.

Venušiny kuličky

Venušiny, známé také jako vaginální kuličky jsou erotické pomůcky určeny pro speciálně pro ženy.Venusiny_kulicky-Vibrating_Love_ Balls_cele_od_Vibratory-cz

Jedná se nejenom o erotickou pomůcku, ale i o pomůcku zdravotní s velmi kladnými a prokázanými účinky na ženské zdraví.

Kuličky mají tvar koule. Většinou se jedná o dvě propojené kuličky obsahující uvnitř sebe ještě menší a těžší kuličky. Zavádějí se do vagíny a při jakémkoliv pohybu se menší kulička rozhoupe a tak kuličky „padají“ směrem dolů. Tím nutí ženy stahovat svaly pánevního dna a zpevňovat svaly v této oblasti. Navíc pohyby uvnitř vagíny jsou velice stimulující. Čím aktivněji se hýbete, tím silnější stimulace probíhá.

Materiály Venušiných kuliček:

  • Plast (nejčastější materiál, levnější kuličky)
  • Silikon (o něco dražší a rozhodně kvalitnější varianta)
  • Latex
  • Sklo
  • Kov
  • A další…

Při výběru rozhodně dbáme nejenom na materiál a s ním i spojenou zdravotní nezávadnost, dále nás bude zajímat síla vibrací – ta se velmi odvíjí od materiálu a váhy vnitřní kuličky. S materiálem je i spojena hlučnost – pokud chcete kuličky používat na veřejnosti, je vhodné zvolit méně hlučné kuličky, ty bývají ze silikonu, plast je poměrně hlučný. Dalším kritériem může být i složitost péče a údržby, stejně jako ostatní parametry, i tento se velmi odvíjí od materiálu použitého na vnější obal. Silikon je snadno udržitelný a zdravotně nezávadný, plast se může rozpojit ve spoji a tak může dojít k nechtěným poraněním… Každá z nás má ovšem své vlastní preference a měla by vybírat kuličky dle sebe. Více o výběru kuliček si řekneme v dalším článku.

Použití Venušiných kuliček

Buď je nosíme přes den, nebo u nějaké činnosti – můžete si díky nim zpestřit návštěvu fitness centra, vaše úklidové a domácí povinnosti, běh, tanec, ale třeba i běžný den v práci.

Kromě toho je můžeme použít k masturbaci nebo při sexu. Při této variantě zvolíme buď opakované zásuny do pochvy, nebo je vložíme do vagíny a necháme je tam a pokračujeme v další stimulaci – vibrátorem nebo započneme pohlavní styk.

Účinky pravidelného používání Venušiných kuliček jsou prospěšné i jinak, než ke stimulaci. Díky zpevnění svalů pánevního dna můžeme pociťovat silnější vaginální orgasmy. Co se týče zdraví, tak jejich nošení působí jako prevence inkontinence.

Venušiny kuličky jsou zkrátka erotickou / zdravotní pomůckou, která by u žádné ženy neměla chybět.