.

Jak si užít Valentýn?

V pátek 14. února oslavíme Den svatého Valentýna. Valentyn 2020

Dle dostupných informací byl sv. Valentýn katolický kněz, který podle legendy tajně, přes zákaz římského císaře, oddával mladé páry. Především to byli vojáci, kteří se nemohli ženit, aby nechtěli zůstat doma u svých rodin, místo toho, aby šli do boje.

Den svatého Valentýna je svátkem lásky a náklonnosti mezi partnery.

Oslavit tento den můžete, ať už jste sami, nebo máte-li partnera. Proč by člověk neměl oslavovat lásku? A proč by ji neměl oslavit sexy a velkolepě? Možná je na čase vyrůst z čokoládek a tretek, dospět a darovat sobě nebo svému partnerovi / partnerce dárek, který bude více "dospělácký".

Letos je čas, aby se ze Dne svatého Valentýna stal den, na který nikdy nezapomenete!

K tomu vám pomůže sexy vibrující hračka. A jaký je ten nejvhodnější vibrátor?

Darovat i dostat jakoukoliv erotickou hračku je velice osobní záležitost, a proto dbejte na správný a důkladný výběr. Vibrátory jsou hlavně o zábavě a uspokojení. Kdy a jak je vhodné je darovat a kdy naopak ne?

1) Komu můžete darovat erotickou hračku a komu zatím ne?

Je velkým štěstím, že můžeme žít v době, kdy lidé konečně otevřeně mluví o sexu, intimitě a osobním životě (včetně masturbace). To však neznamená, že můžete erotickou hračku darovat komukoliv.

  • Vibrátor bude jistě vhodný dárek pro vaši drahou polovičku - někoho, s kým jste v sexuálním vztahu.
  • Rozhodně byste neměli dávat erotickou hračku někomu, s kým doufáte, že jednou budete v erotickém vztahu. A to ani, když si myslíte, že spolu chodíte. Pokud spolu zatím nespíte, tak to raději nedělejte.
  • Další lidé, kterým není vhodné dávat erotickou hračku, jsou ti, se kterými jste kdysi v minulosti randili.

2) Nenechte se zmást prvním bodem.

Určitě máte kamarády, kamarádky, sourozence, mámu a další lidi kolem sebe, se kterými se otevřeně bavíte o sexu i o erotických hračkách. Pokud je nějakou chcete obdarovat a jste přesvědčeni o tom, že je to super nápad, jděte do toho. Pokud si ale nejste stoprocentně jisti, raději to nedělejte. Zde musíte dát hodně na intuici. Darovat vibrátor je skvělé i originální. Při špatném odhadu ale obdarovaného můžete tímto krokem přivést do rozpaků.

Jak vybrat tu správnou erotickou hračku?

Nejdůležitějším krokem je zvážit, bude-li se pro obdarovaného jednat o první hračku, nebo bude-li se jednat o někoho, kdo už má s erotickými hračkami nějakou zkušenost.Jak_oslavit_Valentyn_14_unor_s_vibratory-cz

Jakou hračku zvolit?

Erotických hraček / pomůcek, je opravdu velmi široké spektrum, ale co si budeme povídat - nejznámější a nejoblíbenější je vibrátor. Není divu. Jedná se o hračku, která vás dokáže komplexně uspokojit. Je vhodný pro páry i pro jednotlivce, užijete si ji při sexu i při masturbaci.

Velikost

Zde se nedá říct, že by existoval správný nebo špatný výběr. Přesto jedna rada - pokud si nejste jisti, že obdarovaný miluje něco, co je opravdu neskutečně velké, je lepší zvolit vibrátor v klasické velikosti. Menší a klasické erotické hračky jsou vhodné pro začátečníky a způsobují méně rozpaků.

Druh stimulace

Jakou stimulaci od hračky očekáváte? Chcete klasický vibrátor nebo vibrátor, který má speciální funkci (např. orální stimulaci, pulsace, případně možnost dálkového ovládání)? Hledáte vibrátor, který má i klitorální stimulaci? Druhů vibrátorů je hned několik, pečlivě tedy zvažte, jaký vyberete. Složitější vibrátory budou vhodnější pro někoho, kdo již s erotickými hračkami má předchozí zkušenost.

V našem e-shopu najdete klasické i speciální vibrátory.

  • Pokud si vybíráte vibrátor pro sebe, pravděpodobně budete řešit daleko více detailů. Jaký materiál vám bude vyhovovat, jaké funkce, jakou barvu preferujete? Budete ho kupovat v obchodě, nebo na e-shopu? Budete zvažovat i možnosti nabíjení a údržbu hračky.
  • Darovat vibrátor je daleko komplikovanější. Myslíte více na obdarovaného a přemýšlíte, jak mu co nejlépe udělat radost. Není snadné vybrat vibrátor pro někoho jiného, ale jak jsem zmínila v úvodu, Valentýn je svátek lásky a láska je z velké části o sexu. Zahoďte stud, vyberte vibrátor, který se vám bude zdát nejvhodnější, a oslavte lásku trochu netradičním výjimečným způsobem!