.

Vibrátor

Jak vybrat nejlepší vibrátor?

Erotickými hračkami se to na internetu jen hemží, ale není vibrátor jako vibrátor. Navíc, každá žena je unikátní.  Stačí si vybrat toho správného vibrujícího společníka. Jak? fialovy_david_bok_vibratory-cz

“Mám to ráda hezky hluboko”

Pokud ráda cítíš intenzivní dráždění přímo uvnitř svého těla, zatímco tvůj klitoris obvykle zůstává spíše nezúčastněný, pak sáhni po jednoduchém vibrátoru z kategorie bez výběžku. Nic Ti na něm nebude překážet a Ty se můžeš plně soustředit na dokonalý vaginální orgasmus.

A pokud jsi obzvlášť náročná na velikost, uspokojí Tě pořádné nástroje z kategorie XXL vibrátorů. Jen málokterý chlap se s nimi může rovnat a žádný nevydrží tak dlouho v pozoru. Zaručeně!

“Poštěváček - moje tlačítko lásky”

ruzovy_vibrator_jakub_pohled_zeny_vibratory-czMožná patříš k početné skupině žen, které sice vaginální stimulaci milují, ale na vrchol se dostanou až stisknutím kouzelného tlačítka, tedy drážděním klitorisu. I pro Tebe máme na výběr celý zástup zdatných milenců. Zvol si svého favorita z kategorie vibrátory s výběžkem a užívej si kombinovanou rozkoš zevnitř i zvenku.

Anebo sáhni po masážním vibrátoru, který stačí zlehka přiložit ke klitorisu a budeš rozkoší šílet. Tyhle kousky jsou navíc použitelné univerzálně. Zapoj fantazii a dráždi jemnou masáží různé své nebo partnerovy erotogenní zóny. Tahle hračka vás bude bavit oba! 

“Mám citlivou kůži” Žádný strach. Vyber si bez obav kterýkoli model z naší nabídky. Všechny naše vibrátory jsou totiž z důkladně testovaného, zdravotně nezávadného silikonu a jsou tedy šetrné i k citlivé pleti.

 “Hledám něco extra”

Možná už máš doma pěknou sbírku a teď hledáš něco opravdu luxusního. Možná vybíráš unikátní dárek pro svou drahou polovičku. Anebo jsi zkrátka jen zatraceně náročná. Na všechny varianty máme odpověď. Jsou jí naše speciální vibrátory, které Tě kromě vibrací překvapí ještě něčím navíc. Ať je to simulace orálního dráždění anebo pravidelné přírazy pohyblivého těla, s těmito kousky se rozhodně nudit nebudeš.masazni_vibratory_jak_vybrat_vibratory-cz

Nebo Ti na speciálních funkcích zas tolik nesejde, zato bys ráda měla něco, co jen tak někdo nevlastní? Pak si vyber z naší vlastní limitované kolekce. Najdeš v ní kousky, jaké jinde neseženeš. Rozhodně se Ti tak nemůže stát, že byste si je s kámoškou omylem vyměnily. ;)

Tak co, už máš jasno, po kterém kousku sáhneš? Ať si vybereš kteréhokoli fešáka, garantujeme Ti rychlé a diskrétní doručení až domů.  A až si hezky zavrníš, budeme moc rádi za Tvou recenzi.

 

Vibrátor pro pár - jak ho vybrat?

Jednoduše, vždy záleží na ženě, proto přenechte výběr vibrátoru přímo na ženu. Tak šťastnou ruku při výběru!

 

Dále si můžete přečíst: