.

Robertek - polohy

Použití Robertka v posteli může být zábava, představíme si pár poloh, které vám zpříjemní hrátky, případně dopomohou k rychlejšímu orgasmu.

Židle

Váš partner se posadí na židli a vy těsně na něj. Pokud nechcete použít židli, posaďte partnera na kraj postele. Buď se usaďte rovnou na partnerův penis a použijte vibrátor "ze spod" pro stimulaci klitorisu, nebo místo penisu použijte vibrátor rovnou. Případně, jste-li sama, můžete si užít stimulaci pomocí vibrátoru ve spojení s dildem. Skvělé na této poloze je, že máte stoprocentní kontrolu nad tím, co se bude dít, proto si sama určíte rychlost a hloubku, která vám vyhovuje.

Misionář s podpěrou

Klasika je klasika, ale můžete si to vylepšit tím, že si podepřete zadeček a bedra polštářem. Díky podložení se váš partner při jakékoliv stimulaci dostane hlouběji, čímž bude schopný snadněji najít a stimulovat váš bod G.

Cowgirl

Kovbojka je jedna z nejoblíbenějších poloh obecně. V případě, že přidáte k hrátkám ještě vibrátor, zažijete nadstandardní zážitek. 

Nechte svého partnera, ať se posadí do tureckého sedu, posaďte se na něj a obejměte ho nohama. Buď se můžete usadit rovnou na partnerův penis, nebo ho nechte, ať si s vámi hraje vibrátorem, případně spojte vibrátor na klitoris se stimulací penisem.

Downtown

Už jste se někdy jen tak rozvalila na gauč, roztáhla nohy a nechala někoho, aby si s vámi hrál? Pokud ne, brzy zjistíte, o jak skvělé odreagování se jedná. Roztáhněte nohy, nechte partnera si kleknout před vás, a ať si hraje. Skvělou pomůckou bude vibrátor, přičemž může druhá polovička využít ke stimulaci i ústa a jazyk.

Lžičky

Není lepšího pocitu než tělo na tělo. Lžičky jsou super intimní poloha, lehnete si s partnerem na bok a přitisknete svá těla k sobě, kdy vniknutí může proběhnout zezadu - penisem nebo vibrátorem.

 

Vibrátor jako takový si užijete i v polohách na koníčka, ve stoje a zezadu. Záleží jen na vás, vašich preferencích a fantazii.