.

MOKRÝ ORGASMUS

Mokrý orgasmus, nebo jinými slovy ženská ejakulace je proces, kdy ženy při orgasmu vylučují tekutinu podobnou mužskému spermatu. Tato tekutinamokrý_orgasmus-squirt ovšem neobsahuje spermie a rozhodně se nevyskytuje u každé ženy. Přesto se ji lze naučit. Podle výzkumů ejakulaci způsobuje stimulace bodu G. Zdrojem ženské ejakulace jsou tzv. Skenneho žlázy, ty se během sexuálního vzrušení plní tekutinou.  K uvolnění tekutiny dochází při velmi silném orgastickém stahu a dosáhnout ji můžete jak masturbací, tak sexem.

Pokud se chce žena naučit ejakulovat, musí ji především sex bavit, musí akceptovat své vlastní tělo i biologické principy, v žádném případě se nesmí sama za sebe, ani za své tekutiny stydět a musí se umět dokonale uvolnit.

Skenneho žlázy jsou součástí zevních ženských pohlavních orgánů a jejich umístění je v horní stěně vagíny, poblíž konce močové trubice. Odborníci právě z tohoto důvodu často nazývají žlázy ženskou prostatou.

Ženské ejakulaci se říká také squirt.

Ačkoliv se ženy za svou ejakulaci ve většině případů ze začátku stydí (později se naučí si ji užívat a zamilují si jí), většina dnešních mužů o ejakulaci ví a pokud u své partnerky tohoto úkazu dosáhnou, je to pro ně odměna.

Pokud chcete ejakulace dosáhnout, doporučuji nejdřív začít se cvičením Kegelových cviků, tím se zvýší váš sexuální prožitek. Samotnou ejakulaci pak vyvoláte stimulací bodu G. K tomu existují buď speciálně určené vibrátory, ale bohatě postačí i vaginální sex nebo orální sex a masturbace. V momentě, kdy cítíte, že se blíží orgasmus, začněte stahovat svaly pánevního dna a při vyvrcholení mírně zatlačte.

Pokud se Vám to nepovede, tak nezoufejte, chce to trénink. Jak určitě víte, u žen je dosažení orgasmu také o hlavě a myšlenkách a proto mokrého orgasmu většinou dosahují ženy po třicítce, které už mají nějaké zkušenosti za sebou, bývají sebejistější a více si věří a hlavně vědí, že není, za co se stydět.