Tajuplný bod G

Bod G je erotogenní zóna, nebo jinak – super citlivé místečko nacházející se v ženském těle. Naleznete ho na přední straně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Pomocí stimulace tohoto místečka, plného nervových zakončení, může žena dosáhnout orgasmu. A nejen to. Orgasmy u některých žen jsou tak silné, že dochází i k velmi vzácné ženské ejakulaci.jak_stimulovat_bod_g_vibrator

Mezi lidmi začal vznikat mýtus týkající se bodu G. Tvrdí se, že neexistuje, nebo že ho snad ženy ani nemají. Pravda je jiná. Velikost G bodu se liší u každé ženy, proto je občas složitější ho nalézt. Proč však stojí za to dát si tu práci a G-Bod najít? Protože svými nervovými drahami je propojen s celou oblastí intimních ženských partií. Dokonce i s bradavkami. Pravidelnou stimulací mohou tyto nervové dráhy sílit. Jak na to? Například když si stimulujete prsa nebo jiné místo, které máte ráda, vzruchy se přenáší směrem k vagíně. Ta se začne prokrvovat a mozek ženské tělo postupně připraví na "něco příjemného". Dosahuje-li žena pravidelně orgasmu, tento reflex se začne posilovat.

Historie bodu G

Bod G objevil německý gynekolog a sexuolog Ernst Grafengerg a právě po něm je bod G pojmenován. První zmínka se objevila v roce 1950 v časopise Journal of Sexuology. Bod G byl objeven náhodně. Grafengerg se snažil pomoci ženám unaveným po mnohonásobných porodech a tak vytvořil kroužek do vagíny. Účel kroužku byl splněn, ale brzy se projevil i jeho vedlejší účinek - orgasmus. To vedlo Grafengerga k dalšímu bádání a i zjištění, že ihned u vchodu do vagíny na přední straně existuje místo skrývající velký počet nervových zakončeních, které napomáhá k velmi silnému orgasmu u ženy.

Poprvé je bod G pojmenován až v roce 1978, kdy vzniká nová studie potvrzující jeho existenci. Do té doby se výzkumu Grafengerga nevěnovala extra velká pozornost.

Kolem roku 1982 se dostává bod G do povědomí široké veřejnosti.

Jak najít bod G

Bod G naleznete nejsnadněji, když je žena vzrušená. Právě proto je k hledání potřeba kvalitní předehra.

Bod G je topořivé místo. Stačí, aby se naplnilo krví, a ihned jej rozpoznáte. Kromě toho je tkáň o něco drsnější na dotek. Nachází se na přední straně vagíny ihned za stydkou kostí - cca 4 - 6 cm od okraje vagíny.

Hledání je vhodné kombinovat i se stimulací klitorisu a jiných erotogenních zón. Pokud se naučíte rozpoznat bod G a dráždit ho, věřte, že vaše partnerka začne zažívat naprosto nový a nepoznaný rozměr orgasmů. A hlavně - orgasmu pravděpodobně dosáhne rychleji než muž!

Jak stimulovat G-bodJak_najit_bod_g_vibrator

Je to alchymie. Nejdůležitější je s partnerkou otevřeně o sexu komunikovat. Každá žena je jiná. Stejně tak je jiný každý G-bod. Každá má ráda něco jiného a každé ženské tělo si žádá svůj vlastní individuální přístup. Právě proto neexistuje univerzální návod jak najít a stimulovat G-Bod. Přesto existuje pár tipů:

  • Prsty

Prsty jsou jedním z nejlepších nástrojů pro stimulaci bodu G. Muž (žena) vytočí ruku dlaní vzhůru a vniknou do vagíny pomocí jednoho či dvou prstíků. Dotknou se stěny vagíny a začnou si s partnerkou hrát. Můžete měnit různou rychlost i intenzitu. Zkuste použít krouživé pohyby, nebo pohyb prstem, když ukazujete: "Pojď ke mně.".

  • Vibrátory na bod G

Nemůžete nalézt svůj G-Bod a nemáte po ruce partnera, který by hledal s vámi, nebo jenom nechcete partnera zatěžovat? Pořiďte si vibrátor na bod G. Nabídka vibrátorů je široká a navíc existují takové, které mají výstupky určené právě pro dráždění bodu G. Vibrace samy o sobě dokáží s vaším tělem udělat hodně a představte si, že je pustíte na to správné místečko...

  • Anální sex

Při análním sexu je daleko jednodušší stimulovat G-bod než při sexu vaginálním. Bohužel se tomuto sexu spousta žen vyhýbá. Jedná se o intimní zážitek a musíte svému partnerovi 100% věřit.

  • Vaginální styk

Na G-bod můžete trefit i pomocí vaginálního sexu. Nejedná se o snadnou záležitost a vyžaduje spoustu soustředění. Existují však polohy, u kterých je hledání bodu G jednodušší.

  1. pozice pejska - upravená - partnerovy boky by měly být o něco výše než ty vaše, neklečí, ale je v podřepu. Vy se nemusíte nutně opírat o dlaně, ale o lokty
  2. klasický misionář - dejte si polštář pod zadeček
  3. na boku - lehněte si na bok a zvedněte horní nohu, váš partner si sedne na tu spodní
  4. na zádech - lehněte si na záda a zvedněte nohy, opřete je o partnerova ramena
  5. koníček - vy nahoře. U této polohy záleží na hloubce úhlu i rychlosti, zkuste se mírně prohnout v zádech

Doporučení nakonec

Cvičení! Pravidelným posilováním pánevního dna a středu těla zvládnete lépe ovládat své pohlavní orgány. Budete si je mnohem více uvědomovat a tedy sexuální chvilky lépe prožívat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení