.

Vibrátor vs. dildo

Dvě velmi sobě podobné erotické pomůcky, díky kterým si zpříjemníte intimní chvilky, sama i s partnerem. Přemýšlíte, jestli zvolit vibrátor nebo dildo? PodívámeVibrator vs dildo se na obě dvě hračky a rozdíly mezi nimi.

Rozdíl mezi vibrátorem a dildem nemusí být zřejmý na první pohled. Jsou si velmi podobné. Dilda často působí jako skutečné penisy a jsou opravdu oblíbená u žen i mužů. Na druhé straně vibrátory mají uvnitř sebe malý motorek, díky kterému vibrují a jsou tak daleko intenzivnější.

Vibrátor

Vibrátor vznikl na konci 19. století, pytel se s nimi však roztrhl až v posledních letech. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších erotických pomůcek na světě. Pro mnoho žen se jedná o doplněk jejich sexuálního života, pomůcku, která může vždy a nikdy neodmlouvá a hlavně pomůcku, která je dovede k orgasmu. Tak dobrému orgasmu, že na něm často může vzniknout i závislost. Vibrátory používají ženy pro své sexuální uspokojení, ať už mají partnera nebo ne. Vibrátory však používají i muži i heterosexuální a homosexuální páry, zkrátka se jedná o erotickou pomůcku, se kterou si užijete spoustu legrace a díky které se dostanete do orgasmických výšin. Poslouží ženám, které hůře dosahují orgasmu. Můžete zvolit vibrátor k masáži bodu G, vibrátor na klitoris, ale i třeba anální vibrátor. Nabídka je opravdu velice široká a uspokojí každého.

Dildo

Umělý penis nebo-lidildo je erotická pomůcka, která (jak už její název napovídá) připomíná svým tvarem penis. Kromě toho, že ho připomíná, i plní jeho účel. S touto erotickou hračkou si užijete spousty legrace, ať už jste sama žen, sám muž, nebo i v páru. Zkrátka si představte muže, hmm... bez muže, jenom jeho chloubu, se kterou si navíc můžete dělat cokoliv chcete. Oblíbená dilda jsou ta, která mají přísavku, můžete je upevnit téměř kamkoliv a věnovat se zábavě. Dildo nevibruje, pouze napodobuje penis.

Proč si pořídit vibrátor nebo dildo?

Rozdíl mezi vibrátorem a dildem je jasný - dildo je umělý penis a vibrátor má sice tvar penisu, ale ještě navíc vibruje, nebo má i jiné funkce - jako vyhřívání, rotující kuličky uvnitř atd.

Proč si pořídit jakoukoliv z těchto pomůcek? Odpověď je ORGASMUS! Ano, orgasmus. Tyto hračky jsou sestrojené k tomu, aby vás k orgasmu přivedly. Rozhodně se jim nestane, že se jim nechce, že nemůžou, nebo že těsně před vyvrcholením skončí. Navíc vibrátory mají funkce speciálně vyvinuté k tomu, aby vás k orgasmu dovedly.Orgasmus je velice prospěšná záležitost s pozitivním vlivem na lidskou psychiku.

Pokud hračku používáte sama, tak nezapomínejte, že vibrátor musíte vždy použít pomocí rukou, na druhé straně dildo můžete někam upevnit a nechat si ruce volné. U vibrátoru však ruce s největší pravděpodobností potřebovat nebudete.

Chystáte-li se používat hračku s partnerem, dobře zvažte, jak moc ho znáte a zeptejte se ho na jeho názor. Nějací muži hůře nesou, když vidí, co všechno takový vibrátor dokáže s ženským tělem a je možné, že vám hračku po čase vyhodí z okna. Na druhé straně dildo může být vzrušující pro oba dva a partner se nebude bát, že ho vyměníte.

Obě dvě varianty mají své výhody i nevýhody. Je jen na vás, jakou zvolíte.

 

Za náš tým Vám můžeme doporučit níže uvedený realistický vibrátor:  - Real Friend za 1192 Kč.