.

Masážní hlavice – návod jak na to

Masážní vibrační hlavice má dosti blahodárné účinky a proto by se měla stát součást každé domácnosti – i těch domácností, které normálněMasazni_hlavice_navod erotické pomůcky nevyužívají. Oceníte ji doma, v ložnici a naleznete pro ni využití i ve své kabelce.

Masážní hlavici využijete opravdu k čemukoliv – od obyčejné masáže, když potřebujete šikovně promasírovat zablokovaný sval. K uvolnění napětí po celém dni. I pro příjemnou relaxaci po náročném dni. Pokud nejste přeborníkem na masáže a nemáte extra šikovné ruce, nebo vám jenom brání stud a netroufnete si, tak nezoufejte, s touto pomůckou se z vás rázem stane profík. Je jedno, jestli dáváte masáž partnerovi, nebo si ji užíváte sama.

Jak na masáž

Začněte v oblasti krku, jemně přejíždějte od středu směrem ven, pomalu pokračujte přes ramena a šíjové svalstvo až dolů k bedrům. Stres je potřeba rozmasírovat – takže vždy je dobré začínat ve středu na páteři a pokračovat směrem ven z těla. Nezapomeňte na ruce a chodidla.

U masturbace je vždy dobré začít výše zmíněnou masáží. Postupně pak zapojte masáž erotogenních zón a dostaňte se až ke klitorisu. Nebo masáž klidně vynechte a rovnou přejděte ke klitorisu, pokud jste v náladě a cítíte se na to a dopřejte mu ty nádherně silné vibrace. Doporučuji použít hlavici s lubrikačním gelem nebo ve vodě.

Pro připomenutí - nejčastější erotogenní zóny u žen jsou: pokožka hlavy, uši, rty, krk a lícní kosti, prsa a bradavky, kolem pupíku, Venušin pahorek, záda a bedra, zadeček, klitoris, vnitřní strana stehen, chodidla. Skvělé je zvolit pro masáž dlouhé krouživé pohyby. Ovšem věřím, že si najdete takový pohyb, který se bude líbit právě vám a vám a vašemu partnerovi bude vyhovovat.

Není nad dlouhou a romantickou předehru, alespoň když máte dostatek času. Vibrační masážní hlavice vám vaše intimní chvilky dokáže velice zpříjemnit. Pusťte ke kormidlu vašeho partnera a nechte ho, ať si hraje s vaším tělem, nebo naopak, chopte se iniciativy vy a vzrušte partnera masáží jeho erotogenních zón. Kdepak je najdete? Kromě mužského penisu, obzvlášť na žaludu, zaútočte i na jeho varlata, bříško, vnitřní stranu stehen, uši, bradavky, hráz, zadeček, podpaží a chodidla. Pokud chcete být extra hodná, přidejte i jiné formy „doteků“ – jazyk, foukání, hlazení, šimrání pomocí vlasů a sem tam i jemné štípání.

Můj partner je obzvlášť nadšený z masáže varlat a hráze ;) Jak je na tom ten Váš?