Venušiny kuličky

Venušiny, známé také jako vaginální kuličky jsou erotické pomůcky určeny pro speciálně pro ženy.Venusiny_kulicky-Vibrating_Love_ Balls_cele_od_Vibratory-cz

Jedná se nejenom o erotickou pomůcku, ale i o pomůcku zdravotní s velmi kladnými a prokázanými účinky na ženské zdraví.

Kuličky mají tvar koule. Většinou se jedná o dvě propojené kuličky obsahující uvnitř sebe ještě menší a těžší kuličky. Zavádějí se do vagíny a při jakémkoliv pohybu se menší kulička rozhoupe a tak kuličky „padají“ směrem dolů. Tím nutí ženy stahovat svaly pánevního dna a zpevňovat svaly v této oblasti. Navíc pohyby uvnitř vagíny jsou velice stimulující. Čím aktivněji se hýbete, tím silnější stimulace probíhá.

Materiály Venušiných kuliček:

  • Plast (nejčastější materiál, levnější kuličky)
  • Silikon (o něco dražší a rozhodně kvalitnější varianta)
  • Latex
  • Sklo
  • Kov
  • A další…

Při výběru rozhodně dbáme nejenom na materiál a s ním i spojenou zdravotní nezávadnost, dále nás bude zajímat síla vibrací – ta se velmi odvíjí od materiálu a váhy vnitřní kuličky. S materiálem je i spojena hlučnost – pokud chcete kuličky používat na veřejnosti, je vhodné zvolit méně hlučné kuličky, ty bývají ze silikonu, plast je poměrně hlučný. Dalším kritériem může být i složitost péče a údržby, stejně jako ostatní parametry, i tento se velmi odvíjí od materiálu použitého na vnější obal. Silikon je snadno udržitelný a zdravotně nezávadný, plast se může rozpojit ve spoji a tak může dojít k nechtěným poraněním… Každá z nás má ovšem své vlastní preference a měla by vybírat kuličky dle sebe. Více o výběru kuliček si řekneme v dalším článku.

Použití Venušiných kuliček

Buď je nosíme přes den, nebo u nějaké činnosti – můžete si díky nim zpestřit návštěvu fitness centra, vaše úklidové a domácí povinnosti, běh, tanec, ale třeba i běžný den v práci.

Kromě toho je můžeme použít k masturbaci nebo při sexu. Při této variantě zvolíme buď opakované zásuny do pochvy, nebo je vložíme do vagíny a necháme je tam a pokračujeme v další stimulaci – vibrátorem nebo započneme pohlavní styk.

Účinky pravidelného používání Venušiných kuliček jsou prospěšné i jinak, než ke stimulaci. Díky zpevnění svalů pánevního dna můžeme pociťovat silnější vaginální orgasmy. Co se týče zdraví, tak jejich nošení působí jako prevence inkontinence.

Venušiny kuličky jsou zkrátka erotickou / zdravotní pomůckou, která by u žádné ženy neměla chybět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení