.

Masážní hlavice – druhy a výběr

Masážní hlavice jsou nejenom erotické, ale i relaxační pomůcky. Pomůcky, které by neměly chybět jednotlivcům ani párům, dokonce ani párům,Masazni_hlavice_druhy které nemají zájem erotické pomůcky používat. Nebo se teprve na použití chystají. Je to takový základ erotických – neerotických pomůcek, hračka i pomůcka.

Jedná se o vibrující pomůcku, která má různě kulatou nebo oválnou hlavovou část nasazenou na držadle.

Druhů je hned několik a výběr více než široký.

Vyberete si podle funkcí a vibračních módů – ty bývají popsány u jednotlivých druhů, důležité je mít na paměti, že vibrační hlavice mají silnější vibrace, než třeba vibrátory nebo celkově ostatní vibrační hračky. Při výběru bych se určitě poptala na ovládání, u hrátek nechcete zbytečně přestávat a hledat to správné tlačítko, obzvlášť když jste zrovna našla to správné místo… proto se podívejte, zda jsou ovládací tlačítka umístěna blízko u sebe, zda je hlavice ergonomická a zda se dá ovládat intuitivně jednou rukou – klidně se i poptejte obchodníka.

Jedna ze skvělých funkcí je určitě funkce vyhřívání, tu jsem si zamilovala já osobně, jsem věčný zmrzlík a často si ji pouštím při práci na chodidla.

Stejně jako chcete ty správné funkce, určitě popřemýšlejte i nad velikostí a tvarem hlavové části. Některé navíc mívají vyměnitelné nástavce, díky kterým dosáhnete intenzivnějšího prožitku u masáže i erotické stimulace. Navíc se díky určitým tvarům dostanete i na hůř dostupná místa a případně i ukryté erotogenní zóny.

Další kritérium je, zda si pořídíte hlavici na kabel nebo nabíjecí na baterky. Za mě jsou ty bateriové jasnou volbou, přece jenom nechci někde pochodovat po bytě a být připojená do elektřiny.

Vodotěsnost, voděodolnost – vlastnosti, které 100% oceníte, relaxace spojená s horkou vodou je spojena s vyšší intenzitou. Poptejte se výrobce, zda je vaše hlavice vhodná do sprchy, horké koupele a do jaké míry je voděodolná.

V poslední době jsou populární hlavice spojené s vibrátorem v jednom. Jeden konec slouží k masáži a druhý jako vibrátor. Ať už jste sama, nebo v páru, určitě si dokážete živě představit, kolik zábavy s takovou hračkou si můžete užít… Nejdříve masturbace, pak otočíme a pokračujete s vibrátorem, použijete v páru, pro anální hrátky, atd.Masazni_hlavice_vyber

Dalším důležitým kritériem při výběru je hlučnost hlavice. I když předpokládám, že s touto pomůckou nebudete dělat takové tajnosti jako třeba s vibrátorem a tak není až taková potřeba se schovávat…

Určitě doporučuji si přečíst něco i o materiálu hlavice, ať víte, jak se o ni starat – mytí, očista dezinfekci, jaký lubrikant použít, atd.

Máte už představu, co by vám mohlo vyhovovat? Podívejte se na konkrétní typy.