Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko je erotická pomůcka s malým kruhovým nebo oválným tvarem. K vajíčku většinou patří ještě ovládání (to je buďVibracni_vajicko_na_dalkove_ovladani dálkové, nebo připojené kabelem). Podle ovládání dělíme vajíčka na drátová a bezdrátová. Drátová mají omezený dosah ovlivněn délkou kabelu – většinou se jedná o 50 – 100 cm dlouhou šňůru. Bezdrátová bývají také dálkově omezeny.

Uvnitř vajíčka nalezneme mini elektromotor se závažím. Jakmile se motorek roztočí, dochází k vibracím.

Obal vajíčka je nejčastěji vyroben ze silikonu nebo plastu. U většiny vajíček můžete regulovat sílu vibrací a vybrat si různé vibrační programy.

Použití vajíčka je velmi různorodé. Můžete ho zavést do vagíny, nechat v kalhotkách, použít pro dráždění klitorisu, k masáži vnitřní strany stehen a třeba i ke stimulaci erotogenních zón jako jsou bradavky, pupík, krk, ušní lalůčky atd. Pokud máte vajíčko na dálkové ovládání, můžete s ním jít ven, do práce, do fitka, atd. – v tomto případě vás bude pravděpodobně zajímat, zda vajíčko není přespříliš hlasité. Lidem kolem Vás s největší pravděpodobností nedojde, že zvuky vycházejí z oblasti vašich kalhotek, ale vám to může být nepříjemné.

Při hrátkách s partnerem tuto pomůcku oceníte také. Dejte mu ovladač, předejte mu kontrolu nad vaším tělem a nechte se dráždit. Často bývá pocit dráždění jenom doplňkem a vzrušující pocity ve vás budí už jen ta ztráta kontroly.Vibracni_vajicko

Pro dráždění svého partnera vajíčko využijete také – stejně jako s vibrátorem nebo masážní hlavicí můžete i s vibračním vajíčkem pěkně poškádlit partnera pomocí masáže erotogenních zón, obzvláště jeho citlivou chloubu, varlata a hráz, věřte, že za jejich masáž vám poděkuje.

Vibrační vajíčko je zkrátka univerzální erotická pomůcka, která se vyplatí jednotlivcům i párům. Má v sobě to nejlepší z vibrátorů i vibračních vajíček a navíc díky velikosti se s ním pobavíte kdekoliv.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení