Vibrátor v posteli

Vibrátor nemusí sloužit jen v ložnici a jen ke zjevným účelům.Vibrator_v_posteli

Spousta vibrátorů má například zahřívací funkci. Zkuste se zrelaxovat a připravit na vzrušující chvíle díky teplu. Vypněte vibrace, zapněte funkci vyhřívání. Vypněte hlavu, protože jak všichni víme a všechny známe, nejlepší orgasmy zažíváme, pokud máme hlavu čistou a naše myšlenky se netočí kolem stresových témat a povinností. Lehněte si na záda a stiskněte vyhřátý vibrátor mezi svá stehna. Chvíli jen tak ležte a relaxujte… velmi uvolňující pocity…

Voděodolné vibrátory jsou dnes celkem běžné a snadno sehnatelné. Zkuste se zrelaxovat ve vaně a užít si v horké lázni masturbaci s vibrátorem. Jedná se o zážitek, který snad nikdy neomrzí. Spojení teplé vody a vibrací je jednoznačně uspokojující a relaxující.

Používejte vibrátor ke stimulaci i jiných míst, než jsou vaše pohlavní orgány. Vibrační masáž bradavek, slabin, ale i zadečku (nezasouvejte, stačí kroužit kolem) je skvělá. Jedná se o citlivá místa plná nervových zakončení, jinými slovy – jedná se o citlivé erotogenní zóny, které skvěle reagují na vibrace, nezapomínejte na tato místečka. Určitě se nezapomínejte věnovat i svým dalším erotogenním zónám.

Vibrátory drží krok s dobou a na trh se postupně dostávají i Hi-Tech pomůcky s různými funkcemi. Nejčastější funkcí je ovládání na dálku – buď dálkovým ovládáním do ruky, nebo aplikací přes telefon. S takovými hračkami může být opravdu vzrušující zábava, obzvláště pokud máte partnera, který je pro stejné hrátky a je ochotný si nechat váš ovladač a pohrát si s vámi. Pocity ztráty kontroly bývají velmi část dost vzrušující samy o sobě, natož pak s natolik stimulující pomůckou.

Pokud jste v páru, je celkem legrace vyzkoušet vibrátor i ke stimulaci partnerovy chlouby. Jemné vibrace ho mohou vzrušit daleko více, než ruční práce. Přiložte vibrátor na jeho penis nebo varlata, jemně s ním přejíždějte nebo použijte krouživé pohyby. Pokud máte menší vibrátor, nebo se vám nějak podaří se na ono místečko dostat, tak velice vzrušující pro pány je vibrační masáž hráze – místečka mezi varlaty a konečníkem.

Slyšela jste o spojení vibrátoru a spodního prádla. Vložte vibrátor do kalhotek – bude v nich jemně klouzat, vytvoří se skluzavka jak mezi vibrátorem a vámi, tak mezi vibrátorem a prádlem. Čím jemnější prádlo zvolíte, tím lepšího efektu docílíte.

A jaké jsou vaše nejoblíbenější způsoby použití vibrátoru?

Vibrator_doma

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení