.

Vibrátor ve filmu

Vibrátory jsou součástí našich sexuálních životů a to i díky televizi. A teď nemyslím úplně jenom pornofilmy, díky kterým siVibrator_ve_filmu rozhodně získaly určitou popularitu, ale hlavně filmy a seriály, ve kterých dobyli vibrátory filmová plátna a naše televizní obrazovky.

Poučte se ze sexy i vtipných filmových scén, třeba se vám povede najít i nějakou tu inspiraci a informace.

Hysteria / Vrtěti ženou

První film, který rozhodně stojí za zmínku je snímek z roku 2011 zvaný Vrtěti ženou. Tento film nám s nadsázkou přibližuje události týkající se vzniku vibrátorů. Film má poměrně dobré recenze. V hlavní roli najdete HughaDancyho, MaggieGyllenhaal a Felicity Jones.

Sex ve městě

Rozhodně nesmíme zapomenout na tento ikonický seriál. Seriál o ženách a jejich každodenních problémech, sexuálním životě a vztazích. Jeden z nejoblíbenějších seriálů své doby. Není divu, že erotické hračky v něm měli svou roli a vibrátory obzvlášť. Nejznámější ze scén bude pravděpodobně z první série odvysílané v roce 1998. Právě v této sérii se dostal na výsluní vibrátor typu Rabbit.

Chceš mě, chci tě / TheUglyTruthVibrator_v_hlavni_roli

Romantická komedie z roku 2009 s KatherinaHeighl a Gerardem Butlerem v hlavních rolích. Je zde velmi pěkná scéna, kdy představitelka hlavní role dostane vibrující kalhotky, má je nasazené na veřejnosti a s ovladačem si pohrává její šéf, se kterým zrovna moc dobře nevychází.

Z dalších filmů, kde naleznete scény s vibrátorem, jsou:

  • Panna nebo orel (Easy A, 2010, Romantická teenagerovská komedie)
  • Bulšit (Not AnotherTeenMovie, 2001, teenagerovská komedie)
  • Rodičovství (Parenthood, 1989, drama-komedie)
  • Zlatokopky (Hustlers, 2019,j drama-krimi-komedie s J.Lo v hlavní roli)
  • 50 odstínů - trilogie

o   2015 Padesát odstínů šedi

o   2017 Padesát odstínů temnoty

o   2018 Padesát odstínů svobody.

A spousta dalších. V databázi naleznete přibližně 300 filmů, ze kterých se můžete inspirovat nebo se jimi pobavit.