, že veškeré zboží, které nabízíme v e-shopu, bylo vyrobeno v roce 2019.

Erotické prádlo: vyžeňte stereotyp ze svých ložnic

V partnerských vztazích vždy po nějakém čase nastane stereotyp. Možná to znáte sami... ráno vstáváte, jdete do práce, vrátíte se unaveni, postaráte se o domácí povinnosti, uvaříte, uklidíte a večer odpadnete do postele. Z posledních sil si jakž takž užijete sex a jdete spát a ráno nanovo. Už neprožíváte to vzrušení jako na začátku vztahu. To je ale škoda, protože v každém vtahu hraje sex i lidská sexualita opravdu důležitou roli. Ať jste spolu několik měsíců, nebo několik let. A pokud to přestane bavit jednoho nebo i oba dva v páru, pravděpodobně vedle sebe budete jen tak přežívat, nebo se rozejdete. Nenechte stereotyp narušit jiskru ve vašem vztahu a postelovém životě. Zkoušejte nové věci a získávejte nové zážitky. Nejen že vás to bude bavit, ale hlavně prohloubíte a upevníte svůj vztah.

Receptů, jak na to je hned několik - nové polohy, praktiky, můžete zapojit erotické hračky, nebo vyzkoušet erotické prádélko.

Nový vítr do vaší ložnice Eroticke_pradlo_vyzente_stereotyp_ze_svych_ložnic_vibratory-cz

Pokud si zvolíte tu poslední zmiňovanou variantu - erotické prádlo, máte téměř vyhráno - k dostání je tak široký výběr prádla, že ani nebudete vědět, kde začít a výběr si rozhodně užijete. Existují různé typy, materiály, barvy i velikosti a vybere si každá žena. Když říkám každá, opravdu myslím každá. Ať už máte postavu jako andílek od Victoria´s Secret, nebo jste "krev a mlíko", nejste spokojena s velikostí svého poprsí, máte širší nožky nebo větší zadeček, rozhodně si vyberete prádlo, které bude sedět právě vám, takové, ve kterém se budete cítit sexy, zvýrazníte křivky i své přednosti a ještě zakryjete své nedostatky. Takové prádlo, kterým zaujmete svého partnera - a nezapomeňte, muži se rádi dívají...

Navíc můžete s erotickým prádle experimentovat.

Jaké máme druhy erotického prádla?

Erotické košilky

Ty seženete převážně v sexshopech, několik kusů máme taky, některé najdete i v prodejnách s dámskou módou a v prodejnách specializovaných na spodní prádlo. Navíc můžete doplnit s  kalhotky a podprsenku, občas může být komplet doplněn o podvazkový pás či jiný sexy kousek.

Speciální prvky

Sem se řadí prádlo vyrobené z krajkoviny - do této kategorie si zařadíte podvazky, kousky oblečení odhalující bradavky, či jinou část těla, různě průsvitný materiál.

Erotické kalhotky

Hned po kompletech jsou snad nejoblíbenějším zbožím. Můžete zvolit různé střihy - klasické kalhotky, tanga, brazilský střih, kraťásky. Střih volte podle své postavy - ženy, které mají větší zadečky, vypadají naprosto úžasně a přitažlivě v kraťáskách. Ty, které mají dokonalé pozadí, si zase mohou dovolit odhalit více a vzít si sexy tanga. Navíc kalhotky můžete doplnit o podvazkový pás, který je nejen neuvěřitelně sexy, ale hlavně dokonale prodlouží vaše nohy.

Podvazkysvudne_zeny_blog_vibratory-cz

Podvazky jsou kousek prádla, který využijete při více příležitostech, než jsou erotické hry s partnerem. Jedná se o vkusný a elegantní kus oblečení, který zvýrazňuje krásu nohou. Hodí se pod šaty i pod sukni, obzvláště pokud jsou doplněny o podvazkový pás, který prodlouží vaše nohy.

Korzety

Není snad kus oblečení, který by už několik století přitahoval pánské pohledy, jako právě korzet. Jsou úžasné. Padnou všem ženám, navíc díky nim můžete dodat své postavě takový tvar, po kterém toužíte. Dokonale zdůrazní vaše přednosti, vytvarují a vyzdvihnou prsa i v případě, že máte menší velikost. Doplňte korzet o kalhotky s podvazky a budete pro svého partnera neodolatelná.

 

Erotické šaty

Svůdný kousek, který zahalí vaše intimní partie a zároveň dokáže zvýraznit tvary vašeho těla. Vašeho partnera díky tomu donutíte, aby svou představivost využil naplno. Oblečte si šaty a nechte ho hádat, co se pod nimi nachází, buďte tajemná a sexy...

Punčochy

Punčochy jsou doplněk oblečení i erotického prádla, který využijete denně. Může se jednat o nadkolenky, podkolenky i silonky. Na trhu s erotickým prádlem naleznete i punčochové obleky, které vás zakrývají jako overal od špiček prstů na noze po zápěstí na rukou. V oblasti intimních partií naleznete rozparek, takže svého partnera můžete nažhavit a nemusíte se bát, že se budete zabývat nějakým nesmyslně zdlouhavým svlékáním.

Kostýmy

Pokud chcete nudu a stereotyp zahnat úplně, pak se nebojte okořenit svůj život erotickými kostýmy. Zahrajte si roli, jednu noc můžete být neposlušná školačka, druhou noc pro změnu sexy sestřička, další den se proměníte v podmanivou služky. Kromě lidských kostýmů můžete sehnat i ty se zvířecími motivy - chcete být přítulná kočka? Pořádná lvice? Není problém. Probuďte v sobě své sny i fantazie. Tuto zábavu si užijete jak vy, tak váš partner.

Materiály erotických kostýmů

Materiálů je spousta. Naleznete přírodní i umělé, saténové košilky, krajkové kalhotky, zkrátka cokoliv, co vás napadne. Co se týče prádla, je lepší volit jemnější materiály, ať v něm můžete případně i usnout.

Nejčastějšími materiály jsou:

  • polyester
  • bavlna
  • krajky
  • satén
  • šifon
  • hedvábí
  • a další...