Sex s ním jako za mlada

Čím dál více žen si stěžuje na nedostatečný chtíč svých partnerů. Dříve se psalo o tom, jak muži mají neustále chuť na sex, mohou ho mít kdykoliv, nemají problém s orgasmem, podvádějí své partnerky kvůli nedostatku sexu atd. atd. Pravda je taková, že se situace pomalu, ale jistě obrací. Stále větší počet žen má problém s nedostatečným chtíčem svých partnerů. Jejich potřeby jsou zkrátka daleko nižší, než potřeby jejich žen. Proč se tomu tak děje?

Jsme to, co jímeSex_s_ním_jako_za_mlada_Vibrátory-cz

Už jste toto rčení slyšeli? Pravděpodobně ano. Většina žen se snaží stravovat nějakým zdravějším způsobem, chtějí být fit a vypadat dobře pro své partnery. Muži si ve většině případů bohužel se zdravým jídelníčkem hlavu nedělají. Milují maso, tučný bůček, slaninu i českou kuchyni, která je podle různých studií ta nejvíce depresivní na světě. A nebojí se ládovat svými oblíbenými pochoutkami denně.

A zde nastává náš problém…

Špatným stravováním a nezdravým životním stylem se zanáší lidské tělo. Co to znamená? Pokud musí lidský organismus bojovat se špatně stravitelnými potravinami, alkoholem, nikotinem a dalšími látkami, tak prostě nemá energii na sex. Není chuť, není energie a vlastně postupně mizí i výdrž.

Můžete se pak snažit, jak chcete, abyste svedla svého partnera – od sexy oblečení, společného sledování porna, zkoušení nových poloh, erotických pomůcek, nových míst, změně času, přidání více spontánnosti i tajuplnosti. Můžete být sexuální bohyně, ale váš partner zkrátka a jednoduše nebude schopný zvládat vaše tempo a ani vaši výdrž. Když už se vám podaří nějakým způsobem ho přimět k sexu, pravděpodobně nevydrží tolik, co dřív a z hodinových hrátek bude najednou stěží dvaceti minutovka.

Věděli jste, že 40 % mužů nad 40 let trpí erektilní dysfunkcí? Muži, kteří mají v tomto věku potíže s erekcí, mají větší riziko srdečních příhod. Ano, jejich nefunkční penis se je snaží pár let upozorňovat, než muž skončí na pohotovosti s bolestí na prsou. A jak je to spojeno? Jako první se lidem s nezdravým životním stylem zanášejí tepny a střeva a právě tepny jsou pro nás tak důležité. Penis je plný tepen a různých žilek a při zdravotních problémech bývá postižen jako první. Proč? Protože tepny v něm jsou poloviční oproti tepnám v srdci.

Co s tím?

Ideálně více zeleniny. Nebudeme zde kázat zdravý životní styl a správnou života správu, nebo snad stát se vyznavačem veganské stravy, to patří jinam. Ale pokud chcete plnohodnotný a zdravý sex, je potřeba, aby se vám správně prokrvovaly pohlavní orgány – u žen a hlavně u mužů. Ke správnému prokrvení dochází díky nezaneseným tepnám a jejich očistu docílíte dlouhodobě díkyspoustě zeleniny a minimálně tučným jídlům. Získáte tak více energie a první, kdy se vaše zdravé tělo projeví je právě vaše sexualita – zvýšený zdravý chtíč, výdrž i na několik kol.

Pokud by partner odmítal toto vyzkoušet, případně přejít na nějaký rozumný kompromis, pak už vám zbývá buď výměna sexuálního partnera, nebo třeba zkusit vibrátor.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení