.

Anální kolík

Anální kolík je erotická pomůcka určená pro naše zadečky.Sady_analnich_koliku-Triple_Option_Vibratory-cz

 Lze jej použít jen tak, jako hračku pro vlastní sebeuspokojení nebo jako přípravu pro anální sex.

Jedná se o takové (často) zkrácené dildo s rozšířením na konci. Rozšíření je velmi důležitou součástí análních kolíků, protože zabraňuje vklouznutí do řitního otvoru.

Kolíky se nejčastěji vyrábí z gelu, silikonu a latexu, méně časté, finančně nákladnější a určené pro opravdové fajnšmekry jsou anální kolíky vyrobené ze skla nebo oceli.

Na trhu jsou dostupné – a velice oblíbené nafukovací anální kolíky. Ty se dofukují pomocí pumpičky a díky dofuku lze měnit jejich průměr. Právě z tohoto důvodu jsou skvělé pro nácvik análního sexu a pro úplné začátečníky. Začnete průměrem, který vám vyhovuje, a postupně přidáváte.

Dalším velice oblíbeným typem jsou kolíky zakončené ocáskem – ty nacházejí využití obzvláště při BDSM hrátkách. Přeci jenom si představte kolík, který má vlčí, tygří nebo lví ocásek, rázem se tak můžete proměnit v divokou želvu. Koňský ohon pro Pony play, různě barevné ocásky, králičí ocásek atd. U ocásků opravdu zapomeňte na nudu. Seženete ocásky naprosto realistické, ale i dokonale barevné, se kterými si užijete hromadu legrace. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Skvělá vlastnost kolíků je, když mají zakončení přísavkou. Díky tomu je připevníte například na kachličky v koupelně a pak už jen stačí projít kolem a přirážet kdykoliv si vzpomenete.

analni_kolik-Curious_Peg-od_vibratory-czDalší oblíbenou skupinou análních kolíků jsou vibrační anální kolíky. Ty jsou oblíbené mezi ženami, ale i mezi muži. Vibrace lze většinou regulovat pomocí ovládání na kolíku, ovládání externímu nebo dálkovým ovladačem, či určitou aplikací. 

U mužů lze díky análním hračkám – obzvláště těm vibrujícím, skvěle stimulovat prostatu, mužský G bod. Sice spousta mužů používání análních hraček odmítá (přeci si nebudou něco strkat do zadku), ale konec konců se jedná o určitý druh stimulace, který je může přivést k naprosto novému stylu uspokojení, který si ve finále oblíbí každý. U žen zase tyto pomůcky roztáhnou řitní otvor a tím zmenší průměr vagíny. Pokud kolíky použijete při pohlavním styku, tak váš sex bude daleko více procítěný. Stejně jako při pohlavním styku s partnerem můžete použít kolík v kombinaci s vibrátorem.

U análních hraček nikdy nezapomínejte na správnou údržbu a očistu.