.

Robertek rozrajcuje i vás

Používejte svého robertka k předehře s partnerem – rozrajcuje vás, připraví a nažhaví na společné chvilky.

Vibrátory slouží většinou k masturbaci, pro kterou jsou naprosto skvělými pomocníky. Dokonale díky nim poznáte své tělo a zjistíte, co vám vyhovuje. Navíc jsou vibrace natolik vzrušující, že vás dovedou zaručeně k orgasmu. Je jen hrstka mužů, kteří se s radostí účastní hrátek s vibrátorem, přičemž ho používají k předehře. A také je jenom hrstka žen, které společnou předehru s robertkem navrhnou svému partnerovi, jelikož si většina raději užije sama a tajně. Zde je pár návodů, jak na předehru, abyste se mohli zapojit oba dva.

Pro něj

Stimulujte pomocí vibrátoru partnerův penis. Stejně jako pro vás jsou vibrace vzrušující i pro vašeho partnera, jelikož úžasně naladí společné chvíle. Vibrátor můžete přidržet přiložený na penisu, použít na žalud, jemně s ním kroužit nebo cokoliv jiného, co je druhé polovičce příjemné. Nezapomeňte použít kvalitní lubrikant. Kromě partnerovy chlouby se věnujte i jeho varlatům, kdy nezapomínejte na hráz – velice jemnou kůžičku mezi varlaty a konečníkem, která je extrémně citlivá a často se při společných hrátkách vynechává.

Kromě genitálií můžete stimulovat i další erotogenní zóny, obzvláště bradavky. Pokud chcete být opravdu milá, tak spojení masáže s robertkem a práce s jazykem bude pro vašeho partnera taková slast, na jakou ještě dlouho nezapomene.

Pro ni

Jemná masáž bradavek pomocí vibrátoru potěší každou ženu, přičemž masáž klitorisu ji stoprocentně nažhaví a připraví na chvíle potěšení s partnerem. Nesmíte zapomenout také to, že stimulace ženy a cesta k orgasmu je často spojena s jejím mozkem a myšlenkami. Proto je důležité ji kromě příjemné masáže a poctivé přípravy pomocí vibrátoru nažhavit i tak, že jí umožníte se odreagovat. Romantické polibky nezklamou nikdy. Ukažte jí, že je pro vás tou jedinou, tou nejpřitažlivější. Postarejte se o to, aby se mohla zbavit všem zábran a věřte, že vám oplátkou bude sex vašeho života.