.

Robertek – č. 1 v České republice

V každém z národů se dívají na sex jinak, což se samozřejmě týká i erotických pomůcek. V České republice se rok od roku zvyšují prodeje všech erotických pomůcek, lidé jsou stále otevřenější jejich použití, přičemž číslo jedna rozhodně získává vibrátor neboli robertek.

Vibrátor má své prvenství nejenom v Česku, ale dokonce je i světovou jedničkou. Na úrovni států existují však i jiné choutky. Japonci jsou známí svou vášní pro umělé panny (realistické, robotické nebo vyrobené dle jejich fantazie). Thajky zase nejvíce ze všech národů nakupují venušiny kuličky. Vibrátor je však taková ta klasika, která nikdy nezklame, přičemž dokáže u velmi mile překvapit. Hádám, že právě proto je tolik oblíbený. Přece jenom ho může ve finále použít každý z nás, jelikož má opravdu všestranné využití.

Kromě klasických robertků, které tvoří základ erotických pomůcek, máme na trhu i mnoho dalších - vibrátory stimulující klitoris, vibrátory stimulující klitoris i vagínu zároveň, anální vibrátory, vibrátory voděodolné nebo miniaturní vhodné do kabelky. Mnoho z vás určitě okouzlí třeba maxi vibrátory, realistické vibrátory, kuličkové vibrátory, rotující vibrátory nebo třeba vibrátory na dálkové ovládání.

 

V záplavě vibrátorů si určitě každý najde to prvé ořechové, které ho dovede k dokonalému a lahodnému orgasmu. Už máte toho svého?