Vibrátor ve filmu

Vibrátory jsou součástí našich sexuálních životů a to i díky televizi. A teď nemyslím úplně jenom pornofilmy, díky kterým siVibrator_ve_filmu rozhodně získaly určitou popularitu, ale hlavně filmy a seriály, ve kterých dobyli vibrátory filmová plátna a naše televizní obrazovky.

Poučte se ze sexy i vtipných filmových scén, třeba se vám povede najít i nějakou tu inspiraci a informace.

Hysteria / Vrtěti ženou

První film, který rozhodně stojí za zmínku je snímek z roku 2011 zvaný Vrtěti ženou. Tento film nám s nadsázkou přibližuje události týkající se vzniku vibrátorů. Film má poměrně dobré recenze. V hlavní roli najdete HughaDancyho, MaggieGyllenhaal a Felicity Jones.

Sex ve městě

Rozhodně nesmíme zapomenout na tento ikonický seriál. Seriál o ženách a jejich každodenních problémech, sexuálním životě a vztazích. Jeden z nejoblíbenějších seriálů své doby. Není divu, že erotické hračky v něm měli svou roli a vibrátory obzvlášť. Nejznámější ze scén bude pravděpodobně z první série odvysílané v roce 1998. Právě v této sérii se dostal na výsluní vibrátor typu Rabbit.

Chceš mě, chci tě / TheUglyTruthVibrator_v_hlavni_roli

Romantická komedie z roku 2009 s KatherinaHeighl a Gerardem Butlerem v hlavních rolích. Je zde velmi pěkná scéna, kdy představitelka hlavní role dostane vibrující kalhotky, má je nasazené na veřejnosti a s ovladačem si pohrává její šéf, se kterým zrovna moc dobře nevychází.

Z dalších filmů, kde naleznete scény s vibrátorem, jsou:

  • Panna nebo orel (Easy A, 2010, Romantická teenagerovská komedie)
  • Bulšit (Not AnotherTeenMovie, 2001, teenagerovská komedie)
  • Rodičovství (Parenthood, 1989, drama-komedie)
  • Zlatokopky (Hustlers, 2019,j drama-krimi-komedie s J.Lo v hlavní roli)
  • 50 odstínů - trilogie

o   2015 Padesát odstínů šedi

o   2017 Padesát odstínů temnoty

o   2018 Padesát odstínů svobody.

A spousta dalších. V databázi naleznete přibližně 300 filmů, ze kterých se můžete inspirovat nebo se jimi pobavit.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení