.

Vibrátory na klitoris

Vibrátory na klitoris (vibrátor s výstupkem na klitoris)

 

Vibrátory na klitoris jsou erotické pomůcky se speciálně navrženým tvarem, který má dosednout na ženský klitoris a pořádně ho podrážditvibrator_matej_uhel_vibratory-cz vibracemi, aby si žena mohla užít rychlý a silný orgasmus. Kromě vibrací existují i typy vibrátorů, které napodobují pohyb jazyka a připomínají tak orální sex, nebo vibrátory se "savým" efektem...

Tyto erotické hračky se používají na poštěváček, ale užijete si i masáž kolem něj. Kromě toho s ním můžete dráždit i ostatní erotogenní zóny, třeba bradavky. Kromě vibrátorů určených vyloženě pro klitoris existují i různé kombinace, třeba vibrátory tipu Rabbit, které použijete jak pro dráždění klitorisu, tak do vagíny.

Vibrátory mohou mít klasickou velikost nebo mohou být v mini provedení vhodném do kabelky nebo do kapsy.

Stimulace klitorisu je velmi důležitá pro většinu žen k dosažení orgasmu. Často bývá obtížné dosahovat orgasmu vaginálního a ne každé ženě se toto pravidelně daří, ale dosáhnout orgasmu klitorálního může každá.

Vibrátor použijete sama k masturbaci, ale užijete si ho i při hrátkách s partnerem.

Existují vibrátory i na dálkové ovládání nebo ovládání přes aplikaci, díky nim si užijete více méně kdekoliv, obzvláště když máte možnost se svěřit do rukou někoho dalšího a ten si tak s vámi může pohrávat.

Kromě výše zmíněných můžete na masáž klitorisu použít i masážní hlavici.rotacni_vibratory_s_vystupkem_na_klitoris-Great_Bliss_4_od_vibratory-cz

Většina dnešních vibrátorů je vyrobena ze zdravotně nezávadného silikonu. Ten je vhodný díky svým dobrým přenosům vibrací, ale i díky poměrně snadné údržbě a použití. Určitě je vhodné je používat s lubrikantem, který není na silikonové bázi, a pečovat o silikon můžete pomocí dezinfekce, která není na alkoholové bázi. Dále je častým materiálem plast nebo gel. Plast je snadný na údržbu, ale může se poškodit a gel je materiál pórovitý a vyžaduje velmi důkladnou očistu.

Vibrátor na klitoris vybírejte vyloženě podle vašich preferencí - sama se znáte nejlépe, víte, co vám vyhovuje a jaké jsou vaše priority. U výběru byste měla zvážit, zda chcete stimulovat pouze klitoris nebo chcete hračku, která je kombinovaná. Vybírejte podle síly podtlakových vln. Rozhodněte se, zda chcete vibrátor v mini verzi, vibrující vajíčko nebo třeba vibrační kalhotky. V případě, že chcete spojit své uspokojení, pak zvolte vibrátor typu Rabbit, který vás stimuluje vaginálně i klitorálně. Pokud jste milovnicí přijímání orálního sexu, ale váš partner ho ne moc rád dává, zkuste vyhledat vibrátor, který vám tento zážitek dopřeje.