BDSM role

BDSM_bicik_poutaBDSM je zkratka pro erotické představy a sexuální chování. Lidé oddávají se BDSM se ho účastní dobrovolně. Jedná se o soubor aktivit zahrnujících působení a přijímání bolesti nebo jiných fyzických podnětů, dále sem patří sexuální dominance a submisiva a bondage (svazování). Kromě těchto praktik řadíme do BDSM i praktiky jako naplácání, bičování, hraní různých rolí atd.

Krátká historie

Zkratka BDSM byla poprvé zmíněna v roce 1991 kdy byla použita jako kombinace zkratek

B/D (bondage - svazování a dominance - disciplína)

D/S (dominance a submisiva)

S/M (sadismus a masochismus).

BDSM je charakterizováno nerovností ve vztahu, právě proto je potřeba, aby oba dva partneři s hrátkami souhlasili a pokud se jim přestanou líbit, aby se vzájemně respektovali natolik, že když jeden bude chtít skončit, druhý hrátky ukončí. Kromě sexuálního uspokojení je to i poměrně dost náročný psychologický akt. Máme zde dominantního partnera, který přebírá psychologickou kontrolu nad partnerem submisivním. Většinou se tyto hrátky konají v dohodnutém čase a jsou označovány jako "hra" nebo "scéna" a oba dva, opakuji, OBA DVA účastníci z ní mají potěšení a uspokojení a to i přes fakt, že mnoho praktik způsobuje bolest, ponížení i omezení osobní svobody.

V těchto hrátkách jsou velmi často využívané erotické pomůcky od vibrátorů, přes různé důtky, bičíky, roubíky, kukly, pouta, lana a spoustu dalších...

Role v BDSMBDSM_pouta

Nejčastější role jsou

  • TOP - nadřazený jedinec, dominant, sadista
  • BOTTOM - podřízený jedinec, submisiv, masochista
  • SWITCH - partneři se ve výše zmíněných rolích střídají
  • KOMTESA - subinka, která má jen jednoho pána, ten má však další "podřízené", těm je komtesa nadřazena.

BDSM praktiky byly většinou "zapovězené", věnuje se jim menšina lidí, přesto si v poslední době získává více a více příznivců, obzvláště díky filmu 50 odstínů šedi.BDSM_kozena_pouta

Pokud máte zájem tuto praktiku vyzkoušet, není se čeho bát, každopádně nezapomeňte, že musíte být s partnerem oba dva na stejné vlně, oba dva musíte souhlasit s tím, co se děje a ukončit hrátky v momentě, kdy to přestává být vzrušující zábava. Začneme s jednoduššími praktikami, jednou z prvních hraček mohou být pouta. Spoutání a být v něčí moci je poměrně vzrušující a bezbolestná hra a dráždit spoutaného je velká a sexy legrace, zvláště za použití dalších erotických hraček - třeba vibrátorů.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení