.

Vibrátory na klitoris – jak stimulovat pomocí vibrátoru?

Ženský klitoris je dar, zázrak pro každou ženu, orgán, který slouží k potěšení a uspokojení. Návod na správnou stimulaci tohoto orgánu neexistuje. Každá žena jeVibratory_na_klitoris–jak_stimulovat_pomoci_vibratoru jiná a každé vyhovuje jiný přístup. Cestou k dokonalému klitorálnímu orgasmu je častá masturbace a sebe poznání. Nestyďte se za sebe a své pocity, naopak, naučte se mít se ráda a dopřávat si potěšení. To samé platí pro vašeho partnera / vaši partnerku. Pokud vám chtějí dopřát opravdu velmi, velmi stimulující zážitek, je důležité, aby se nebáli s vámi prozkoumávat vaše vlastní tělo. Dopřejte jim to potěšení dát vám chvilky potěšení.

Ačkoliv je každá žena jiná, u většiny platí velmi podobné situace, které vám dopomohou k orgasmu.

Je známý fakt, že ženy mívají problém dosáhnout vaginálního orgasmu. Bohužel se jedná o většinu. Spousta zdrojů uvádí, že celých 75% žen není schopno dosáhnout orgasmu pouhou vaginální stimulací. Právě proto, chcete-li si pořádně užít, je potřeba začít s přípravou už před sexem. Pravděpodobně tato příprava - masturbace nebo předehra, vám bude k dosažení orgasmu bohatě stačit.

Cesta k orgasmu ovšem začíná ještě dávno před tím, než se vůbec dostanete do postele nebo k laskání těla. Cesta k orgasmu u ženy začíná v její hlavě a jejích myšlenkách. Opakuji se dost často, ale je to tak. Pokud žena myslí na všechno, co má ještě udělat, nebo co nestihla, nemůže se plně uvolnit a jakékoliv snahy o strávení příjemných chvilek mohou být zbytečné.

Jste-li v páru a opravdu si chcete užít pořádný sex, je důležité se nejdříve odpoutat od stresových myšlenek. Váš partner se může inspirovat u různých svůdníků a začít vám pochlebovat, šeptat do ucha, jak jste krásná a jak moc vás chce a co všechno by s vámi nejraději udělal.

V posteli se pak soustřeďte ze všeho nejdříve na svůj klitoris. Ten najdete kousíček nad vaginou, schovaný mezi stydkými pysky. Jakmile ho máte, začněte s masáží. Čím je žena vzrušenější, tím víc se klitoris naplní krví, ta v něm začne pulsovat a zvětší se.

A cesta za orgasmem začíná...

Klitoris má dvakrát až třikrát více nervových zakončení než mužský penis, proto při jeho stimulaci buďte něžní, občas můžete jemně štípnout, kousnout nebo zatahat, ale ne moc často, špatným dotekem můžete způsobit partnerce hotová muka. Rukou stimulujte klitoris nejlépe krouživými pohyby, objíždějte ho prsty, dejte si prsty do písmene "V" a jezděte s nimi přes klitoris nahoru a dolů.

Dále doporučuji použít lubrikační gel, není to nutnost, ale veškeré hrátky jsou mnohem smyslnější.

Dráždění jazykem - orální sex, to je pro spoustu žen zaručená cesta k orgasmu, často i k několika orgasmům. Bohužel spousta žen má při stimulaci ústy zábrany. A na druhé straně spousta mužů ji nerada poskytuje. Bohužel.

Kromě kmitání jazyka, můžete i mírně sát, sem tam zkousnout. Není potřeba se soustředit pouze na klitoris, ale věnujte se i okolí a vagíně. Můžete pozorovat reakce partnerky a učit se tak, co přesně jí vyhovuje.

Poslední variantou ke stimulaci klitorisu jsou erotické pomůcky. Existují vibrátory přímo určené na klitoris. Vibrátory vibrující, vibrátory sací, pulzující, minivibrátory, které vytáhnete z kapsy kdekoliv, vibrátory do kabelky, vibrátory na dálkové ovládání a dokonce i vibrátory napodobující pohyb jazyka a tak vlastně ani nemusíte partnerce orální sex poskytovat.

Nezapomínejte ani na dráždění klitorisu při milování. Přejeme vzrušující jízdu.

 

Za náš tým můžeme pro začátek doporučit:  Vibrátory na klitoris - Clitoral Helper