.

Tajuplný bod G

Bod G je erotogenní zóna, nebo jinak – super citlivé místečko nacházející se v ženském těle. Naleznete ho na přední straně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Pomocí stimulace tohoto místečka, plného nervových zakončení, může žena dosáhnout orgasmu. A nejen to. Orgasmy u některých žen jsou tak silné, že dochází i k velmi vzácné ženské ejakulaci.jak_stimulovat_bod_g_vibrator

Mezi lidmi začal vznikat mýtus týkající se bodu G. Tvrdí se, že neexistuje, nebo že ho snad ženy ani nemají. Pravda je jiná. Velikost G bodu se liší u každé ženy, proto je občas složitější ho nalézt. Proč však stojí za to dát si tu práci a G-Bod najít? Protože svými nervovými drahami je propojen s celou oblastí intimních ženských partií. Dokonce i s bradavkami. Pravidelnou stimulací mohou tyto nervové dráhy sílit. Jak na to? Například když si stimulujete prsa nebo jiné místo, které máte ráda, vzruchy se přenáší směrem k vagíně. Ta se začne prokrvovat a mozek ženské tělo postupně připraví na "něco příjemného". Dosahuje-li žena pravidelně orgasmu, tento reflex se začne posilovat.

Historie bodu G

Bod G objevil německý gynekolog a sexuolog Ernst Grafengerg a právě po něm je bod G pojmenován. První zmínka se objevila v roce 1950 v časopise Journal of Sexuology. Bod G byl objeven náhodně. Grafengerg se snažil pomoci ženám unaveným po mnohonásobných porodech a tak vytvořil kroužek do vagíny. Účel kroužku byl splněn, ale brzy se projevil i jeho vedlejší účinek - orgasmus. To vedlo Grafengerga k dalšímu bádání a i zjištění, že ihned u vchodu do vagíny na přední straně existuje místo skrývající velký počet nervových zakončeních, které napomáhá k velmi silnému orgasmu u ženy.

Poprvé je bod G pojmenován až v roce 1978, kdy vzniká nová studie potvrzující jeho existenci. Do té doby se výzkumu Grafengerga nevěnovala extra velká pozornost.

Kolem roku 1982 se dostává bod G do povědomí široké veřejnosti.

Jak najít bod G

Bod G naleznete nejsnadněji, když je žena vzrušená. Právě proto je k hledání potřeba kvalitní předehra.

Bod G je topořivé místo. Stačí, aby se naplnilo krví, a ihned jej rozpoznáte. Kromě toho je tkáň o něco drsnější na dotek. Nachází se na přední straně vagíny ihned za stydkou kostí - cca 4 - 6 cm od okraje vagíny.

Hledání je vhodné kombinovat i se stimulací klitorisu a jiných erotogenních zón. Pokud se naučíte rozpoznat bod G a dráždit ho, věřte, že vaše partnerka začne zažívat naprosto nový a nepoznaný rozměr orgasmů. A hlavně - orgasmu pravděpodobně dosáhne rychleji než muž!

Jak stimulovat G-bodJak_najit_bod_g_vibrator

Je to alchymie. Nejdůležitější je s partnerkou otevřeně o sexu komunikovat. Každá žena je jiná. Stejně tak je jiný každý G-bod. Každá má ráda něco jiného a každé ženské tělo si žádá svůj vlastní individuální přístup. Právě proto neexistuje univerzální návod jak najít a stimulovat G-Bod. Přesto existuje pár tipů:

  • Prsty

Prsty jsou jedním z nejlepších nástrojů pro stimulaci bodu G. Muž (žena) vytočí ruku dlaní vzhůru a vniknou do vagíny pomocí jednoho či dvou prstíků. Dotknou se stěny vagíny a začnou si s partnerkou hrát. Můžete měnit různou rychlost i intenzitu. Zkuste použít krouživé pohyby, nebo pohyb prstem, když ukazujete: "Pojď ke mně.".

  • Vibrátory na bod G

Nemůžete nalézt svůj G-Bod a nemáte po ruce partnera, který by hledal s vámi, nebo jenom nechcete partnera zatěžovat? Pořiďte si vibrátor na bod G. Nabídka vibrátorů je široká a navíc existují takové, které mají výstupky určené právě pro dráždění bodu G. Vibrace samy o sobě dokáží s vaším tělem udělat hodně a představte si, že je pustíte na to správné místečko...

  • Anální sex

Při análním sexu je daleko jednodušší stimulovat G-bod než při sexu vaginálním. Bohužel se tomuto sexu spousta žen vyhýbá. Jedná se o intimní zážitek a musíte svému partnerovi 100% věřit.

  • Vaginální styk

Na G-bod můžete trefit i pomocí vaginálního sexu. Nejedná se o snadnou záležitost a vyžaduje spoustu soustředění. Existují však polohy, u kterých je hledání bodu G jednodušší.

  1. pozice pejska - upravená - partnerovy boky by měly být o něco výše než ty vaše, neklečí, ale je v podřepu. Vy se nemusíte nutně opírat o dlaně, ale o lokty
  2. klasický misionář - dejte si polštář pod zadeček
  3. na boku - lehněte si na bok a zvedněte horní nohu, váš partner si sedne na tu spodní
  4. na zádech - lehněte si na záda a zvedněte nohy, opřete je o partnerova ramena
  5. koníček - vy nahoře. U této polohy záleží na hloubce úhlu i rychlosti, zkuste se mírně prohnout v zádech

Doporučení nakonec

Cvičení! Pravidelným posilováním pánevního dna a středu těla zvládnete lépe ovládat své pohlavní orgány. Budete si je mnohem více uvědomovat a tedy sexuální chvilky lépe prožívat.