.

Robertek a trauma

Jste hrdou majitelkou vibrátoru a máte partnera. Používáte vibrátor „na tajňačku“, nebo váš partner o Robertkovi ví, či si hrátky s ním dokonce i užívá s vámi aRobertek_a_trauma zapojuje se?

Pokud si užíváte s Robertkem pravidelně a váš partner se hrátek neúčastní (a možná i účastní), je velká pravděpodobnost, že jste slyšela větu typu: „A nechystáš se mě za něj náhodou vyměnit?“ Pokud jste tuto větu neslyšela, je možné, že si své obavy váš partner prostě jenom nechal pro sebe.

Vibrátory jsou erotické pomůcky, které jsou sestrojené k tomu, aby ženu přivedly k orgasmu. Vibrace navíc tvoří pohyb, který muž zkrátka nenapodobí, není k tomu fyziologicky určen. Vibrátory, aby navodily ještě intenzivnější a vzrušivější pocity, tak mají naprogramované různé funkce, různé intenzity, různé vzorce vibrací.

Pro ženy a jejich pohlavní orgány nebo erotogenní zóny, zkrátka nervová zakončení, jejichž drážděním pomocí vibrátoru bývá natolik stimulující, že téměř každá dosahuje poměrně snadno velmi rychlého a intenzivního orgasmu. Dokonce i ty ženy, které mívají s vyvrcholením problém.

Jak už jsem psala, vibrátory mají zkrátka efekt, který muži nenapodobí, k vyvrcholení ženu dovedou, ale častěji s menšími obtížemi nebo i pomaleji.

Spousta mužů, kteří se s tímto setkají, mohou logicky sami o sobě začít pochybovat a obávat se, že oni sami své partnerce nestačí a že je vlastně ani nemusí potřebovat.

Možností, jak tuto situaci vyřešit, je hned několik.:

  • Nejideálnější stav je, když váš partner začne vibrátor a ostatní erotické pomůcky používat s vámi. Hrajte si společně a objevujte nepoznané.
  • Váš partner se s používáním Robertka smíří a přeje vám úspěšnou masturbaci.
  • Nejhorší z možností – váš partner se s Robertkem nesmíří a psychicky to neunese, nechá se sžírat představou, že ho vyměníte.

Rozhodně je dobré svého partnera ujistit, že je nenahraditelný a že vibrátor nelze zaměnit za někoho, kdo nám je oporou, má city a další nesporné kvality.