.

Ejakulace u žen

Ženské ejakulace neboli mokrého orgasmu dosahují některé ženy v momentě, kdy se nejvíce uvolní - těsně před orgasmem nebo při něm. Svůj název tento stav dostal proto, že při ženské ejakulaci žena uvolňuje větší množství tekutiny, které je podobné mužskému semenu. Nevyskytuje se u všech žen, naopak se jedná o menšinu.

Jak ženská ejakulace vzniká?zenska_ejaklace_blog_vibratory-cz

Ejakulaci u žen způsobuje malá oblast mezi močovou trubicí a pochvou, jedná se o tzv. Skeneho žlázy. Jejich velikost a umístění se různí u každé ženy. Během sexuální rozkoše se tyto žlázky zvětšují a naplňují tekutinou. Zvětšením se pak umožní průchod hormonů. Žena je tak citlivější než obvykle i co se týká pouhých doteků. Tekutina se skládá z glukózy, fruktózy, sacharózy a dalších látek. Svým složením se podobá mužskému ejakulátu. Při ejakulaci má většina žen pocit, že močí. Ejakulace je vždy prožita s orgasmem a je neovladatelná. 

Pro dosažení ženské ejakulace je potřeba stimulovat G bod.

Fáze ženské ejakulace:

1) stimulace

Sexuální stimulace je nutností. Je potřeba stimulovat ženu v oblasti vnějších genitálií, aby se dokázala dostatečně uvolnit. Tato stimulace musí postupně nabírat na intenzitě. Po stimulaci vnějších genitálií je potřeba stimulovat i vnitřní část vagíny a to ideálně v místech, kde se nachází bod G. V tomto okamžiku by se Skeneho žlázy měly začít plnit tekutinou.

2) orgasmus

Jakmile stimulace dosáhne maxima, dojde k vyvrcholení. V tomto momentě by se tekutina měla vypudit i ze žláz. Pro dosažení ejakulace je potřebné maximální uvolnění.

3) relaxace

Po dosažení orgasmu dochází vždy k uvolnění svalů a následné relaxaci.

Věk může hrát roli

Zde se nebavíme o fyzickém projevu ejakulace, ale spíše o psychickém rozpoložení ženy. Podle statistik dosahují ženy po třicítce daleko častěji mokrého orgasmu, než ženy mladší. Věk není podmínkou, zde opravdu hrají roli jenom zkušenosti a psychický stav dotyčné - zda je schopná se přestat stydět a dokáže se dostatečně uvolnit.

Návod na mokrý orgasmusejaklace_zeny_blog_vibratory-cz

Toužíte po mokrém orgasmu? Návod na něj bohužel neexistuje. Jedná se o naprosto individuální zkušenost každé ženy. Nejdůležitější je správná stimulace. Ať chcete nebo ne, váš partner nebo vaše partnerka se musí snažit a dráždit vás natolik, aby spustili ty správně vzrušující pocity. Pro někoho se může jednat o dráždění erotogenních zón na těle, pro jinou o dráždění klitorisu. Po dostatečné stimulaci přejděte k dráždění bodu G.

Orgasmy vedoucí k ženské ejakulaci mohou být natolik silné, že žena prožije absolutní extázi, po orgasmu může na chvilku přestat vnímat, nebo se třást.

Dle studií dokáží některé ženy dosáhnout hned několika mokrých orgasmů za sebou.

K čemu je ženská ejakulace?

Podle vědy nemá jiného významu kromě zažití rozkoše. Takže se za ni není potřeba stydět. Naopak, pokud jste tou šťastnou, která prožívá mokré orgasmy, buďte za ně vděčná a nenechte si je ničím zkazit.

A poznámka na závěr: většina mužů ejakulaci u žen miluje! Nakonec - kdo by nechtěl přivést svou partnerku k tak neskutečně silnému zážitku?