.

Masážní hlavice

Masážní vibrační hlavice je speciální druh vibrační erotické pomůcky. Oproti vibrátorům bývají těžší a často i hlučnější. Zato jejich vibrace jsou podstatně silnější a nelouží k vnikání do žádných otvorů v těle.Masazni_hlavice_eroticke

Většinou jde o oválnou „hlavu“ umístěnou na rukojeti, na které je ovládání. Ovládání je vesměs snadné a uživatelsky přívětivé a často i natolik propracované, aby bylo intuitivní a dalo se ovládat jednou rukou. Nemají žádný sexy tvar penisu. Celkově, dost často, když přemýšlíte, co koupit, masážní hlavice nebývá tou nejatraktivnější variantou, pravděpodobně raději sáhnete po vibrátoru, což je svým způsobem i škoda.

Pokud máte partnera a toužíte po rozšíření obzorů, tato pomůcka se přímo nabízí jako první ze seznamu. Užijete si ji oba dva a navíc příjemná výhoda – váš partner nezačne žárlit a mít obavy, že ho vyměníte.

Navíc kromě využití jako erotická pomůcka jde i o normální masážní a uvolňující pomůcku. A zde se dostáváme k podstatě, proč by neměla masážní hlavice chybět v žádné domácnosti.

Vibrace působící na ztuhlé a unavené tělo vás zkrátka dokonale uvolní po jakémkoliv náročném dni. Obzvlášť v kombinaci s horkou vanou. Jen si to představte – uvolňující vibrace působící na vaše ztuhlá záda, šíji, bedra, lýtka, ramena… Následuje uvolnění těla a konec konců i hlavy. Člověk hned získá více energie a chuti do života. Jsou to právě silné vibrace správně namířené na místečka, které vás dokonale zrelaxují. Kromě toho tyto silné vibrace můžete použít na své nebo partnerovy erotogenní body. Určitě vás rozžhaví oba dva.

Pokud se rozhodnete použít masážní hlavici jako předehru, tak nevynechte erotogenní zóny na těle, ale ani pohlavní orgány, které jsou velice, velice citlivé. Masáž klitorisu pomocí vibrační hlavice je nadmíru uspokojující.Masazni_hlavice_akuwand2

Masážní vibrační hlavice má tedy blahodárné účinky na vaše tělo i mysl. Využijete ji pro vlastní relaxaci, masturbaci, ale i při společných hrátkách s přítelem. Možná to není nejvíce sexy hračka, ale rozhodně je to erotická pomůcka, kterou doporučuji všem.