.

Vibrační vajíčko – výběr

Vibrační vajíčko je oblíbená erotická pomůcka, která má opravdu širokou škálu využití. Díky této své vlastnosti by neměla chybět v žádné domácnosti. Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších produktů, jenž v sobě spojuje to nejlepší z vibrátoru a venušiných kuliček.

Základní vlastnosti vibračního vajíčka:

  • oválný a pravidelný tvar
  • vibrační motorek
  • vždy s ovládáním 

Drátové nebo bezdrátové vibrační vajíčko?

Vibrační vajíčka mohou být se svým ovladačem spojena pomocí různě dlouhého kabelu, nebo je lze ovládat přes dálkové ovládání. Výjimkou není ani propojení s mobilním telefonem přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Pokud máte v plánu používat vajíčko pro hrátky doma, určitě vám postačí varianta s kabelem – ten bývá dlouhý od 50 cm do 1 m. Rozhodně se nemusíte bát, že se zamotáte nebo budete v jednom kuse přerušovat své hrátky, protože musíte někde rozmotat kabel. Každopádně, pokud nechcete na kabel myslet vůbec, rovnou doporučuji sáhnout po variantě bezdrátové. Bezdrátovou variantu ocení především ti z vás, kteří chtějí vibrační vajíčko používat mimo domov nebo hodlají vložit dálkové ovládání do rukou své drahé polovičky.

Programy vibračního vajíčka

Dnes už mají vibrační vajíčka nejenom různé intenzity vibrací, ale i mnoho vibračních programů. Určitě doporučuji vybírat pečlivě a nešetři. Vaše tělo si na vibrace po čase zvykne, přičemž vzniká určitá rezistence a snížení účinku.

Materiál vibračních vajíček

Většina vibračních vajíček je dnes vyrobena ze silikonu, plastu, případně gelu. Z plastu se jedná o levnější variantu, přičemž je jeho nevýhodou to, že se může rozpojit a dojít ke korozi vibračního motorku, případně k poškrábání pohlavních orgánů. Jeho obrovskou výhodou je však jeho tvrdost a skvělý přenos vibrací. Silikon je zdravotně nezávadný, měkčí, přičemž tato vajíčka nabízí i nižší hlučnost. Velké plus naleznete také v jeho snadné údržbě.