Vážení zákazníci, provoz e-shopu je bez omezení. Expedice zboží probíhá každý pracovní den. V souvislosti se současnou epidemiologickou situací bychom Vás rádi informovali, že veškeré zboží, které nabízíme v e-shopu, bylo vyrobeno v roce 2019.

RECENZE: Vibrátor Daniel

První dojmy

Vibrátor dorazil v decentní bílé krabičce bez jakéhokoliv potisku, skvělé pro všechny, kteří touží po diskrétnosti. Po rozbalení z krabičky vibrátor uložený v plastovém pouzdru na míru a přiložená nabíječka.

Materiál a vzhled

Každá milovnice designu zaručeně ocení starorůžovou barvu a luxusní designové provedení s lesklou rukojetí. Celková délka je 21,5 cm, přičemž délka hlavní části je 14 cm. Průměr bude cca 4,5 cm. Hlavní část je vroubkovaná a má menší výstupek, který se po zapnutí pohybuje. Kromě toho má i nezávislý motorek. Menší část určená pro stimulaci klitorisu má celkově propracovaný design. Je vroubkovaná a zakončená do špičky. Z přední strany naleznete tlačítka na ovládání - vypnout / zapnout, nad ním + a pod ním -. Z druhé strany je pak místo pro nabíjení.

Vibrátor je vyroben ze silikonu, což je jeden z nejpříjemnějších materiálů na dotek. Nedráždí pokožku, není extra tvrdý a skvěle přenáší vibrace. Má dobrou elasticitu, odpuzuje do jisté míry nečistoty, bakterie i vodu. Jediné, na co si dávejte pozor - silikon je materiál, který se nesnese s jinými silikonovými výrobky, nemělo by mezi nimi docházet k tření, takže například lubrikant na silikonové bázi není vhodné používat.

Ovládání Daniela

Vibrátor Daniel má snadné a intuitivní ovládání. K tomu slouží tři snadno nahmatatelná tlačítka. Na vnější okraji je tlačítko (-), uprostřed se vibrator_daniel_ovladani_pohled_z_vibratory-cznachází tlačítko pro zapnutí a vypnutí a nejblíže k části stimulující klitoris je tlačítko (+).

Pro zapnutí i vypnutí je třeba tlačítko přidržet cca 3 sekundy. Jakmile je vibrátor zapnutý, oblast tlačítek se rozsvítí.

Horní část, která má za úkol masírovat, ovládáte pomocí prostředního tlačítka pro vypínání a zapínání. Stačí mírně zmáčknout a postupně se režim masáže začne zrychlovat. Vibrátor má celkem tři rychlosti pro masáž.

Tlačítky (+) a (-) pak ovládáte vibrační část sloužící ke stimulaci klitorisu. Ta má režimů celkem 10.

Co se mi na ovládání líbí a už dlouho jsem se s tím nesetkala – jakmile projedete všechny režimy, nezastavíte se na tom konečném, ale prostě pokračujete s výběrem od znova. Většina dnešních hraček se zastaví a musíte použít jiné tlačítko, zde si vystačíte s jedním.

Moje osobní dojmy

Hned po vybalení jsem byla nadšená z barvy. Konečně hračka, která není křiklavě růžová, ale naopak celkem decentní. Také se mi líbila krabička - většina výrobků má na krabičce nějaký potisk, minimálně značku, zde je balení opravdu sněhobílé. Těšila jsem se na část určenou pro klitoris, protože mě opravu zaujal její tvar, mám ráda preciznost a zobáček na konci vypadá, že k ní bude svádět.

S čím jsem chvíli bojovala, byla rukojeť, ač designová, trošku jsem se bála, že při používání nebude příjemná do ruky. Další věc, která mi chvilku trvala, bylo přijít na to, kde se ovládá hlavní masážní část vibrátoru.

Použití

Čeho jsem se bála na začátku – rukojeť ve skutečnosti není takový nedostatek, právě naopak, držení vibrátoru je díky ní snadné a hlavně vás vibrator_daniel_bocni_pohled_z_vibratory-czpřímo navede na tlačítka, takže se díky ní vibrátor velmi dobře ovládá. Funguje naprosto precizně.

Hlavní část vibrátoru nevibruje, pouze masíruje, což vůbec ničemu nevadí, protože stimulace je parádní, hlavně je masážní výstupek navržen tak, aby masíroval bod G, což vede k zaručenému orgasmu.

Část určená na klitoris vibruje decentně v různých režimech i rychlostech, což ocení každá žena, která klitorální stimulaci vyloženě vyhledává.

Dohromady se jedná o velmi účinné dráždění.

Vibrátor je poměrně tichý, což je v dnešní době velkým kladem.

Shrnutí

Tento vibrátor je určen pro fajnšmekry více než pro začátečníky, jedná se o hračku, která je luxusní po všech stránkách, má ideální velikost, dokonalé zpracování, hezkou barvu, to vše je vykoupeno vyšší cenou.

Vibrátor Daniel - na první pohled vypadá luxusně a na první dotek slibuje rozkoš. V prodeji jsou poslední kusy, odkaz do e-shopu je zde!