.

BDSM role

BDSM_bicik_poutaBDSM je zkratka pro erotické představy a sexuální chování. Lidé oddávají se BDSM se ho účastní dobrovolně. Jedná se o soubor aktivit zahrnujících působení a přijímání bolesti nebo jiných fyzických podnětů, dále sem patří sexuální dominance a submisiva a bondage (svazování). Kromě těchto praktik řadíme do BDSM i praktiky jako naplácání, bičování, hraní různých rolí atd.

Krátká historie

Zkratka BDSM byla poprvé zmíněna v roce 1991 kdy byla použita jako kombinace zkratek

B/D (bondage - svazování a dominance - disciplína)

D/S (dominance a submisiva)

S/M (sadismus a masochismus).

BDSM je charakterizováno nerovností ve vztahu, právě proto je potřeba, aby oba dva partneři s hrátkami souhlasili a pokud se jim přestanou líbit, aby se vzájemně respektovali natolik, že když jeden bude chtít skončit, druhý hrátky ukončí. Kromě sexuálního uspokojení je to i poměrně dost náročný psychologický akt. Máme zde dominantního partnera, který přebírá psychologickou kontrolu nad partnerem submisivním. Většinou se tyto hrátky konají v dohodnutém čase a jsou označovány jako "hra" nebo "scéna" a oba dva, opakuji, OBA DVA účastníci z ní mají potěšení a uspokojení a to i přes fakt, že mnoho praktik způsobuje bolest, ponížení i omezení osobní svobody.

V těchto hrátkách jsou velmi často využívané erotické pomůcky od vibrátorů, přes různé důtky, bičíky, roubíky, kukly, pouta, lana a spoustu dalších...

Role v BDSMBDSM_pouta

Nejčastější role jsou

  • TOP - nadřazený jedinec, dominant, sadista
  • BOTTOM - podřízený jedinec, submisiv, masochista
  • SWITCH - partneři se ve výše zmíněných rolích střídají
  • KOMTESA - subinka, která má jen jednoho pána, ten má však další "podřízené", těm je komtesa nadřazena.

BDSM praktiky byly většinou "zapovězené", věnuje se jim menšina lidí, přesto si v poslední době získává více a více příznivců, obzvláště díky filmu 50 odstínů šedi.BDSM_kozena_pouta

Pokud máte zájem tuto praktiku vyzkoušet, není se čeho bát, každopádně nezapomeňte, že musíte být s partnerem oba dva na stejné vlně, oba dva musíte souhlasit s tím, co se děje a ukončit hrátky v momentě, kdy to přestává být vzrušující zábava. Začneme s jednoduššími praktikami, jednou z prvních hraček mohou být pouta. Spoutání a být v něčí moci je poměrně vzrušující a bezbolestná hra a dráždit spoutaného je velká a sexy legrace, zvláště za použití dalších erotických hraček - třeba vibrátorů.