.

Mužský bod G

Jak jsou na tom muži a Bod G?Muzsky_bod_G

Kromě toho, že často ani nevěří v jeho existenci u žen, už vůbec si nepřipouštějí a neuvědomují, že ho vlastně mají taky. A stejně jako u ženského pohlaví, i u mužů jeho stimulace vede do uspokojivých výšin. Vzrušení je spojeno se stimulací míst, kde se nachází nervová zakončení a v Bodě G je tělo zkrátka nejcitlivější.

Místečko, kde mají muži velký počet nervových zakončení je umístěno v mužské prostatě. To je žláza o velikosti ořechu nacházející se pod močovým měchýřem. Sekret prostaty je součást ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Prostata obkružuje močovou trubici. Je umístěna mezi stydkou kostí a konečníkem (dotýká se stěny konečníku).

Když se na veřejnosti zmíní prostata, pravděpodobně se automaticky každému vybaví problémy s močením, což je škoda, protože právě masáž prostaty má velmi blahodárné účinky. Je vědecky dokázáno, že díky pravidelné masáži prostaty dosahují muži zlepšení psychické pohody, snižuje se procentu výskytu rakoviny prostaty a hlavně se zlepšuje erekce.

Bod G je od pradávna zahalen tajemstvím. Rozhodně není snadné ho najít a už vůbec není snadné ho stimulovat. Můžete ale počítat s tím, že když už se vám to povede, dostanete své sexuální prožitky na úplně novou sexy úroveň. Kdykoliv se mluví o Bodu G, automaticky se spojuje pouze s ženským potěšením.

Jak provést masáž prostaty?

Zvenčí – uložte partnera na záda a jemně mu masírujte hráz (oblast pod varlaty) směrem k análnímu otvoru a zpátky. Postupně se uvolní a bude mít větší chuť na sex.

Zevnitř – přes řitní otvor. Jak jsme psali výše – prostata se přímo dotýká stěny konečníku a proto ji přes konečník také snadno nahmatáte. Vždy u vnitřní masáže používejte dostatek lubrikačního gelu (ideálně zvolte typ, který je přímo určen pro anální sex, ten je mastnější). Neprovádějte masáž příliš rychle. Je potřeba, aby se partner dostatečně uvolnil, po krátké masáži se vzruší a prostata zvětší svůj objem. Pokud i tak nevíte jak na to, tak začněte třeba tak, že zasunute prst do řitního otvoru a budete dělat pohyb „ke mně.“.

Výhody pravidelné masáže prostaty jsou nesporné. Kromě sexuálního požitku zde mluvíme i o zlepšení sexuálního zdravotního stavu – zlepší se erekce, také se zlepší průchodnost močové trubice, takže předejdete „problémům s prostatou a přerušovaným čůráním“.

Kromě masáže prstem se nebojte zapojit i erotické hračky. Pro ženský Bod G máme speciálně tvarované vibrátory, pro mužský Bod G hledáme vibrátory určené pro anální sex nebo přímo pro muže a na prostatu.

A pokud je váš partner zatvrzelý odpůrce těchto praktik, tak ho donuťte alespoň k masáži hráze a uvidíte, jak si to během chvilky oblíbí a bude pak svolný k čemukoliv.