.

Venušiny kuličky – pro začátek

Přečetla jste si články na téma Venušiny kuličky a rozhodla se, že si je pořídíte? Máte prostudované nabídky sexshopů, materiály a další důležité informace? Tak se podíváme, co je vhodné vědět do začátku.Venusiny_kulicky_na_dalkove_ovladani

Každá jsme jiná, proto každé vyhovuje něco jiného a podle toho je dobré se řídit. Obecně však lze říct, že pokud nemám žádné zkušenosti a nemám pořádně zpevněné pánevní dno, nebo hůře dosahuji vaginálního orgasmu, raději sáhnu po variantě kuliček, které jsou lehčí. Případně zvolím variantu, kde je kulička pouze jedna. Pro zvykání si je to naprosto ideální.

Budu kuličku používat doma nebo i jinde?

Zásadní otázka. Pravděpodobně začnete doma, ale také je dost pravděpodobné, že si je oblíbíte natolik, že se s nimi rozhodnete chodit i do společnosti, proto je vhodné vzít toto v úvahu. Doma vám nevadí hlučnost a tak se nebojte vybírat ty plastové. Určitě mají své výhody. Hlučnost je dána tím, jak rychle se pohybujete – menší kulička skáče uvnitř té větší a naráží do jejích zdí, tím vytváří hluk, ale i stimulující vibrace. Pokud je vnitřní část ošetřena měkčím materiálem, nemusí být otřesy natolik stimulující, kuličky budou pravděpodobně i těžší.  Pokud máte v plánu posilovat pánevní dno i mimo domov, vyplatí se investovat do takových, které mají kvalitní materiál tlumící vibrace a hluk – i takové jsou k dostání.

Venusiny_kulicky_na_usbVyplatí se mi kuličky? Ano, ano, ano. Kromě zdravotních účinků a zlepšení funkce svalů pánevního dna vám dopomohou i k intenzivnějšímu prožitku při vaginálním orgasmu. Zpestříte si díky nim každodenní nudné činnosti jako je úklid, vaření, zaměstnání atd.

A dokonce si s nimi užijete i zábavu při sexu. Využijete je při předehře, nebo zkuste sex s kuličkou zavedenou uvnitř vagíny.

A na co nezapomenout? Přikupte si lubrikant a kvalitní dezinfekci.

Příjemné zážitky.