.

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko je erotická pomůcka s malým kruhovým nebo oválným tvarem. K vajíčku většinou patří ještě ovládání (to je buďVibracni_vajicko_na_dalkove_ovladani dálkové, nebo připojené kabelem). Podle ovládání dělíme vajíčka na drátová a bezdrátová. Drátová mají omezený dosah ovlivněn délkou kabelu – většinou se jedná o 50 – 100 cm dlouhou šňůru. Bezdrátová bývají také dálkově omezeny.

Uvnitř vajíčka nalezneme mini elektromotor se závažím. Jakmile se motorek roztočí, dochází k vibracím.

Obal vajíčka je nejčastěji vyroben ze silikonu nebo plastu. U většiny vajíček můžete regulovat sílu vibrací a vybrat si různé vibrační programy.

Použití vajíčka je velmi různorodé. Můžete ho zavést do vagíny, nechat v kalhotkách, použít pro dráždění klitorisu, k masáži vnitřní strany stehen a třeba i ke stimulaci erotogenních zón jako jsou bradavky, pupík, krk, ušní lalůčky atd. Pokud máte vajíčko na dálkové ovládání, můžete s ním jít ven, do práce, do fitka, atd. – v tomto případě vás bude pravděpodobně zajímat, zda vajíčko není přespříliš hlasité. Lidem kolem Vás s největší pravděpodobností nedojde, že zvuky vycházejí z oblasti vašich kalhotek, ale vám to může být nepříjemné.

Při hrátkách s partnerem tuto pomůcku oceníte také. Dejte mu ovladač, předejte mu kontrolu nad vaším tělem a nechte se dráždit. Často bývá pocit dráždění jenom doplňkem a vzrušující pocity ve vás budí už jen ta ztráta kontroly.Vibracni_vajicko

Pro dráždění svého partnera vajíčko využijete také – stejně jako s vibrátorem nebo masážní hlavicí můžete i s vibračním vajíčkem pěkně poškádlit partnera pomocí masáže erotogenních zón, obzvláště jeho citlivou chloubu, varlata a hráz, věřte, že za jejich masáž vám poděkuje.

Vibrační vajíčko je zkrátka univerzální erotická pomůcka, která se vyplatí jednotlivcům i párům. Má v sobě to nejlepší z vibrátorů i vibračních vajíček a navíc díky velikosti se s ním pobavíte kdekoliv.