Vibrátory na klitoris

Vibrátory na klitoris (vibrátor s výstupkem na klitoris)

 

Vibrátory na klitoris jsou erotické pomůcky se speciálně navrženým tvarem, který má dosednout na ženský klitoris a pořádně ho podrážditvibrator_matej_uhel_vibratory-cz vibracemi, aby si žena mohla užít rychlý a silný orgasmus. Kromě vibrací existují i typy vibrátorů, které napodobují pohyb jazyka a připomínají tak orální sex, nebo vibrátory se "savým" efektem...

Tyto erotické hračky se používají na poštěváček, ale užijete si i masáž kolem něj. Kromě toho s ním můžete dráždit i ostatní erotogenní zóny, třeba bradavky. Kromě vibrátorů určených vyloženě pro klitoris existují i různé kombinace, třeba vibrátory tipu Rabbit, které použijete jak pro dráždění klitorisu, tak do vagíny.

Vibrátory mohou mít klasickou velikost nebo mohou být v mini provedení vhodném do kabelky nebo do kapsy.

Stimulace klitorisu je velmi důležitá pro většinu žen k dosažení orgasmu. Často bývá obtížné dosahovat orgasmu vaginálního a ne každé ženě se toto pravidelně daří, ale dosáhnout orgasmu klitorálního může každá.

Vibrátor použijete sama k masturbaci, ale užijete si ho i při hrátkách s partnerem.

Existují vibrátory i na dálkové ovládání nebo ovládání přes aplikaci, díky nim si užijete více méně kdekoliv, obzvláště když máte možnost se svěřit do rukou někoho dalšího a ten si tak s vámi může pohrávat.

Kromě výše zmíněných můžete na masáž klitorisu použít i masážní hlavici.rotacni_vibratory_s_vystupkem_na_klitoris-Great_Bliss_4_od_vibratory-cz

Většina dnešních vibrátorů je vyrobena ze zdravotně nezávadného silikonu. Ten je vhodný díky svým dobrým přenosům vibrací, ale i díky poměrně snadné údržbě a použití. Určitě je vhodné je používat s lubrikantem, který není na silikonové bázi, a pečovat o silikon můžete pomocí dezinfekce, která není na alkoholové bázi. Dále je častým materiálem plast nebo gel. Plast je snadný na údržbu, ale může se poškodit a gel je materiál pórovitý a vyžaduje velmi důkladnou očistu.

Vibrátor na klitoris vybírejte vyloženě podle vašich preferencí - sama se znáte nejlépe, víte, co vám vyhovuje a jaké jsou vaše priority. U výběru byste měla zvážit, zda chcete stimulovat pouze klitoris nebo chcete hračku, která je kombinovaná. Vybírejte podle síly podtlakových vln. Rozhodněte se, zda chcete vibrátor v mini verzi, vibrující vajíčko nebo třeba vibrační kalhotky. V případě, že chcete spojit své uspokojení, pak zvolte vibrátor typu Rabbit, který vás stimuluje vaginálně i klitorálně. Pokud jste milovnicí přijímání orálního sexu, ale váš partner ho ne moc rád dává, zkuste vyhledat vibrátor, který vám tento zážitek dopřeje.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení