.

Vibrátor v posteli

Vibrátor nemusí sloužit jen v ložnici a jen ke zjevným účelům.Vibrator_v_posteli

Spousta vibrátorů má například zahřívací funkci. Zkuste se zrelaxovat a připravit na vzrušující chvíle díky teplu. Vypněte vibrace, zapněte funkci vyhřívání. Vypněte hlavu, protože jak všichni víme a všechny známe, nejlepší orgasmy zažíváme, pokud máme hlavu čistou a naše myšlenky se netočí kolem stresových témat a povinností. Lehněte si na záda a stiskněte vyhřátý vibrátor mezi svá stehna. Chvíli jen tak ležte a relaxujte… velmi uvolňující pocity…

Voděodolné vibrátory jsou dnes celkem běžné a snadno sehnatelné. Zkuste se zrelaxovat ve vaně a užít si v horké lázni masturbaci s vibrátorem. Jedná se o zážitek, který snad nikdy neomrzí. Spojení teplé vody a vibrací je jednoznačně uspokojující a relaxující.

Používejte vibrátor ke stimulaci i jiných míst, než jsou vaše pohlavní orgány. Vibrační masáž bradavek, slabin, ale i zadečku (nezasouvejte, stačí kroužit kolem) je skvělá. Jedná se o citlivá místa plná nervových zakončení, jinými slovy – jedná se o citlivé erotogenní zóny, které skvěle reagují na vibrace, nezapomínejte na tato místečka. Určitě se nezapomínejte věnovat i svým dalším erotogenním zónám.

Vibrátory drží krok s dobou a na trh se postupně dostávají i Hi-Tech pomůcky s různými funkcemi. Nejčastější funkcí je ovládání na dálku – buď dálkovým ovládáním do ruky, nebo aplikací přes telefon. S takovými hračkami může být opravdu vzrušující zábava, obzvláště pokud máte partnera, který je pro stejné hrátky a je ochotný si nechat váš ovladač a pohrát si s vámi. Pocity ztráty kontroly bývají velmi část dost vzrušující samy o sobě, natož pak s natolik stimulující pomůckou.

Pokud jste v páru, je celkem legrace vyzkoušet vibrátor i ke stimulaci partnerovy chlouby. Jemné vibrace ho mohou vzrušit daleko více, než ruční práce. Přiložte vibrátor na jeho penis nebo varlata, jemně s ním přejíždějte nebo použijte krouživé pohyby. Pokud máte menší vibrátor, nebo se vám nějak podaří se na ono místečko dostat, tak velice vzrušující pro pány je vibrační masáž hráze – místečka mezi varlaty a konečníkem.

Slyšela jste o spojení vibrátoru a spodního prádla. Vložte vibrátor do kalhotek – bude v nich jemně klouzat, vytvoří se skluzavka jak mezi vibrátorem a vámi, tak mezi vibrátorem a prádlem. Čím jemnější prádlo zvolíte, tím lepšího efektu docílíte.

A jaké jsou vaše nejoblíbenější způsoby použití vibrátoru?

Vibrator_doma