.

Jaké máme druhy vibrátorů

Vibrátory na bod G

Bod G je známé i neznámé místečko v ženském těle. Ne vždy se nám jej podaří nalézt, ať už mluvíme o masturbaci nebo o vaginálním styku s partnerem. Je to škoda, protože právě bod G přináší ženám velmi intenzivní orgasmy. Jedná se o místo, kde se nachází nejvíce nervových zakončení, právě proto je to citlivá erotogenní zóna. Toto místečko naleznete na přední straně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou, přibližně 4-6 cm od okraje vagíny. U každé ženy se velikost G bodu liší (právě proto je někdy obtížné ho najít). Vibrátory na G-bod mají zahnutější tvar, který přesně dosedne na toto "nenalezitelné" místečko uvnitř ženské vagíny a ukáže vám, jak stimulovat tuto erotogenní zónu pomocí vibrací. Díky tomu vás vibrátory na G-Bod přivedou nejen k silnému sexuálnímu vzrušení ale i extra silnému orgasmu. A některé ženy dokonce k ženské ejakulaci.

Vibrátor na klitoris

Určitě jste si všimli, že vibrátory na klitoris se liší od těch klasických ještě jedním výstupkem navíc. Jedná se o vašeho nového a poměrně dost spolehlivého kamaráda. Viditelná část klitorisu se nachází uprostřed horní část stydkých pysků. Není žena jako žena a stejně jako ony, i klitorisy se od sebe liší. Každý má jiný tvar a jinou velikost. U klitorisu se nejedná jenom o vnější část, zasahuje i hluboko dovnitř ženského těla. Při vzrušení se naplní krví a v celé oblasti se zvýší citlivost. Hlavním posláním klitorisu je přinášet ženám potěšení. Naleznete v něm přibližně 8 tisíc nervových zakončení, což z něj dělá jedno z nejcitlivějších míst na ženském těle, stejně jako u bodu G. Pro spoustu žen je stimulace klitorisu jedinou cestou k orgasmu. A právě proto zde máme tyto vibrátory s výstupky, díky nimž si ženy mohou užít svůj orgasmus dle svých potřeb. Vibrátory na klitoris mohou vypadat různě - můžete nalézt vibrátory klitorální ve spojení s klasickými, nebo takové, které jsou určeny jen a pouze pro klitoris. Některé se mohou podobat rtěnkám, telefonům a jiným denně využitelným předmětům. Některé fungují na bázi vibrací, jiné na bázi podtlaků (tzv. womanizery).

Masážní / vibrační hlavice

Toto je naprosto unikátní skupina vibrátorů. Nepoužívají se jako klasické vibrátory. Můžete si je představit spíše jako masážní hlavici, kterou využijete při sexu pro stimulaci pohlavních orgánů či erotogenních zón. Právě proto by tento typ pomůcky neměl chybět v žádné ložnici. Ve většině případů mají velmi silné vibrace, které prožijete o to intenzivněji. Přinesou vzrušení ženám, mužům i párům. Masážní vibrátor využijete pro masáž, masturbaci, při sexu, i pokud jste vyznavačem BDSM hrátek. Jejich vzhled není nic extra, což u tohoto typu opravdu nehraje roli. Intenzita je daleko důležitější.

XXL vibrátory

Jak už název napovídá, u XXL vibrátorů se jedná o pomůcky, které mají o něco větší velikost než je běžné. Každý potřebujeme něco jiného a někteří z nás si libují u nadstandardních rozměrů. Vibrátory XXL mívají průměry od 5 do 10 cm a jejich délky se pohybují od 25 do neuvěřitelných 40 cm.

V lásce a erotice se meze nekladou, proto určitě naleznete i jiné, méně typické erotické vibrátory z různých netradičních materiálů, v netradičních kombinacích či tvarech. Toto jsou však základní kategorie, které naleznete i na našem e-shopu.