BDSM praktiky

BDSM je soubor více sexuálních praktik, jejichž společným znamením je vztah mezi dominantním a submisivním jedincem. U sexuálního styku jsou si partneři rovnocenní, u BDSM je jeden nadřazený druhému. Vše je dobrovolné. Cílem BDSM je sexuální uspokojení, proto musí být uspokojeny obě dvě zúčastněné strany.

BDSM_praktiky_Vibratory

Máme zde trojí rozdělení rolí

  • dominantní role - nadřízená pozice
  • submisivní role - podřízená pozice
  • switch - vyměňování dominantní a submisivní role

Nejčastější mýty a předsudky

BDSM je sexuální životní styl a filozofie, praktiky jsou provozovány spíše menšinou, právě proto nám chybí komplexní informace a vznikají různé mýty a nepravdy.

  • Lidé, kteří praktikují BDSM netrpí psychickou poruchou. BDSM je styl a ne porucha v chování.
  • Lidé praktikující BDSM jsou otevření a rozhodně nemívají žádná vnitřní traumata. Existuje mýtus, že provozování BDSM je důsledek traumatu z dětství nebo šikany. Není to pravda.
  • BDSM neprovozují lidé, kteří mají nějaké potlačované pocity hněvu, nenávisti, vině atd. Rozhodně se nejedná o uvolnění nějakého vnitřního napětí.
  • BDSM je o fyzickém potěšení a dosažení "mentálního" orgasmu.
  • Pokud pár provozuje BDSM praktiky, neznamená to, že se vzdají standardního sexu a milování.
  • V BDSM nejde o bolest, tedy jde o bolest, občas, ale jde o chtěnou bolest a nejen to.

Jaké jsou směry a styly BDSM

Bondage & Discipline: sem patří různé techniky svazování. Svazování může být symbolické, ale i zcela znehybňující, cílem je nastolit poslušnost a disciplínu.

Domination & Submission: Dominance a submise, zdůraznění rolí a vztahem mezi dominantním a submisivním jedincem

Sadism & Masochism: Sadismus a masochismus, způsobování a přijímání bolesti za účelem sexuálního potěšení.

Nejoblíbenější praktiky BDSMBDSM_sex_pouta_zelizka_vibratory-cz

Svazování - ať už svážete partnera do znehybnění, do určitého tvaru nebo ho jenom přivážete k posteli a "mučíte" sexuálním uspokojením.

Mučení - praktika spojená často se svazováním nebo hraním rolí a s pomocí různých pomůcek. Skvělé je mučení voskem, ledem, lechtání nebo různými bolest způsobujícími nástroji.

Výprask - velmi populární technika, začínající naplácáním na holou a končící výpraskem za použití různých pomůcek - bičíků, rákosek atd.

Odpírání orgasmu - zde dochází k sexuální stimulaci, ale nikdy nedojde k vyvrcholení. Zde oceníte pomůcky jako je třeba vibrátor.

Hraní rolí - mezi dominantním a submisivním partnerem, fantazii se meze nekladou.

Fetišismus - praktiky zaměřené na určitý druh sexuální stimulace soustředící se na určitou část těla.

BDSM se v určité míře dá praktikovat v každém vztahu, ne každý unese psychologický aspekt hry, ale rozhodně nějaká jemnější praktika jako třeba svazování nebo hraní rolí nikomu ještě neublížilo a navíc to úžasně zpestří vaše hrátky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení