.

Klitoris, vibrátory na klitoris

vibratory_na_klitoris_na_vibratory_czKlitoris, jinak zvaný poštěváček je součást pohlavních orgánů. Rozhodně to není malá část těla, spíše je hůř viditelná. Klitoris měří cca 7,5 cm. Nachází se obklopen stydkými pysky. Svým vzhledem velice připomíná mužský penis, jen v menší verzi. Spousta odborníků se shoduje, že vývojově svým způsobem jde o zakrnělý penis.

Dámský klitoris má kolem 8000 nervových zakončení, což je více, než u mužského penisu. Právě proto je velice citlivý a jeho stimulace je správnou cestou a dosažení orgasmu.

Oproti penisu má klitoris pouze jednu jedinou funkci - jeho účelem je poskytovat potěšení a rozkoš. Vědci se marně snažili zjistit, zda nemá nějakou jinou roli, například při reprodukci, ale ne, opravdu ne. Úkol klitorisu je jasný. Věděli jste, že stimulací klitorisu můžeme dosáhnout orgasmu za pouhé 4 minuty! Pro někoho naprosto nepředstavitelné, že?

Stimulace klitorisuvibratory_na_klitoris_s_vibratory-cz

Stimulace klitorisu je snadná než snadnější - stačí vám k tomu pouhá ruka. V případě, že máte partnera / partnerku, tak šikovný jazyk. Je jemnější a stimulace je tak intenzivnější. Pokud však chcete zažít opravu příjemný zážitek a intenzivní orgasmus, je vhodné sáhnout po nějaké pomůcce stimulující klitoris. Nejčastější jsou vibrátory na klitoris, ty jsou k dostání v několika provedeních, oblíbené je mini provedení, díky kterému si dopřejete stimulaci, kdekoliv vás napadne. Jsou vibrátory, které fungují na bázi podtlakových vln, jsou takové, které napodobí činnost jazyka při orálním sexu a dokonce jsou i takové, které nabízejí dvojitou stimulaci a zároveň s vaším klitorisem můžete dráždit i svůj bod G. Pak můžete dosáhnout velmi intenzivního, až revolučního prožitku.

Správně stimulovat klitoris je velmi důležité pro sexualitu každé ženy a podceňovatvibratory_na_klitoris_z_vibratory-cz tuto část sexuality je škoda, zvláště když víme, že přináší tak intenzivní prožitky.

Dle výzkumu to je až pro tři čtvrtiny žen jediná cesta k dosažení orgasmu. Samotná vaginální stimulace prostě nestačí.

Stimulovat klitoris můžete při masturbaci, v době předehry, ale i při samotném pohlavním styku.