.

Z deníčku tajemných choutek slečny Lee - Vibrátor není jen jeden

Pokud jste si mysleli, že rozsáhlé téma v podobě vibrátorů takhle rychle opustíme, tak jste na omylu. Vibrátory si totiž zaslouží mnohem více prostoru. Sama jsem si dříve myslela, že vibrátor je prostě jednotného tvaru a nabízí určité funkce, jež vedou k uspokojení. Později jsem však zjistila, že vibrátory vám toho dokážou nabídnout mnohem více. V každém kvalitním e-shopu se setkáte s vibrátory na bod G a na klitoris. Naše dnešní klábosení bych ráda zaměřila na bod G, což je vlastně takový Mount Everest, který chtějí všichni zdolat. Nezáleží přitom na tom, zda se o to pokouší ženy samy, nebo to je cílová stanice pro drahou polovičku. No, pojďme si o tom říct trochu víc. Třeba se společně zase něco přiučíme.


Brána rozkoše


Bod G je považován za nejtajemnější sexuální zónu v lidském těle, o které se dodnes vedou dohady, zda skutečně existuje nebo ne. Musím to tedy uvést na pravou míru, vědci byla tato zóna již objevena, ale najdou se i lidé, kteří o tom dodnes pochybují. Bohužel musím říct, že ne každému je tato slast dopřána. Kde je však chyba? Proč se vám brána rozkoše nechce otevřít? No, co si budeme povídat, chce to cvik, správné nástroje a uvolnění. Pojďme na to nejdříve trochu odborně. Bod G představuje erotogenní zónu, která je zásobena nervovými spoji a nachází se v oblasti přední stěny poševní cca 4-6 cm od poševního vchodu. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud dokáže nás ženy něco pěkně rozparádit, tak je to polechtání bodu G. Nemusíme však být v tomhle ohledu odkázány na praktiky druhé polovičky. Velmi snadno si totiž můžeme náš ráj na zemi najít i samy, přičemž jsou vibrátory na bod G přesně tím pravým pomocníkem, který nás dostane do rauše.

 


Vibrátory na bod G


Vibrátory na bod G jsou považovány za nejznámější druh, který je na trhu vlastně i nejdéle. Možná vás to trochu zmátlo (jako vlastně i kdysi mě). Tohle je totiž přesně ten druh vibrátoru, který si v první chvíli představíte. Není to však samozřejmě opět tak jednoduché. Vybírat totiž můžete z mnoha tvarů. V sexshopech se úplně běžně setkáte s vibrátory rovného tvaru nebo s mírně zahnutou špičkou. Můj první vibrátor byl klasický rovný a rozhodně ho musím pochválit. Později jsem však zkusila ten se zahnutou špičkou, přičemž patří dodnes mezi mé oblíbenější. Pokud obsahuje ještě vroubky, tak je to prostě nejvyšší level slasti. Není to však žádné doporučení, jelikož každý potřebujeme něco jiného. Tady si hrajeme na upřímnost, tudíž je to prostě o tom, nebát se zkoušet nové věci. Ve všem se postupně zdokonalujeme a zvyšujeme své nároky. Stejné je to i s použitím sexuálních pomůcek. Poprvé si něco vyberete, vyzkoušíte, chvíli to používáte, ale časem zatoužíte po změně, přičemž zkusíte třeba i něco hodně odlišného. Můj tajný šuplík toho v aktuální době obsahuje hodně, ale samozřejmě mám své oblíbence, ke kterým se vracím nejraději. Víte, že vibrátory na bod G nemusí nutně sloužit jen k jednomu účelu? Stimulovat můžete i svůj klitoris, hráz, nebo zkusit zdolat jiné pro vás zatím neznámé erotogenní zóny. Svět sexu je vám otevřen, stačí sebrat odvahu a užít si vše, co nabízí.


Experimentujte


Plyne z toho jediné, že nezáleží na tom, jaký vibrátor si vlastně vyberete, ale na tom, zda se chcete ponořit do světa skryté touhy. Nikdo by neměl být otrokem pouze klasického sexu, který v mnoha případech nepřináší maximální uspokojení! Nemusíme si nic nalhávat, pokud čtete tenhle blog, tak vám nejsou tajemné choutky vzdálené.


Pac a pusu
Vaše Lee