.

Erotické prádlo - vyžeňte stereotyp ze svých ložnic

V partnerských vztazích vždy po nějakém čase nastane stereotyp. Možná to znáte sami... ráno vstáváte, jdete do práce, vrátíte se unaveni, postaráte se o domácí povinnosti, uvaříte, uklidíte a večer odpadnete do postele. Z posledních sil si jakž takž užijete sex a jdete spát a ráno nanovo. Už neprožíváte stejně intenzivní vzrušení jako na začátku vztahu. To je obrovská škoda, protože v každém vztahu hraje sex i lidská sexualita důležitou roli. Ať už jste spolu několik měsíců, nebo několik let. A pokud to přestane bavit jednoho nebo i oba dva v páru, pravděpodobně vedle sebe budete jen tak přežívat, nebo se rozejdete. Nenechte stereotyp narušit jiskru ve vašem vztahu a v intimním životě! Zkoušejte nové věci a získávejte nové zážitky. Nejen že vás to bude bavit, ale hlavně prohloubíte a upevníte váš vztah.

Je mnoho oblastí, ve kterých se můžete nechat inspirovat, a tím parádně okořeníte váš vztah.

Co třeba vyzkoušet nové polohy a praktiky? Můžete také zapojit erotické hračky nebo vyzkoušet erotické prádélko. Anebo jděte do všeho najednou!

Nový vítr do vaší ložnice Eroticke_pradlo_vyzente_stereotyp_ze_svych_ložnic_vibratory-cz

Pokud si zvolíte variantu erotické prádlo, máte téměř vyhráno. K dostání je tak široký výběr prádla, že ani nebudete vědět, kde začít, a výběr si rozhodně užijete. Existují různé typy, materiály, barvy i velikosti a vybere si každá žena. Když říkám každá, opravdu myslím každá. Ať už máte postavu jako andílek od Victoria´s Secret, nebo jste žena "krev a mlíko", nejste spokojena s velikostí svého poprsí, máte širší nožky nebo větší zadeček, rozhodně si vyberete prádlo, které bude sedět právě vám. Takové, ve kterém se budete cítit sexy, zvýrazníte křivky i své přednosti a ještě zakryjete své nedostatky. Takové prádlo, kterým zaujmete svého partnera. Nezapomeňte, muži se rádi dívají...

Navíc můžete s erotickým prádlem experimentovat.

Jaké máme druhy erotického prádla?

Erotické košilky

Ty seženete převážně v sexshopech, několik kusů máme taky. Některé najdete v prodejnách s dámskou módou a zejména v prodejnách specializovaných na spodní prádlo. Navíc košilku můžete doplnit o kalhotky a podprsenku ze stejné kolekce.

Speciální prvky

Sem se řadí prádlo vyrobené z krajkoviny - do této kategorie zařadíme podvazky, kousky oblečení odhalující bradavky, či jinou část těla, prádlo z různě průsvitného materiálu.

Erotické kalhotky

Hned po kompletech jsou nejoblíbenějším zbožím. Můžete zvolit různé střihy - klasické kalhotky, tanga, brazilský střih nebo kraťásky. Střih volte podle vašeho typu postavy - ženy, které mají větší zadeček, vypadají naprosto úžasně a přitažlivě v kraťáskách. Ty, které mají dokonalé pozadí, si zase mohou dovolit odhalit více a vzít si sexy tanga. Navíc kalhotky můžete doplnit o podvazkový pás, který je nejen neuvěřitelně sexy, ale hlavně dokonale prodlouží vaše nohy.

Podvazkysvudne_zeny_blog_vibratory-cz

Podvazky jsou kousek prádla, který využijete při více příležitostech, než jsou erotické hry s partnerem. Jedná se o vkusný a elegantní kus oblečení, který zvýrazňuje krásu nohou. Většinou se jedná o podvazkový pás, ke kterému jsou připnuty klipy, které fixují punčochy. Hodí se tedy i pod šaty a sukni.

Korzety

Není snad kus oblečení, který by už několik století více přitahoval pánské pohledy, jako právě korzet. Korzety jsou úžasné. Padnou všem ženám a dokonale zdůrazní vaše přednosti. Vytvarují a vyzdvihnou prsa i v případě, že máte menší velikost. Stažením v pase zase docílíte tvaru postavy typu přesýpacích hodin. Doplňte korzet o kalhotky, klipy a sexy punčochy a budete pro svého partnera neodolatelná.

Erotické šaty

Jedná se o svůdný kousek oblečení, který zahalí vaše intimní partie a zároveň dokáže zvýraznit tvary vašeho těla. Vašeho partnera díky tomu donutíte, aby svou představivost využil naplno. Oblečte si šaty a nechte ho hádat, co se pod nimi nachází, buďte tajemná a sexy...

Punčochy

Punčochy jsou doplněk oblečení i erotického prádla, který využijete denně. Může se jednat o nadkolenky, podkolenky i dlouhé punčochy s pasem. Na trhu s erotickým prádlem naleznete i punčochové obleky, které vás zakrývají jako overal od špiček prstů na noze po zápěstí na rukou. V oblasti intimních partií naleznete rozparek, takže svého partnera můžete nažhavit a nemusíte se bát, že se budete zabývat nesmyslně zdlouhavým svlékáním.

Kostýmy

Pokud chcete nudu a stereotyp zahnat úplně, pak se nebojte okořenit svůj život erotickými kostýmy. Zahrajte si různé role - jednu noc můžete být neposlušná školačka, druhou noc pro změnu sexy sestřička, další den se proměníte v podmanivou služku. Kromě lidských kostýmů můžete sehnat i ty se zvířecími motivy - chcete být přítulná kočka? Pořádná lvice? Není problém! Probuďte v sobě své sny i fantazie. Tuto zábavu si užijete jak vy, tak váš partner.

Materiály erotického prádla

Materiálů je velké množství - vybrat si můžete přírodní i umělé, saténové košilky, krajkové kalhotky, zkrátka cokoliv, co vás napadne. Co se týče spodního prádla, je lepší volit jemnější materiály, abyste v něm mohla případně i usnout.

Nejčastějšími materiály jsou:

  • polyester
  • bavlna
  • krajka
  • satén
  • šifon
  • hedvábí
  • a další...