Masážní hlavice – druhy a výběr

Masážní hlavice jsou nejenom erotické, ale i relaxační pomůcky. Pomůcky, které by neměly chybět jednotlivcům ani párům, dokonce ani párům,Masazni_hlavice_druhy které nemají zájem erotické pomůcky používat. Nebo se teprve na použití chystají. Je to takový základ erotických – neerotických pomůcek, hračka i pomůcka.

Jedná se o vibrující pomůcku, která má různě kulatou nebo oválnou hlavovou část nasazenou na držadle.

Druhů je hned několik a výběr více než široký.

Vyberete si podle funkcí a vibračních módů – ty bývají popsány u jednotlivých druhů, důležité je mít na paměti, že vibrační hlavice mají silnější vibrace, než třeba vibrátory nebo celkově ostatní vibrační hračky. Při výběru bych se určitě poptala na ovládání, u hrátek nechcete zbytečně přestávat a hledat to správné tlačítko, obzvlášť když jste zrovna našla to správné místo… proto se podívejte, zda jsou ovládací tlačítka umístěna blízko u sebe, zda je hlavice ergonomická a zda se dá ovládat intuitivně jednou rukou – klidně se i poptejte obchodníka.

Jedna ze skvělých funkcí je určitě funkce vyhřívání, tu jsem si zamilovala já osobně, jsem věčný zmrzlík a často si ji pouštím při práci na chodidla.

Stejně jako chcete ty správné funkce, určitě popřemýšlejte i nad velikostí a tvarem hlavové části. Některé navíc mívají vyměnitelné nástavce, díky kterým dosáhnete intenzivnějšího prožitku u masáže i erotické stimulace. Navíc se díky určitým tvarům dostanete i na hůř dostupná místa a případně i ukryté erotogenní zóny.

Další kritérium je, zda si pořídíte hlavici na kabel nebo nabíjecí na baterky. Za mě jsou ty bateriové jasnou volbou, přece jenom nechci někde pochodovat po bytě a být připojená do elektřiny.

Vodotěsnost, voděodolnost – vlastnosti, které 100% oceníte, relaxace spojená s horkou vodou je spojena s vyšší intenzitou. Poptejte se výrobce, zda je vaše hlavice vhodná do sprchy, horké koupele a do jaké míry je voděodolná.

V poslední době jsou populární hlavice spojené s vibrátorem v jednom. Jeden konec slouží k masáži a druhý jako vibrátor. Ať už jste sama, nebo v páru, určitě si dokážete živě představit, kolik zábavy s takovou hračkou si můžete užít… Nejdříve masturbace, pak otočíme a pokračujete s vibrátorem, použijete v páru, pro anální hrátky, atd.Masazni_hlavice_vyber

Dalším důležitým kritériem při výběru je hlučnost hlavice. I když předpokládám, že s touto pomůckou nebudete dělat takové tajnosti jako třeba s vibrátorem a tak není až taková potřeba se schovávat…

Určitě doporučuji si přečíst něco i o materiálu hlavice, ať víte, jak se o ni starat – mytí, očista dezinfekci, jaký lubrikant použít, atd.

Máte už představu, co by vám mohlo vyhovovat? Podívejte se na konkrétní typy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení