Vibrátor vs. dildo

Dvě velmi sobě podobné erotické pomůcky, díky kterým si zpříjemníte intimní chvilky, sama i s partnerem. Přemýšlíte, jestli zvolit vibrátor nebo dildo? PodívámeVibrator vs dildo se na obě dvě hračky a rozdíly mezi nimi.

Rozdíl mezi vibrátorem a dildem nemusí být zřejmý na první pohled. Jsou si velmi podobné. Dilda často působí jako skutečné penisy a jsou opravdu oblíbená u žen i mužů. Na druhé straně vibrátory mají uvnitř sebe malý motorek, díky kterému vibrují a jsou tak daleko intenzivnější.

Vibrátor

Vibrátor vznikl na konci 19. století, pytel se s nimi však roztrhl až v posledních letech. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších erotických pomůcek na světě. Pro mnoho žen se jedná o doplněk jejich sexuálního života, pomůcku, která může vždy a nikdy neodmlouvá a hlavně pomůcku, která je dovede k orgasmu. Tak dobrému orgasmu, že na něm často může vzniknout i závislost. Vibrátory používají ženy pro své sexuální uspokojení, ať už mají partnera nebo ne. Vibrátory však používají i muži i heterosexuální a homosexuální páry, zkrátka se jedná o erotickou pomůcku, se kterou si užijete spoustu legrace a díky které se dostanete do orgasmických výšin. Poslouží ženám, které hůře dosahují orgasmu. Můžete zvolit vibrátor k masáži bodu G, vibrátor na klitoris, ale i třeba anální vibrátor. Nabídka je opravdu velice široká a uspokojí každého.

Dildo

Umělý penis nebo-lidildo je erotická pomůcka, která (jak už její název napovídá) připomíná svým tvarem penis. Kromě toho, že ho připomíná, i plní jeho účel. S touto erotickou hračkou si užijete spousty legrace, ať už jste sama žen, sám muž, nebo i v páru. Zkrátka si představte muže, hmm... bez muže, jenom jeho chloubu, se kterou si navíc můžete dělat cokoliv chcete. Oblíbená dilda jsou ta, která mají přísavku, můžete je upevnit téměř kamkoliv a věnovat se zábavě. Dildo nevibruje, pouze napodobuje penis.

Proč si pořídit vibrátor nebo dildo?

Rozdíl mezi vibrátorem a dildem je jasný - dildo je umělý penis a vibrátor má sice tvar penisu, ale ještě navíc vibruje, nebo má i jiné funkce - jako vyhřívání, rotující kuličky uvnitř atd.

Proč si pořídit jakoukoliv z těchto pomůcek? Odpověď je ORGASMUS! Ano, orgasmus. Tyto hračky jsou sestrojené k tomu, aby vás k orgasmu přivedly. Rozhodně se jim nestane, že se jim nechce, že nemůžou, nebo že těsně před vyvrcholením skončí. Navíc vibrátory mají funkce speciálně vyvinuté k tomu, aby vás k orgasmu dovedly.Orgasmus je velice prospěšná záležitost s pozitivním vlivem na lidskou psychiku.

Pokud hračku používáte sama, tak nezapomínejte, že vibrátor musíte vždy použít pomocí rukou, na druhé straně dildo můžete někam upevnit a nechat si ruce volné. U vibrátoru však ruce s největší pravděpodobností potřebovat nebudete.

Chystáte-li se používat hračku s partnerem, dobře zvažte, jak moc ho znáte a zeptejte se ho na jeho názor. Nějací muži hůře nesou, když vidí, co všechno takový vibrátor dokáže s ženským tělem a je možné, že vám hračku po čase vyhodí z okna. Na druhé straně dildo může být vzrušující pro oba dva a partner se nebude bát, že ho vyměníte.

Obě dvě varianty mají své výhody i nevýhody. Je jen na vás, jakou zvolíte.

 

Za náš tým Vám můžeme doporučit níže uvedený realistický vibrátor:  - Real Friend za 1192 Kč.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení